Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
bubanek
24. led 2011

Ahoj holky,
vy tu teda porad strasite jo? 😒 ja dneska vstala s totalni depkou,ze uz chci snad rodit taky a uz me to nebavi,takze si nedokazu predstavit vase pocity...vsechno me boli,kazdou hodinu na zachode,s tim mocakem mam fakt problem,kazdej kopanecek vzhuru ,dneska mam poslicky jak svina...a uz sem dobrovolne sla do schodu do 4.patra a dala si horkou vanu...na sex se ani fyzicky necejtim,ze by probehlo znasilneni nebo tak neco...ale dneska jsem ve fazi,ze mi je snad jedno,ze ten muj domluvenej ma dovuc a at klidne porodim..

Tak vam vsem drzim palecky ...je to na palici fakt...

karmenina
24. led 2011

Ahoj všem, píšu za maminku, která v neděli ráno porodila Matěje. Oba jsou v pořádku. 🙂 Porodnice v Podolí je super. Nella

ameliejulliette
24. led 2011

@karmenina Hurá hurá, gratulujeme! Konečně se to tu hýbá 😉 Přeju hodně zdraví oběma.

bubanek
24. led 2011

@karmenina no tak aspon nekdo z vas 😎 😉 tak a ted vy tento tyden supky,dupky,at neni stop stav az budu rodit ja 😵

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
ameliejulliette
24. led 2011

@marcalka1 @med Mě teda prohlíželi pokaždé a až potom konstatovali, že se nic nemění 😀 Tak jste si, holky, aspoň ušetřily to svlékání a oblékání 😉

bubanek
24. led 2011

@ameliejulliette me taky prohlizi vzdycky zatim,ale vim,ze moje kamaradky co tam byly,tak taky kolik tydnu neprohlidly..asi zalezi na doktorovi nebo problemech no.. 😒

ameliejulliette
24. led 2011

@bubanek Nebo podle xichtu? 😀 Jim musí být jasné, že kdyby mě chtěli odbýt, bude oheň na střeše 😀 (U Tebe teda asi kvůli těm komplikacím 😉 )
Já jsem normálně dneska na monitoru na nějakou paní vybafla, jestli se neznáme z Koníka... (Jak tady kdosi psal, že jde na monitor na sedmou... - mě vzali ve čtvrt a byla tam jen tato jedna mamina...) A ona že určitě ne a jestli to je nějaké centrum... Ani to neznala! On existuje svět, kde maminy nefrčí na Koníkovi? 😀

bubanek
24. led 2011

@ameliejulliette no to jsme dve...taky chci zas prohlidnout ve stredu... 😉 to tam ma byt zastup za toho myho doktorka,nejaka ta doktorka Dlouha,tak nevim..
TAky se mi zda,ze 90% mamin nebo budoucich mamin frci na konikovi... 😀 😝 tak asi nee,jsme divny 😅 😵

lili_k
24. led 2011

Ahoj, nechodite nektera k mudr Marděšičové? Diky 🙂

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
bubanek
25. led 2011

@marcalka1 tak to je bida,ze jeste nic...verim,ze je to fakt uz na palici no...protoze rikam i ja uz to mam plny zuby...zejtra si dupni,at te prohlidnou,ale oni uz asi budou resit fakt prijem a vyvolani urco..nastesti je termin do kdy to musi udelat,takze mas jistotu vysledku za par dnu 😉

bubanek
25. led 2011

@marcalka1 tak to je bida,ze jeste nic...verim,ze je to fakt uz na palici no...protoze rikam i ja uz toho mam plny zuby...zejtra si dupni,at te prohlidnou,ale oni uz asi budou resit fakt prijem a vyvolani urco..nastesti je termin do kdy to musi udelat,takze mas jistotu vysledku za par dnu 😉

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
bubanek
25. led 2011

@marcalka1 no vzdyt ja prolezela cely tehu porad to vypadalo na predcasnej porod kvuli ty placente,spineni atd...nastesti,sem nemusela byt hospitalizovana,ale i tak sem si neuzila leto,podzim,nemohla chodit cvicit jak sem planovala,bez sexu atd..a nakonec tady taky strasim...nekdy clovek nevi no....a ani ty doktori 😀 Ja myslim,ze uz te preci musi prijmout ted pred vikendem a vyvolat..

med
25. led 2011

No mě to taky leze na mozek... První dcerka byla o 3 týdny dřív, z ničeho nic mi praskla voda a tak mě tentokrát pořád gynekoložka připravovala na to, že se to může stát i při druhým, takže my jsme fakt od novýho roku doma sbalený, manžel si ani nedovolí jít na pivo, kdyby náhodou to přišlo, a já snad budu nakonec přenášet 😀
Holky, dělají vám v poradně UTZ?

bubanek
25. led 2011

@med zatim mi ho vzdycky delali ten UTZ i mereni,vysetreni rukou...a zitra si o to reknu zas..ale vim,ze vsem tady neee..

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
med
25. led 2011

Já jsem byla zvyklá od svý mudr, že ho vždycky přeměřila atd... a tady se jen kouknou na srdeční akci a že je hlavou dolu a za 10 vteřin je po ultrazvuku :( Takže poslední měření jsme měli 4.1. a to měl 2,5 kg a od tý doby nemám tuchy, jak už je velkej... ale říká se, že přibíraj cca 250 g za týden, tak snad se vejdeme do 3,5 kg. Snad ho přeměří aspoň před porodem... abych věděla na co se mám připravit 😀

med
25. led 2011

@marcalka1 Oni si to užijou, až půjdou mrňousky zapít 😀 😀
Tak to my máme taťku skoro furt doma, ale např. zrovna dneska jsem doma úplně sama s malou, takže kdyby to na mě přišlo, tak jedu do porodky sanitkou i s malou 😕

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
bubanek
25. led 2011

@med no mne podle mereni se vaha za 14 dni zmenila o 700 gramu u mimca..takze docela dost,ale je to fakt plus,minus jak doktor i potvdil...a kazdy mimco roste jinak,je to vsechno jen prumerny ty tabulky..

bubanek
25. led 2011

@med a ty mas spadovy Podoli? protoze sanitka veze do spadovy nejblizsi nemocnice..to ja bych mela Bulovku a to teda radsi jedu taxikem ...Honza muj pracuje sice kousek ode me,ale stejne v dopravni spicce to je na houby a taky je ted porad doma nebo kdyz nekam jde tak je na mobilu a ma zakaz na sluzebky atd...tak uvidime 😉

med
25. led 2011

@bubanek Já mám spádovku Vinohradskou, ale pokud nehrozí porod bezprostředně, tak tě snad po Praze dovezou do porodnice, kde jsi zaregistrovaná. Musíš to asi říct, když si voláš tu sanitku... Jedna kamarádka taky bydlí na P10 a úplně bez problémů jí sanitka vezla do Podolí. Dokonce už 2x, jednou před 2 lety a jednou před půl rokem... a neměli problém...
@marcalka1 S malou by to zajímavé bylo, ale nic jiného by mi nezbylo. Manžel by jí odtamtud dovezl babičce.... máme promyšlený všechny varianty... 😀

marcalka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
bubanek
25. led 2011

@med ty jo jses si jista,i na kurzu v Podoli ted kamaradce rikali,ze sanitka opravdu do nejblizsi porodnice pod kterou patris.. ale kez by takhle to slo,proto ja sanitku uplne vynechala,ze nehrozim a musi to stihnout Honza nebo taxik..

med
25. led 2011

@bubanek Tý jo, nestraš, ve Vinohradský rodit nechci. Ale jak říkám, kamarádka má opravdu tuhle zkušenost. No já doufám, že varianta se sanitkou nebude třeba 😉 Nebo to jistí ten taxík...

bubanek
25. led 2011

@med no nestrasim,potvrdilo mi to ted vic stran,proto Honza kdyz mi doma rekne,ze kdyby byla kalamita mam volat sanitku,tak odmitam,protoze bych skoncila na Bulovce a sanitka me pres Prahu nepoveze..tak bud zalezi na sluzbe v sanitce nebo kapacitach ,ale verim tomu,ze logicky sanitka svazi do spadovy nejblizsi nemocnice,ktera te prijmout musi a nebudou vozit na blind nekam do registrovany porodnice,kde nakonec jeste muzou odmitnout kvuli mistu..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru