Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

campi
2. led 2009

jindri: to teda nic moc, velky brisko a plny streva. To aby ses zacala tesit na predporodni klystyrek, ne? 😒

Kojopodprdy mam 2, uvidime, jak to bude s mlikem, ted mam novou obavu (nedam si pokoj a nedam si pokoj) - ze mi z prsou neodtyka zatim zadna tekutina (obcas tam mam malinko zaschly), tak abych mela mliko! No, jsem pako.

campi
2. led 2009

Tasku do porodnice mam sbalenou.. Jenom nemuzu najit potvrzeni o zaplaceni poplatku za otce u porodu, snad mi vytisknou kopii.

jindri
2. led 2009

campi: mám yal gel, o tom jsem četla, že je šetrnější k hemeroidům .... které mě bohužel také postihly 😖
... že neodtéká nic neznamená 😉 já mám občas kapičky a vždy jen z pravého, levé vůbec nic.

campi
2. led 2009

Brr, hemeroidy, tak at te moc netrapi. Uzivas nejake cipky?

Jsem si hrala na internetu a v albu mam pocitacovou podobu Lady🙂.

niikkyy
2. led 2009

tak hemáčky mám taky...určo...při velké bojuju a pak mám i krev a prdka bolí..takže yal chci taky...musím si ho nechat napsat od DR a nebo pak v poradně v porodce 😉

z prsou mi teče a hodně...nejdřív jen bíle a ted už i žlutě...a když jsem si zkusila prso zmáčknout,tak to jsou vodopády..ale nemačkám,pač mě kozy bolej ☹

ma12
2. led 2009

jeee, ja jeste zapomnela zaplatit otce u porodu a ty predporodni kurzy. Jdem na nej 7, tak staci to zaplatit pred tim?

jindri
2. led 2009

campi: mám mastičku Preparion H, ale nejvíc pomáhá po stolici sprchovat studenou, to se zatáhnou. Já mám spíš strach, co bude po porodu, abych si to při tlačení ještě víc nezhoršila.

Niky: mě naštěstí nebolí. Fakt to semínko hodně zapíjej, aby jsi si ještě nepřitížila 😉

campi
2. led 2009

jindri: radsi se priprav na nejhorsi, kamaradce to vyhrezlo, netusila vubec, ktera bije, a sedela na zachode a plakala a plakala, co ji to potkalo... To bylo od ni taky prvni varovani ohledne porodu, abych byla i na takovou vec pripravena.

jindri
2. led 2009

campi: hm a nevíš, spravilo se jí to? Nebo se to pak musí odstranit chirurgicky, auau 😖 🤐

campi
2. led 2009

spravilo, neboj 😀. Pry plakala a prstikem si to zastrkavala, pak dostala cipky (v tehu se totiz ty hemeroidy nijak neprojevovaly) a ted uz zadny nema (teda jsou tam urcite porad, ale nevi o nich).

jindri
2. led 2009

campi: nejlepší by bylo, kdyby se to vůbec nezhoršilo. Mámu to také trápilo, ale porodem se jí to nezhoršilo. Uvidíme ... 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
2. led 2009

Jezisi holky nestras te,ja nechci aby mi jeste vic vylezly a jeste sla pod kudlu.ach jo,me klepne.nic nemam normalne.

k.bett
2. led 2009

holky nevíte některá co hlavinka?Třeba jste to tu už psali ale já na to zatím nenarazila...díky

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
amabilis
4. led 2009

Ahoj holky! Tak se zatím hlásím 2v1. JInak velká gratulace Hlavince, je to holka šikovná 😀
Jo a v pondělí 29.12. jsem byla v Podolí a dneska jsem si přečetla, že jsem tam potkala Pavčíka 😅 Doufám, že jsem ten nick nezkomolila. Zítra jdu do Podolí na devátou na kontrolu a v úterý na druhý předporodní kurz. Tím budu mít to nejdůležitější odbyté a můžu klidně porodit 😀

campi
4. led 2009

amabilis: tak potom napis, co jsi se v kurzu dozvedela. Manzel se strasne divil, ze jsem nebyla na prohlidce porodnice, tak jsem rikala, ze mi to staci, kdyz tam kazdej ctvrtek brousím po chodbách.

kacabik
4. led 2009

Ahoj Holky, pridavam se k vam do diskuze 🙂 Katka

campi
5. led 2009

Tak mam zpravy z jednoho porodu v Podoli - s porodnici velka spokojenost, malo rodicek, dokonce je známá na nestandardu sama. A moooc to pry boli 😨

befanna
5. led 2009

Campi: tak to jsou příjemný zprávy 🙂 ale ony se tam rodičky zas nahrnou..

Amabilis: taky jsem zvědavá co budeš říkat na ty kurzy.já nevím,jestli do toho jít.

Jo,holky poslední dobou mám furt takový mesntruační bolesti,to jsou už poslíčci?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
ma12
5. led 2009

Gedren: nekdo u nas na diskuzi napsal, ze by snad vypadek Apolinare byt nemel, ale to brzy pozname, az budou zpravy o stop stavech.
Ja jdu na predporodni kurz ve stredu, tak budu informovat. Ve ctvrtek zase k Mudrovi, Campi, nebudes tam? A v patek na druhou cast kurzu.
Jinak v patek poslicci, vcera poslicci jako bonus se zvracenim....

campi
5. led 2009

ma12: jj, ve ctvrtek tam budu cely dopoledne. Ty jdes na odpo? A jdes na monitor? Mi nic nerikali, ze bych mela jit...

Ja mela zatim jenom jednoho jasnyho posla (s bolenim zad), jinak mam takovy lehky menstr. bolesti s mirnym tvrdnutim, ale to asi poslicky nejsou, ne?

janab78
5. led 2009

holky poradte, kdy se registrovat v Podoli, co mít s sebou, když ještě nebudu mít průkazku. Musí se osobně?

ma12
5. led 2009

Campi, na monitor jeste ne, ptala jsem se. Jdu tam zase na 12.

Jani, co nejdriv, potvrzeni od Mudra staci a musi se osobne.

janab78
5. led 2009

ma12-to se tam jde na registraci třeba už v 6tt? Nebo později?

ma12
5. led 2009

Jani, ja tam byla na konci 6tt, kdyz jsem tam byla na konci 9tt, tak prvni otazka sestricky byla, jestli jsem zaregistrovana, ze uz je leden plnej. Chodim do Podoli od zacatku.

janab78
5. led 2009

Tak to je síla. Díky za rady 😉

befanna
5. led 2009

Jani,já se registrovala kolem 11týdne. asi záleží ak který měsíc.Jo,a průkazku jsem si půjčila od sestřičky,už ji měly u mě v kartě,jenom jsem ji pak dostala až ve 12týdnu po screeningu.

Campi: já mám podobný neduhy,a ještě mě bolí stydká spona nebo kost (nebo jak se to tam dole jmenuje...) Už abych byla aspon v 35tt.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru