Používáme cookies. Více informací zde. OK

Porodnice v Praze, kde se rodička necítí jako pacientka?

klami
20. led 2016
Ahoj holky, hledám a nenalézám. Existuje někde v Praze nebo blízkém okolí porodnice, kde se rodička cítí jako matka, ne pacientka? Hledám porodnici, kde by měla rodící mamina trochu soukromí, možnost mít u sebe manžela od začátku do konce, s příjemnou atmosférou a pokud možno jen porodní asistentkou, po porodu miminko už jen u sebe. Něco jako to bývalo ve Vrchlabí.. Máte zkušenost? Praha a blízké okolí. Nejlépe státní, ale ráda se dozvim i o soukromé. Když něco takového najdu, tak je to v Jihlavě nebo někde hodně daleko 😞
hani1234
20. led 2016
Ahoj, někdo mi radil porodnici Hořovice u Berouna
olga_
20. led 2016
@klami Možná Rakovník? Chválily mně ji už dvě duly a moje kroky tam patrně u přístího porodu povedou. Mají dobré info už na svém webu - např. seznam toho, co je pro ně zcela normální a ve spoustě porodnic s tím mají problém.
kacaba85
20. led 2016
Takové jsem to měla v Podolí ÚPMD
olga_
20. led 2016
@hani1234 V Hořovicích jsem rodila - vybírala jsem je tehdy taky podle toho, že je všichni chválili. Měla jsem tam pěkný porod, ale jen díky dule a dobře připravenému a hlídanému porodnímu přání. Např. tam rutinně píchají oxytocin pro porod placenty - na to jsem já podepisovala negativní revers. Dělají tam lékařsky vedené porody, miminko frčí na vyhřívané lůžko (pokud ne, je třeba uvést v přání), propagují různé oblbováky atd. Dělají si dobrou reklamu, ale přesně ten pocit, že se tam ze mě stala pacientka, jsem v Hořovicích bohužel měla a vracet se tam nebudu.
hani1234
20. led 2016
@olga_ Dekuju za recenzi .. Ja budu rodit poprvé, takze pro mě to bude zážitek asi kdekoliv 😃
Přemýšlela jsem, ze by jsme někam dojeli, ale zase nechci riskovat tu cestu z Prahy .. Přece jen nevím, jaký bude porod .. Jestli bude nutný rychlý zásah nebo bude mít dlouhý průběh .. Stát se muže cokoliv . Nejspíš tedy porodím na Bulovce .

Sem začni psát odpověď...

Odešli