Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

ma12
28. led 2009

Gedren: tak to jo.
Holky nevite jak to je s prenasenim? Jak casto tam budu ted chodit? Nepredpokladam, ze bych do patku porodila...

niikkyy
28. led 2009

Kuk 😉
Tak v pondělí jsem byla zas na poradně...mazec jako 😅

Ma12: známý co jsme je potkali v poradně taky přenášej a zatím je berou stále po týdnu..nechjaj přenášet do 14ti dnů a jinak nástup na vyvolání..teda takto mi to řekla ta těhulka 😉

niikkyy
28. led 2009

a vůbec,čekej na mě..... 😅

ma12
28. led 2009

Niikkyy a ani monitor se nedela nejak castejc? Teda to se mi moc nelibi. A vubec, ja prenaset nechci, chci se zejtra domluvit s Mudrem, ze bych kdyztak sla na vyvolavacku pristi tyden. Mam nejakou panickou hruzu z toho prenaseni...
Cekam cekam, ale je myslim, ze porodis driv, ty chces na PN1 nebo 2? A standard nebo nad?

niikkyy
28. led 2009

ma12: no hele ona přenáší týden a byla na KO po týdnu i na monitoru..tak nevím no..třeba teď půjde ještě v týdnu a jinak jde zas v pondělí,ale to snad že by už v úterý nástup na vyvolání....
taky nechci přenášet,takže pak chci s Mudr okamžitě jednat popřípadném vyvolání hned 😅
ráda bych na P2...ale pokud to nepůjde,tak se nedá nic dělat,určo tam nebudu vyvádět 😉 a normoš standart...je mi líto vyhodit ty prachy za nadstandart a být tam sama..ale co vím..třeba porodím a budu řvát že chci sama 😀 (což pochybuju)

amabilis
28. led 2009

ma12: posílají na monitor, já to pondělí dostala rozpis, takže pokud bych neporodila, měla jsem jít na monitor ve středu, sobotu a v pondělí i s KO a UTZ apod. Tak neboj, nenechají tě bez kontroly.

Holky, já píšu levačkou jak blesk (taky občas uhodím) neb u toho kojím a dělá se to dost blbě. Jo a chce se mi strašně spát ☹

niikkyy
28. led 2009

jo a monitor jo? hele to naše dítě je fakt na ránu už teď 😀 celou dobu kope a vrtí se tam....jen co mě připoutala k monitoru usnul....a jen co jsem vstala a odešla zas tornádo 😀 sestra furt chodila a že spíme...mazec 😀
a byl tam záskok za mou DR..matroš jako 😀 ta má měla nějakou přednášku nebo co to tam bylo..tato byla taky mladá hodně,ale sestra z ní nemohla,byla takový vyjukaná 😀

niikkyy
28. led 2009

Ama: co dělá Mojmírek 😵 dáš nějaké fotečky?

Ma12: tak vidíš že monitor je 😉 já říkala,že nevím 😀 jsem tě zblbla 😅

Hele na UTZ see chodí kam? mě ho dělala poprvé jen v ordinaci,taková rychlovka...jsem myslela,že mi třeba udělaj odhad jeho váhy před porodem a nic 😖

ma12
28. led 2009

Tak to jste me uklidnili, tak o me bude postarano, hura. Me UTZ dela taky jen v ordinaci, ale jinak jsou specialni UTZ ve 3.patre se silenejma frontama.
Ja na monitoru byla hodku a pul, Nechtela se vzbudit, ale predtim i potom radila.

anavka
28. led 2009

Holky, nechci vás strašit, ale mě v Podolí nechali přenášet skoro 20 dní 😠 😝 😔

amabilis
28. led 2009

Tak jsem přidala dvě fotky, zbytek je ve foťáku.

Add přenášení - holky, pokud nevíte, kdy jste skutečně otěhotněly, tak se ho zas tak nebojte. Dítě prostě potřebuje dozrát a vyleze, až ono bude chtít. Zkoušela jsem všechno možné a nic, pak jsem se na to vykašlala a malý byl na světě. Je to moje uřvané zlatíčko 😀

niikkyy
28. led 2009

jéé Mojmíreček je v albíčku...teda to je taky krásný 😵 😵 chci takyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

já vím kdy jsem otěhu přesně 😀

amabilis
28. led 2009

Niky, já taky - a dokonce vím, že před půlnocí. Ten náš mrňous dodržel termín úplně přesně 😀 😀 😀 Na den i na hodinu 😅

niikkyy
28. led 2009

počkej..čas jo? no taky to bylo večer..později večer 😅 a ráno jsem šla na biopsii čípku 😅

befanna
28. led 2009

Holky, to při UZ v Podolí nejde udělat hmotnostní odhad? to mě přijde docela divný,že si tam nezjištujou jak je miminko zhruba velký.. A na ultrazvuku teda sledujou jen polohu plodu?

amabilis
28. led 2009

Mně dělali jen kontrolní UTZ v poradně. Takže nevím, žádný jiný jsem už nestihla 😅

niikkyy
28. led 2009

no v poradně maj jen ten základní a váhu neřeknou,to v tom 3.patře a tak mě neposlali

ma12
28. led 2009

No tak to ja taky vim, kdy se "TO" stalo. A podle toho uz 2 dny prenasim.
A 20 dni preanset,fuj, to bych se nenechala.

amabilis
28. led 2009

Ma, tak to jim řekni a nenech se odbýt :o)

ma12
28. led 2009

Amabilis: to ja se nenecham. Mudr mi rekl, ze se ted ve ctvrtek domluvime co dal. Tak se budeme domlouvat 🙂

amabilis
28. led 2009

Jen abys ses čtvrtku dožila ještě 2v1 😀

ma12
28. led 2009

Amabilis, vzdyt je to zitra? tak to si myslim, ze uz doziju 😀

niikkyy
28. led 2009

juchůů tak budu na P2 😉 😀 😀 😀

niikkyy
28. led 2009

holky mě jebne,zas mám ten výtok jak jsem měla zánět 😠 je to 14 dní co jsem se léčila..nesexuju,meju se a stejně 😅 jako já už nevím coo dělat ☹ jako zda mi v Pondělí udělá stery ( zrcadlama) a zas dostanu léky,tak mě jebne,jít rodit a mít tam globuly můj sen není 😠

befanna
28. led 2009

Niky:jak víš,na jakém oddělení budeš? 🙂

niikkyy
28. led 2009

Pac macecha tam ma kamaradku,je zdr.sestra a uz to mam zarizene.veme si me k sobe😉

anavka
29. led 2009

Ma12: Bohužel se nedalo nic dělat. Nikdo tam se mnou nic neprobíral a možnosti vyvolání, kterou já jsem samozřejmě nechtěla se začalo mluvit až 16 dní po termínu. A můžu ti říct, že jsem byla nakonec ráda, protože toho vyvolávání jsem se fakt bála. Jinak prcek si to nakonce rozmyslela a 17. den se konečně rozhodl sám od sebe "vylézt" 🙂 A za 2 dny jsem měla nastoupit na vyvolávání...

amabilis
29. led 2009

anav, prcek se zřejmě zalek těch procedur 😀

ma12
29. led 2009

Anavka: tak to je sila. Ale ja si stejne myslim, ze ja bych to zacala probirat s nima. Vyvolani je vopruz, ale 16 dni je fakt hukot.

niikkyy
29. led 2009

já nechci přenášet jako...fujky ☹

jé tak ta známá co jsem včera psala,že přenáší,tak včera porodili 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru