Porodnice v Podolí. Jaké máte zkušenosti?

andira
6. led 2007

Jake mate zkusenosti s porodnici v Podoli, P4??? Hodne jsem o ni premyslela a ptala se a bohuzel mi asi 6 lidi uz reklo, ze je v Podoli hrozne dlouho nechali cekat na normalni porod a pak jim udelali cisare 😒 Tak nevim, co si o tom myslet. Mate s touto porodnici zkusenosti??? predem moc dekuji za vase nazory 😉

pecule
1. říj 2007

terrezka: Já chodím na kontroly v úterý a břicho mně už nebolí,tak zatím o.k.

llucka:zejtra se chci informovat jak to tam chodí,tak snad budu chytřejší.Jak říkáš ,že se každej ptá ,UŽ???

pecule
1. říj 2007

llucka:ted jsem to omylem od entrovala.
.....mně se už ptají ted a kolikátýho a jak se těším nebo jestli se bojím?,no hrůza. Ve 40tt si vypínám tel.až do porodu 🙂

janana
1. říj 2007

pecule - tak to je asi u všech stejný. Každý den někdo volá a ptá se, jestli už sem porodila. tisíckrát můžu všem opakovat, že až to bude, dám vědět. Ne, oni stejně druhej den zas volaj.

pecule
1. říj 2007

😀 přesně tak 😀 a když jdu na kontrolu to je taky hrozně zajímá,jako kdyby tam nikdy nebyly a měly jsi mně tam už nechat.Jo,jestli my nebudem stejný 😀

janana
1. říj 2007

já doufám, že takhle prudit nebudu. I když je milý, že si někdo vzpomene, ale nemusí to bejt každej den, že. Vzhledem k mému stavu předpokládám, že budu přenášet snad až do Vánoc, tak už jim radši říkám, ať počítají radši s příštím tejdnem.

terrezka
1. říj 2007

tak holky hlásím, že jsem dnes byla na kontrole a až na dva monitory.. (mímo chrupalo jak starej děda 🙂 ) mě dr. docela potěšila. říkala, že nález vypadá na to, že už se něco děje a že i ten první monitor značí něco... a že jinak se uvidíme v pátek, ale že už se nejspíš neuvidíme... takže kdybych se třeba zítra neozvala tak jsem další kdo vám poví zkušenosti z Podolí. teda doufááám, že nebudou mít stop - stav. to jsem ochotná tam odrodit i na chodbě 😔

pecule
1. říj 2007

terrezka,určitě pak musíš vyprávět a podat info.A jak oni to poznají z toho monitoru,já se budu muset začít vyptávat,protože nic nevím 😅 .Já jdu zejtra do poradny,tak se těším co mi řeknou novýho.A určitě se neboj ,že tam budou mít stop-stav,nejvíc porodů bylo hlavně v létě.To mi se musíme bát aby nám to nevyšlo na 14.10 když tam budou malovat,jinak čekám do půlnoci a pak tam vyjedu 😀 pokavad mi dřív nepraskne plodovka,to bych čekat nemohla.

terrezka
1. říj 2007

pecule - já moc nevím jak to poznaj... já jsem ráda, že z toho monitoru poznám že mímo spí nebo je vzhůru a že mám kontrakce nebo tvrdý břicho... minule mělo mimi škytavku tak mi jako říká, že má škitavku... no kdybych věděla, že takhle vypadá škytavka tak vím, že moje mimi má škytavku skoro každej den 😅 no nic půjdu si schrupnout. jsem tuhá
😔

llucka
1. říj 2007

Ahoj holky, tak jsem se byla vyvenčit, když je tam tak hezky a mám dost...
Od včera mě pobolívá téměř permaněntně břuch, ráno to bylo horší, ale to stačilo jít na párkrát na záchod 🙂 a už to bylo dobrý. Tak uvidím...pořád se pozoruju jak pako 🙂

Pecule, já chci zítra probrat variantu "malování", ale hlavně doufám, že mi doktor řekne, že se to blíží nebo ho zab... 😀
Tak třeba se tam zítra uvidíme 😉

Terrezko, moc držím palce, ať miminko dodrží termín !!

pecule
1. říj 2007

llucka-já asi přijdu dřív protože se chci zeptat co a jak,tak snad se potkáme u dr. Ty o malování nemusíš mít strach,ty už to budeš mít dávno za sebou.Aby jsme se tam vůbec potkaly aby si do zejtra neporodila 🙂 ale takhle mně bolelo břicho v pátek.Ten můj říká ,že porodím ve středu,tuhle středu,tak jsem na to zvědavá.Lucko,budeš mít nadstandar? My jsme přemýšleli,že když budou mít nejakej pokoj za 500.-nebo 600,- takže ho vezmem,ale jinak mi je to v celku jedno a budu ráda,že mám kam složit hlavu.Jdu taky ven se psem,je tam fakt hezky.

llucka
1. říj 2007

Tak jsem se prospala je mi nějak divně i od žaludku 😝

Pecule, já bych ho chtěla, když bude. Ale spíš počítám s tím, že nebude. Nechám to náhodě. Hlavně, aby nás tam vzali, to je pro mě důležitější.

kristi
1. říj 2007

lluci, to vypada vcelku nadejne...

llucka
1. říj 2007

🙂 Kristi...no, vubec by mi to nevadilo. Tak uvidime, jen abych tu nestrasila jeste pristi tyden ve 2v1

😀 😀

kristi
1. říj 2007

no, uvidis...drzim pesticky, vim jaka je to na konci nekonecna nuda 😒 😒

llucka
1. říj 2007

jojo, hlavně to očekávání a přemýšlení a pozorování se co, kdy, kde a jak je fakt hrozný. A k tomu ještě ta neohrabanost s břichem 😎 Ale prostě na to nejde nemyslet...

pecule
1. říj 2007

lluco,aby si fakt nešla,tak já tě navštívím zejtra na pokoji 😀

pecule
1. říj 2007

kristi,dnes mi říkala tchýně co si vezmu na porodní sál za košily,tak jsem na ní vejrala,co?! Co je na tom pravdy? To víš nějaká paní povídala.....Teda já nevím,ale snad mi nějakou dají,nevím jak tomu říkají,ale když jdeš na operaci tak se tomu říká "andělíček"

kristi
1. říj 2007

pecule, ja se ani nestihla prevleknout, akorat jsem si sundala kalhoty a zustalo mi tricko...andelicky asi davaji,ale muzes mit i svou kosili - popr. delsi tricko..

llucka
1. říj 2007

Pecule, nemám strach, dala jsem si sprchu a je mi líp...takže zítra v Podolí 😉

Košile..já mám s sebou zabalenou jednu, ale spíš až na šestinedělí. Na sále si nechám dát asi tu jejich nebo ještě prohrabu trika v manželově skříni a vezmu si nějaký, který bych event. mohla pak vyhodit.

vivian
1. říj 2007

Mně nedávno ve čtyři ráno vzbudilo strašný bolení břicha, tak už jsem se těšila, že už to bude, ale potom jsem si uvědomila, že jsem už tři dny nebyla na velký... No a když jsem si uvařila bylinky a druhej den se vyprázdnila, tak bylo po bolení. Takže zase nic 😀

pecule: já myslela, že tam dávají erární košili... 😕 Aspoň mám pocit, že jsem někde četla, že na porodní sál se moc nedoporučuje vlastní košile, protože se to může ušpinit od krve, takže je lepší si vzít nemocniční, která se pak hned hodí do prádla... Já doufám, že tam mají klasické nemocniční košile, ne jenom andělíčky, proč by tam měla rodička chodit s holým zadkem? 😀 Tričko mi připadá taky málo, já nemám žádný tričko, který by mi zakrylo zadek...

kristi
1. říj 2007

ja sla po ty chodbe z prijmu na sal jen v tom tricku, ktery nebylo vuuuubec dlouhy, u toho jsem se svijela jak had, no muselo to vypadat opravdu komicky...

llucka
1. říj 2007

Vivian jsou to klasický košile, ne ty s holým zadkem 🙂 Kamarádka je využívala i na šestinedělí.

terrezka
1. říj 2007

no já mám v tašce na porodní sál teda dvě košile, ale chtěla bych si vzít na ten porod tu jejich... abych si to svoje neušpinila.... dají mi je sami nebo si o ně musím říct? jo a kde dávaj ten klystýr? jako až na porodním sále nebo ještě u toho monitoru?
llucka - držím pěsti zítra na kontrole!!!

vivian
1. říj 2007

Já si teda svoje košile brát nebudu. Abych je pak nemusela špinavé tahat domů na praní 😀 Akorát si možná vezmu vlastní župan.

janana
1. říj 2007

já si teda beru na sál dvě trika, mají je napsaný v seznamu věcí do porodnice, tak pro jistotu. Pokud budu mít šanci vzít si jejich, tak si jí samozřejmě vezmu, ale kdyby ne, tak ať tam nejsem nahá 😒

janana
2. říj 2007

Ahoj maminy! Tak jak? Stále všichni 2 v 1? Já dneska vůbec nemohla spát, strašně mě bolí kyčle. Taky to některá máte? Zítra jdu do poradny, tak sem zvědavá, co mi řeknou. Jestli to, že sem se neotevřela ani o milimetr, atk už asi fakt hodím. ☹ ☹ 😠

pecule
2. říj 2007

ahoj,my máme ještě čas,dneska na monitpru byla nějaká nesympatická sestra.Monitor mám blbej,takže ve tři tam jdu zase,jen jsem si odskočila domů na jídlo a letím zpátky,Než tam čekat dvě hodiny to se mi nechtělo.Tak snad to bude v pořádku,prej má moc rychlý srdíčko ☹ ,pak dám vědět co a jak.pa

llucka
2. říj 2007

Ahoj,
tak jsem zpátky z kontroly. Monitor je OK (mimču se daří dobře) a dle doktorky (Alena Hujová - byla fajn) to prý do malování stihnem. Jestli neporodím do úterý (9.10.), tak mám naklusat v na další kontrolu. To budu 2 dny po termínu, tak jsem zvědavá Ale prý se to tam "dole" připravuje 😎

Pecule,máš pravdu, ta sestra dneska byla nic moc....dej vedet, jak jsi dopadla. Držím palce.

Janana držím palce na kontrolu !!

janana
2. říj 2007

luci - to byla taková ta mladší blondýna - tak kolem 40ky?

llucka
2. říj 2007

Nene, řekla bych cca kolem 45 a tmavovlasá na krátko.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru