Prosím zkušenosti z porodnic Svitavy, Rychnov a Pardubice

veruka
14. únor 2015

U nás v Ústí malují porodnici,je zavřená a proto hledám alternativní porodnici.

mandala
15. únor 2015

Nerodila jsem ani v jedné, ale podle poslechu vím, že Svitavy si hodně chválí, Pardubice zase ne, prý je dobrá ještě v Chrudimi. Ale je to určitě individuální názor. 🙂

vendy01
15. únor 2015

V Rychnově jsem rodila dvakrát. Spontánně i císařem. Veliká spokojenost!!!!! 😵 Poprvé jsem byla na normálním pokoji, podruhé na nadstandartu (doporučuji 🙂 ). Péče lékařů v pořádku, nesetkala jsem se s ničím negativním. Musím vychválit především péči sestřiček z dětského, protože se opravdu moc snaží pomoct maminkám s kojením, vše vysvětlí a i když něco nejde, jsou vždy na pořádání k dispozici. 🙂 Opravdu jsem se nesetkala za celou dobu s ničím negativním.
Další info klidně do IP 🙂

spoki
7. bře 2015

Ve Svitavách jsem rodila prvního syna a nemůžu si stěžovat. Spíš naopak. Klidné, řekla bych rodinné prostředí. Jako prvorodičce mi sestřičky vše ochotně ukázaly, doktoři také. Má druhá zkušenost s druhým synem je z Pardubic. A Pardubice bych si tedy dobrovolně nevybrala nikdy. Druhý syn byl na jednotce intermediální péče (inkubátory) a chování zdejších sester by bylo na dlouhé rozepisování. Když to shrnu: malý byl v inkubátoru čistě pro lepší adaptaci po porodu ve 35 + 3, bez zdravotních potíží. Čekala jsem, že na takovém oddělení budou maximálně podporovat kontakt dítěte a matky, ale tady to neplatilo....Sestra mi sdělila návštěvní hodiny u mého dítěte a jinak ať tam moc nechodím, protože miminko je neklidné a pak jim tam pláče....bylo toho víc, ani se mi na to nechce moc vzpomínat.

niki727
7. bře 2015

Ve Svitavách v nemocnici jsem byla jako studentka na praxi, já bych tam nešla!!!!! Nemám s gynekoligickým odd. nejlepší zkušenosti a nelíbil se mi přístup personálu k pacientkám. Jak před němi samotnými, tak potom co se odehrávalo na sesterně a jak se nehezky probíraly pacientky.No, třeba se to už změnilo. V Rychnově nad Kněžnou jsem rodila dceru a byla jsem maximálně spokojená, personál úžasný, ochotný, milý a i když jsem se nemohla rozkojit, nepřestávaly mne sestřičky povzbuzovat. Přednosta gynekologie a porodnice je můj obvodní gynekolog a musím říct, že je to člověk na svém místě. I když už neměl službu, přišel za mnou na sál a dohlížel.... . Ty dny v porodnici jsem si opravdu užila 🙂 . Vůbec mi nevadilo nemocniční prostředí, prostě když jsou lidé přátelští a mají lidský a empatický přístup, vše se snáší mnohem lépe!!!!

misahorackova
7. bře 2015

Já nemám zkušenost ani s jednou z porodnic, ale za to můžu opravdu doporučit Chrudim. Rodila jsem tam dvakrát v roce 2010 a 2012 a teď v květnu se tam chystám zase. Ale teda teď od 14. do 20. 3. taky malují ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru