Porodnice Vyškov - máte čerstvé zkušenosti?

ka_cici
23. lis 2016

Ahoj,
poprosila bych Vas o cerstve zkusenosti (cca 2 roky) z porodnice Vyskov.
Za dva mesice mam rodit a porad jsem se nerozhodla, kde ..
Vyskov je mi sympaticky prostredim a tim, ze se jedna o mensi nemocnici, svym pristupem k prirozenemu porodu... oproti tomu se na me hrnou doslova hororove historky o tom, jak zensky rodily tri dny polomrtve deti, jelikoz je tam jakykoliv zasah odkladan do posledni chvile... navic jsem behem tehotenstvi mela nekolik komplikaci a pristup sester na gyn. ambulanci byl katastrofalni...
Proto uvitam jakoukoliv zkusenost z teto nemocnice, zejmena s komplikovanejsim prubehem porodu.

ka_cici
autor
3. únor 2017

Ja uz tam taky skoro vsechny znam! 😀 Jezdim k pani Holcmanove na cviceni, to je stanicni sestra z porodnich salu, dvakrat behem tehotenstvi jsem mela mirne obtize se spinenim, tak jsem pro jistotu dojela a ted tam chodim na monitory a poradnu. Zatim jsem se setkala jen s velice prijemnym pristupem, az se na to skoro tesim 😀

@akcul55 taky mam za chvilku termin😉

zelenafazolka
7. zář 2022

Kdyby někoho zajímala čerstvá recenze na porodnici ve Vyškově, tak jsem sepsala článek na blog: https://www.zelenafazolka.cz/l/porodnice-vyskov/ 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru