Porodnice v Ústí nad Labem. Na co mají rodičky právo?

shaftynka
9. led 2020

Ahoj maminky,

chci se zeptat na Vaše zkušenosti, tedy hlavně mě zajímá, na co mají rodičky právo. Před čtyřmi lety jsem rodila v Ústecké nemocnici a hned po příchodu poslali manžela domů s tím, že budu rodit bůhví kdy. Tak jsem tedy to nejhorší, několik hodin kontrakcí strávila sama v temném pokoji, personál mě přišel zkontrolovat párkrát. Nakonec jsem porodila už 5 hodin po příchodu do nemocnice a jen díky tomu, že byl manžel poblíž nemocnice, tak to stihl.

Zajímá mě jestli mám právo nechat si doprovod po celou dobu od příjmu u sebe. Já se v takových situacích neumím bránit a tak si často nechávám líbit, že jsou na mě nepříjemní a arogantní. 😕

simona_33
9. led 2020

No, a týž byla na porodním pokoji? To bych řekla že jim může být fuk....já byla normálně na šestinedělí když mi vyvolali porod a já ležela sama na pokoji a začali kontrakce... Myslela jsem že tak za deset minut pořídím a ve tři ráno volala manžela...setra mi důrazně řekla ať nevolam, že kdy mi tam dá maminku tak bude muset odejít...tak jsem řekla že až tam ta maminka budez tak odejde! Nakon c me daki na porodní sál drive nez dorazil a porodila jsem v 17 hod 🙈🤣🤣🤣

verionka
9. led 2020

Rodila jsem jinde, ale přítel mohl být se mnou normálně od příjezdu až do porodu (celkem asi 10 hodin), ale byla jsem tedy celou dobu normálně na sále...

shaftynka
autor
9. led 2020

@verionka Já byla také sama na sále právě, v Ústí nejsou společné “hekárny”

verionka
9. led 2020

@shaftynka Tak to pak nevidim duvod, aby ho tam nenechali s tebou. Naopak mne pritelova pritomnost dost pomahala a myslim, ze mas pravo ho mit u sebe.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru