• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porodnice v Karviné Ráji. Jaký je tam personál?

17. března 2017 
@mamusa1611 však už se nemůžu dočkat, moc se těšíme :wink:
1. dub 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rina76
@mamusa1611
Mamu, tak to jsem nevedela, ze ti to tak zblbnuli :( hovada!
Rina ty uz taky prenasis dlouho...

Kurna furt mi to nedava smysl proc?!?! 7 z 10 mamin prenasi...cim to bude? Spatne vypocitany termin? Rozblbnuta ovulace? Furt premyslim a nemuzu na nic prijit....
3. dub 2011 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak koukám,že jdete rodit do Karviné,pak písněte zkušenosti,mi se tu moc nechce asi bych raději do Ostravy. Tady bydlím přes dva roky a nemocnici Ráj jsem navštívila jednou na operaci bartholinky a nerada bych tam ještě někdy skončila. Zatím jsem slyšela jen samé negativa,ale jak to tady pročítám,byly jste některé spokojené.Mám naštěstí ještě čas na porod :slight_smile: tak si počkám na vaše ohlasy :slight_smile:
3. dub 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. Zítra mám termín podle PM a 11. podle UTZ ale včera s sebou tak šila, myslela jsem že mě rozerve.. A brzo ráno mě vzbudili slabé KO kolem sedmé jsem to musela prodýchávat, byly co 5.min, od 8-8.15 co 3.min. pak hodinu nic... :frowning2: pak zas v 9.hod, a teď... A fakt že to je celkem šílená bolest...ale přejde to... Sakra bez posliku, já nevím, je to rozbíhající se porod?? Přítel mě žene do porodky,ale s takyma nepravidelnýma KO tam nechci sedět jak trubka...
3. dub 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 jů, no ty máš času... :grinning: bych chtěla být zpátky v tvém týdnu,nebo už to mít za sebou... :wink:
3. dub 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 jak budes mit posliky-jestli to teda jsou poslici :confused: , vlez si do vany, pokud to prejde, nikam nechod....byly to poslici....do te vany si dej samozrejme teplou vodu :grinning: ...jezis marjaaaaa myslim na tebe!!!!!

Ja ty posliky nezazila, mala chtela ve me byt asi na forever! Ja si zazila az ty vyvolavaci bolesti, a jestli jsou jako poslici, tak to potes! To ma jedna co delat, aby poznala pravy porod od posliku.....a zatka ti uz odesla?
3. dub 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 ja se taky rozhodovala mezi Ostravou a Karvinou.
Sla jsem si ve 30tt "onuchat" personal....hospitalizace kvuli strevni chripky a naslednemu otevirani....ale byla jsem bez bolesti, tak jsem se tam s nima vsema seznamila.....
V roce 2007 si je vsechny pamatuju matne, pac jsem sla na vyvolavacku....a pres ty bolesti jsem nikoho nevnimala...ale ted jsem mela cistou hlavu a muzu rict, ze pres ty zachody ( :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) prevysuje laskavost personalu. A to jsemtambyla sama....pac jsem slysela, ze se chovaji jinak k rodicce, kdyz ma doprovod, anebo kdyz je tam sama....nevim, me se to nestalo.
Ale porodni asistentky, ktere jsou furt kolem tebe jsou fakt andele....obzvlaste jedna, ale zabij me, nepamatuju si jmeno :slight_smile: , ale jak ji clovek jen uvidi, bude vedet, ze to je ona :slight_smile:

Takze u me jasno, i z navstevnich duvodu (nemam auto), to bude Karvina....bo nevim jak by se tam dostavala mamka s malou....tatinek nefunguje uz od zacatku tehu :(

Ja jsem rada, ze jsem v tom tydnu co jsem, pac si projet od zacatku tehotenstvi-ani nahodou!!!!!!
Mamu, radej to mit za sebou, nez pred sebou, neee??? :grinning:
3. dub 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. Podle mě se asi něco rýsuje... Zkusim vanu, a stačí i sprcha na břicho? No, ze mě už něco jde asi 3.týdny, takové bílé hleny, voda neodtekla, a nejspíš ani neodteče..budou to propichavat,jak u těch dvou..asi.. Ježišmarjaaaa ja mam strach.. :frowning2: :grinning:
3. dub 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 fiiiha...porod on-line s tebou :D :D :D
ono staci aji termofor...neco tepleho. Boli te aji zada?
3. dub 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. Jj, raděj za sebou...:grinning:
Auuu... Tak to poslici nejspiš nebudou... Jdu zkusit tu vanu..
3. dub 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. Jj trochu jo... :grinning: jsi mě rozesmála teďka... :grinning: porod on-line... :grinning:
3. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 ty vogo, ja su uplne napjata! :dizzy_face: ...ty rodis!!!!!!
3. dub 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. :grinning: abych si nedala vanu a ono to přejde... By mě asik šlak vzal... :grinning::angry:
3. dub 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 no prave, ono pokud to neni porod, tak to prejde...ale vim co myslis, aby sis nezastavila treba porod :D
No hele, po kolika mas "stahy"?
3. dub 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. já už to chci mít taky za pár :slight_smile: kde je do října :frowning2:
@mamusa1611 jéé tak to si miminko vybralo nádherné počasí na cestu na svět :slight_smile: držím palečky :slight_smile:
3. dub 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. No právě...ale když to je porod,tak to už nezastavím,ne? Nebo jo? Takže po sprše by to mělo přejít? Heh, jsem jak magor, 2.porody za sebou a nic nevim...:grinning: no tak to asi nepřešlo.. Ve sprše stah,to bylo před 15.-20min. Teď jsem vylezla a znova, jako bych měla dostat MS a stuhnutí a bolest... Takže co 15-20minut... Tak nemám plašit?? :sweat_smile:
@silvie_77 děkuju, :slight_smile: neboj, taky se dočkáš.. :wink:
3. dub 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 rozdychavej asi jeste doma, nam rikali kdysi, ze az se to stahne co pet minut, tak jet! ale vis co, zkus si tam zavolat :slight_smile:
596383111 at te spoji s porodnim oddelenim....a popis jim to! Oni ti reknou.....jezis holka vydrz, mozna to je uz tady!!!! DEN DDDDDDDDD......
3. dub 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, já jsem poprvé rodila v Karviné a loni podruhé v Třinci :slight_smile:

@mamusa1611 drž se holka, vypadá to, že je to tady :wink:
3. dub 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simi.w No a rozdil? Popis plusy minusy tam a tady :D

@mamusa1611 kurna babko, pis, bo jsem nervozni!!!!! Uz jedes???
3. dub 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. rozdíl obrovský, první porod jsem měla vyvolávaný, což bylo samo o sobě hnus, byla jsem tam bez manžela a musím říct, že se ke mně personál choval dobře, u porodu jsem měla Rejtovou a je to namyšlená panička, ovšem musím říct, že docela schopná, mluvila se mnou jak s patnáctiletou holkou, ale jaksi v těch kontrakcích mi to bylo jedno :grinning:
Pak další den jsem ji potkala na chodbě na oddělení šestinedělí a byla úúúúúplně jiná, sama pozdravila, byla usměvavá a ptala se, co a jak, chválila, že jsem byla šikovná, prostě jsem čuměla, jsem ji znala jako odměřenou a trochu necitelnou...........
V Třinci jsem rodila loni v květnu a klidně bych si to zopakovala, nenašla bych jedinou chybu, porod jsem měla tentokrát bez vyvolání, porodní sál se sociálním zařízením sama pro sebe, personál úžasný, na porod vzpomínám moc ráda, v což bych po prvním zážitku v Karviné nevěřila, že podruhé to může vypadat naprosto jinak :sweat_smile:

Holky, pokud můžete, tak Třinec fakt doporučuju, já jsem se druhého porodu bála hodně, ale zbytečně :grinning:
3. dub 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu rodit potřetí a bojím se porodu jako poprvé :slight_smile: Ale asi fakt opět do Ostravy,první jsem rodila na Fifejdách,druhé v Porubě a tak asi třetí vyzkouším Vítkovice :slight_smile: Fifejdy super,doktoři i sestřičky aspon tenkrát,ale v Porubě jsem rodila,zrovna dva měsíce po tom co ji otevřeli a děs běs.všichni vzteklí,nestíhali a nával rodiček šílený,že jsem po porodu ještě ležela do druhého dne na pokoji,kde jsem rodila,pak už na šestinedělí super :slight_smile: Vítkovice si kamarádky chválí všechny co tam byly. Doufám,že třetí porod už bude brnkačka :slight_smile: Oba jsem měla vyvolávané,první trval 32 hodin a druhý sice jen 8 za to masakr,bych chtěla zažít porod jako nedávno moje kamarádka,že ji trochu doma bolely záda,tak šla do porodnice a za dvě hodiny byla malá na světě :slight_smile: a to byla prvorodička a ve 34 letech
3. dub 2011 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvie_77 rodit jak tvoje kamoska, tak to snad rodim furt :D
Ty vyvolavacky jsou fakt humus!!!! Mam taky po ni....a nechci ji uz zazit, coz se mi "podari" pac po prvnim cisari nemohou vyvolavat (umele) porod....ja uz jak jsem byla zblbla z tech stahu nekonecnych, tak jsem si zacala myslet, ze takhle se rodi normalne, nekde ke konci(rodila jsem 20 hodin-3x oxytocin) mi to uz zacalo byt divne, ze se nic nedeje, ale tak jako v mlze :D no a pak jsem trikrat tlacila na koze, a nakonec cisar:(...pac to fakt neslo!
3. dub 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 tak je to jasny!?!?! mamu rodi! Bo kde jinde by byla, by napsala ne?
Holka vydrz! At to jde jak po masle a ty nam tady pak vylicis ukazkovy porudek, s nejskvelejsim personalem, bez nastrihu-velice rychly prubeh...a budou jen sama pozitiva! Drz se! Jsme s Tebou!!!!!!!
3. dub 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamusa1611 - jééé, já bych chtěla taaaaky :wink: , u mě stále nic, ještě máme pár hodin, ale už tomu moc nevěřím :frowning2:

j.a.n.u.s. - nevím jestli špatně spočítáno, dle utz ve 12tt jsem měla termín 24.3., dle PM mi to vycházelo na 29.3., a utz ve 30tt odpovídal tomu ve 12tt, tak fakt nevím. Prvního klučinu jsem rodila 7den po termínu.
3. dub 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to je neuveritelneeee!!!!!!!!!!
mamusa to ma za sebou :slight_smile:....narodila se ji holcicka :slight_smile: , urco pak tady napise sama-nemam(zatim) pozehnani psat tady detaily :slight_smile:.............ale, mala se narodila presne v minute , kdy jsem to tady psala...
.........moje posledni odpoved 3.4. v 13:35....presne v tehle minute se mala narodila :slight_smile:

mamu-gratulace nejvetsi :slight_smile:...uz dondi, horim nedockavosti :slight_smile:
4. dub 2011 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rina76 to tam budete lezet spolu v nemocnici-stopro-jestli teda pujdes do karvine :slight_smile:
4. dub 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 Mooooc gratuluji :slight_smile: !!!!! Je to paráda. Těším se až tady písneš, co maličká a jaké to bylo v porodnici. A samozřejmě na fotečky :wink: .

@j.a.n.u.s. A my ještě chvilku a budeme to mít taky za sebou :slight_smile:
4. dub 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@j.a.n.u.s. budu v třinci, ale jinak bysme se tam sešli, dopoledne mi začali slabší kontrakce, zesilují a teplá vana je nerozehnala :grinning: , tak do 6.4. nevydržíme a vyvolávání nebude :grinning: :grinning: :grinning: , už jen čekám až budou tak po 5min a jedem
4. dub 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 móóóóóc gratulujeme!!!!!!!!
4. dub 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamusa1611 gratuluji k holčičce a přeji jen samé zdravíčko...
5. dub 2011 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek