Porodnice Vysočany. Máte zkušenost?

maaadar
24. led 2022

Ahoj, zajímalo by mě, jestli tady někdo nemáte, i zprostředkovánou, zkušenost s porodnici Vysočany: https://www.porodnicevysocany.cz/.

Měla by to být úplně nová porodnice s možností přirozeného porodu. Akorát jsem o ní zatím nic kromě jejich stránek pořádně nenašla.

konidana
24. led 2022

@maaadar jediné co vím, že na polikliniku v posledních 2-3 letech přistavěli dvě patra a celkově ji zrekonstruovali. Že tam je i porodnice je pro mne novinka. Ale skvělá. Škoda že jí už nikdy nevyzkouším... (jsem původně odtamtud skoro místní a dlouhá desetiletí jsem tam chodila k zubařům)

konidana
24. led 2022

@maaadar koukám na fb a zahájili provoz minulý týden, a narodilo se tam zatím jen několik miminek, takže jedině se tam jít podívat - nabízejí prohlídku každou středu 13:30

maaadar
autor
24. led 2022

@konidana díky. Mrknu na jejich facebook

plecita22
6. bře 2022

Ahoj.Ptate se na porodnici Vysočany.Ted je zavřená.Raději jděte do zaběhnuté porodnice.

adrianamarie
8. dub 2022

@plecita22 Co se stalo???

maaadar
autor
8. dub 2022

@adrianamarie Pry nemají personal

plecita22
8. dub 2022

@maaadar
@adrianamarie Dobrý den, nemůžu napsat přesně co se stalo,je málo personálu a jiný problém.Zatim je porodnice stále zavřená.

plecita22
8. dub 2022

@adrianamarie Dobrý den, nemůžu napsat přesně co se stalo,je málo personálu a jiný problém.Zatim je porodnice stále zavřená.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru