Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

ma12
30. led 2009

Niikyyy, tak ja ofiko od zitrka prenasim, je to hruza. Jeste mi zjistili, ze mam malo plodovky, takze jdu dneska na zatezovy test, tak jsem zvedava, co se mnou bude. Jinak v nedeli monitor a pak az ve ctvrtek kontrola, ale myslim, ze jestli zjistej, ze plodovky je stale malo, tak tam pujdu driv.

niikkyy
30. led 2009

ma12: ty jo,tak to si užíváš teda...mazec..ke komu tam chodíš vlastně?
Tak ti budu držet palce aby se prcek už na svět podíval a sám,bez pomoci DR 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
befanna
30. led 2009

ahojky,
tak já byla dnes na tom předporodním kurze-byla jsem tam největší vorvanka (ty holky byly tak s bídou 30týden...). Musím říct,že mi to dodalo poměrně dost klidu,zvláště prohlídka porodního sálu - jsou fakt super,moderní,veškerý soukromí,tak snad nám to tam půjde dobře.. 🙂
I když já si to asi užila jen dnešní návštěvou,operační sál na CS vypadá asi jinak 😀

Ma: držím palce,aby Anička už vykoukla na svět,zatím se teda parádí v bříšku o106 🙂

Jo,a chodba u toho monitoru a poraden byla teda brutální...

bejana
30. led 2009

Bef, Ma už je v porodnici a dostala první tabletku na vyvolání 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
30. led 2009

Kdo je v porodce?

bejana
30. led 2009

Niky, Ma12 😉

niikkyy
30. led 2009

jééééé jsem nějak nepostřehla 😲 tak držím palečky 😵

befanna
1. únor 2009

tak já mám pocit,holky,že asi rodíte o106 🙂 ,neb je tady podezřele ticho.... 😉
Držím pěstičky 🙂

niikkyy
1. únor 2009

tak MA12 to má konečně za sebou...
zkopčeno z lednu
Jmenuje se Anička a narodila se v 6:35, normální cestou. Má 2970 g a 50 cm. Marti to prý zvládla, ale bylo to hustý. Malá je v pořádku

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
befanna
1. únor 2009

Gedren: můžu se zeptat jak různě říkáte Helence? pořád o tom jménu trošku uvažuju.

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
niikkyy
1. únor 2009

Gedren: no od čtvrtla myslím jí to vyvolávali ten porod..takže si užila holka 😔

Já už chci taky rodit jako......... 😖 zítra zas poradne,jsem zvědavá co mi řeknou..už 2 týdny pouze CS3 😅

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
mavanka
1. únor 2009

Bef, moje sestra se taky tak jmenuje a myslím, že je to hezké jméno, líbi se mi, když se říká Heli... ale hodně se používá i Helča, Helenka... ona sama kdysi říkala, že je to jméno samá smyčka (když ho píšeš), ale je spokojená myslím 🙂

niikkyy
1. únor 2009

Gedren,jo od patku,pardon.ja uz ty dny nejak nepobiram😀 ja jdu zas zitra.zatka nic,jen obcas poslicci,jinak ok.vidim to na kveten😀 nebo jsem total ucpana tema zanetama😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
mavanka
1. únor 2009

Greden, jestli máš pravdu, tak to si asi ještě počkáš, podle předpovědí se má spíš ochlazovat a obleva se zatím nečeká 😅

befanna
2. únor 2009

Holky,koukám,že taky moc už nespíte...

Mavanko: už máš za sebou ty kurzy? jaké bylo to druhé o kojení? mě už se tam nějak nechce...

mavanka
2. únor 2009

Ten druhý máme dneska odpoledne, tak dám vědět, jaké to bylo, zrovna řešíme, jestli má smysl, aby tam šel se mnou manžel nebo ne a nějak se neumíme rozhodnout, i když kojit za mě stejně asi nebude 🙂
Jinak kurzy proplácí pojišťovna - aspoň teda VZP - víš to?

befanna
2. únor 2009

jo,paní to tam minule říkala 🙂

sebastianna
2. únor 2009

ahoj holky,

jdu se k vám přidružit, ale když na to tak koukam, tak všechny porodíte a nás tady moc nezbyde🙂 každopádně držim palce, ať to jde rychle a bez větších komplikací!!!

ahoj bef🙂

befanna
2. únor 2009

tak ted jsem se dočetla,že Terkytka má dnes plánovaný CS,přesně o 14dní dřív proti termínu. Tak jsem zvědavá na zprávičky.. 🙂
No,jestli to maj takhle přesně,tak mě kuchnou 18.2. - ježíši,to je za 14dní 😕

niikkyy
2. únor 2009

Tak jsem z KO doma...jsem jak v Jiříkově vidění zas z toho 😅

jj Terkytka má dneska CS...tak jsem zvědavá až se nám ozve 😉

befanna
2. únor 2009

Nikky:proč? co ti dneska prohlížely? a standardní čekačka??

niikkyy
2. únor 2009

přišla jsem tam,šla jsem na monitor,tam jsme opět spali,ale byla jsem tam cca 20 minut,ale ejhle,mírné kontrakce už!že děloha pěkně pracuje!takže do poradny!
Tam jsem došla a opět záskok,moje DR tam zas nebyla..přišel dědoušek..jméno zas nevím,jsem idiot prostě 😅 ale Dudek nebo tak nějak 😅 tak čekám...došel zas o hodinku později..no ale šla jsem na řadu a už jsem se děsila,jak se ve mě prohrabe...sestra mě zavolala - mimochodem taky jiná než vždycky,už jen to,že mě hned poslala k DR mi bylo divné,pač vždy se jdu hned svléct,kontrola a pak k doktorce!sedla jsem si a dědoušek že jak se mám,co mě trápí..říkám,že jako celkem OK,že jen mám ty otoky,bolest v zádech,třísla,a hlavně výtok kterej mě už zas v noci budí!Nereagoval,civěl do PC!Napsal tam,že vše OK.. 😅 a prej zda ještě něco potřebuju a já že mi došli prášky - železo a ať mi napíše Yal gel...když jsem se zeptal na co chci železo,tak jsem čuměla jak tele proč se ptá mě,když v kartě mám napsáno,že ho beru 😅 tak hledal v PC,našel 3 druhy aktiferinu a prej kterej..no co já vím???však to má v kartě ne?a pak hledal yal gel a na sestru prej : hele jakej se dává na porod?v seznamu jsou 3 😅 no napsal to,vytiskl a já čekala,že jako mi řekne,ať se svléknu...NIC ..prej tady máte průkazku a v sobotu na monitor a pak v pondělí monitor+poradna pokud neporodím!tak jsem se jak debil zeptala proč jako už v sobotu a prej už mě bere jako přenášející a rizikovou 😅 no nic..termín mám v pondělí,ale neva..asi to udělal kvůli kontra na monitoru..ale když jsem odcházela tak si tam zamrmlal,že stejně v sobotu tu už budu ležet 😅 takže jako nic nevím...že mám výtok a dost ho nebralo,zda je dole vše OK nekontroloval..jo a ještě se mě ptal zda je plod hlavou dolů 😀 hele já se budu vyšetřovat doma,pač to vyjde na stejno 😀

Ale jinak jsem tam byla od 8 a před 10 odcházela zas 😉 s yalem v ruce 😀 a hroznovým cukrem 😅

befanna
2. únor 2009

Nikky: teda dědoušek výbornej,asi bych po jeho návštěvě sežrala celou čokoládu na uklidnění 😀

Kolik vůbec stojí ten yal gel?

niikkyy
2. únor 2009

já si dala čokoládku teplou z automatu 😀 fakt luxusní prohlídka..ještě zíral na ten monitor asi z 2 cm..vypadal jak mů tchán 😕 😅 😀 😀
hele cena 189kč ale doplácíš jen něco,já brala yal,aktiferin a 2 bombony hroznový cukr a platila jsem 135 kč..takže zas tak šílené to nebude

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru