Porodnice v Ústí nad Labem nebo Litoměřicích?

mayarengie
1. srp 2013

Čím dál častěji přemýšlím jestli jít rodit do ústecké nebo litoměřické nemocnice...pár let zpět bych se vůbec nerozmýšlela, ale v současné době mi přijde litoměřická lepší volbou. Bohužel jsem na internetu našla po málu aktuálních zkušeností, tak se chci zeptat vás holky...jaký je váš názor, zkušenost nebo volba?

luci.sv
7. srp 2013

Ahoj, já měla rodit UL, z důvodu uzavření porodnice jsem ale musela rodit v Děčíně.... Dnes, kdybych si měla vybrat, tak Litoměřice... Hlavním důvodem je kojení... Zde v UL platí, porodit, přibrat za každou cenu a pustit rychle domů....pokud mimčo nechce prso, nebo nebaští tak, jak má, tak první co sestra v UL udělá je, že přinese lahev s umělkem a šoupne jí mimču..v LTM i v Děčíně dělají maximum pro to, aby maminku rozkojili a aby mimčo baštilo tak, jak má, prostě kojení je na prvním místě...já měla taky veliký problémy, kojila jsem přes kloboučky, ale kojila....nicméně, jestli čekáš, že sestry na šestinedělí budou hodné a milé, tak na to nespoléhej...vždycky se najde sestra, která je příjemná jako vosina v zadku....to ale můžeš ležet kdekoli 🙂. Ale jinak když to shrnu, tak ve výsledku ti v onen den bude úplně jedno, kde rodíš, hlavně ať ti někdo pomůže 😀, tak přeju správné rozhodování a hodně štěstí u porodu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru