Porodnice v Trutnově/Hradci Králové. Máte zkušenost?

kajule
4. led 2007

Ahojky holky, pořád váhám mezi porodnicí v Trutnově v Hradci Králové. Poslední dobou to vypadá na Trutnov. Ještě ale nejsem pevně rozhodnutá a tak jsem se vás chtěla zeptat jestli s některou z nich nemáte zkušenosti?!

kaci.k
7. led 2007

Ahojky ja mimi cekam ale slysela jsem ze jsou v Trutnove dobri doktori 🙂 ale co je pravdy????!

kajule
autor
7. led 2007

Já jsem se ptala známých a nestěžovali si. Pak jsem se ještě podívala na nějaký stránky na internetu a tam si zase některý dost stěžovali. No asi to je u každý jiný, záleží asi i na průběhu porodu. Ještě uvidím jestli Trutnov nebo Hradec?!

xsuzzi
7. led 2007

ahoj holky,já bydlím ve Dvoře Králové nad Labem a jsem budoucí snažilka na léto 🙂 Všichni mé kamarádky,ale už mají mimísky a rodily v Trutnově a byly spokojené 🙂 já osobně budu nejspíš taky rodit v Trutnově,takže né,že bych doporučovala,ale nejspíš to nebude tak hrozné 🙂

kajule
autor
7. led 2007

Já sice ještě nejsem pevně rozhodnutá, ale když všechno půjde tak jak má být a bude to v pořádku, tak to vidím taky na ten Trutnov.

kaci.k
7. led 2007

Ja jsem rozhodnuta pro Trutnov.A taky si myslim ze zalezi na prubehu porodu.A ze sestricky na sestinedeli budou taky v poho. 🙂

petrajuzova
24. únor 2010

Ja jsem rodila v Trutnove nemuzu jse stezovat

erian
24. únor 2010

Ja rodila v Hradci a spokojená jsem nebyla. Pokud probíhá těhotenství normálně a nepředpokládáš nějaké komplikace kvůli kterým bys využila hradeckou novorozeneckou JIP tak bych asi byla spíš pro ten Trutnov, dívala jsem se na stránky kromě toho, že nabízí možnost třeba nadstandardního pokoje, kde může být i manžel (což v HK není a dost bych to ocenila) tak především tam píšou, že průměrný počet porodů jsou dva denně, což podle mě umožňuje adekvátní péči. Naproti tomu hradecká porodnice je velkovýrobna dětí a tak rozhodně nemůžeš čekat nějaký osobní přístup, prostě budeš ty i tvé dítě jen číslo. Takže já budu pro příště, pokud tedy nebudou žádné problémy uvažovat o Trutnově.

jennyska
13. led 2014

Ahoj @kajule @erian @petrajuzova @kaci.k @xsuzzi a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí v Trutnově nebo v Hradci do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/porodnice-trutnov/ a https://www.modrykonik.cz/porodnice-hradec-kral... pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru