Porodnice Rychnov nad Kněžnou. Zkušenosti - co sbalit, co ne apod.?

bazi01
19. lis 2020

Ahoj, máte někdo zkušenost s Rychnovskou porodnicí? Co všechno si sbalit s sebou co naopak není potřeba, popř. jak jste byly spokojené v této porodnici? Děkuji ☺️

sokolik91
19. lis 2020

Ahoj, rodila jsem tam dvakrát 2016,2019 pokaždé pod primářem. Někdo tvrdí, že je ostřejší, ale mě to nepřišlo. Spokojená u obou porodu. Balila jsem se podle návodu toho obecnyho. Já jsem přes den používala svoji košili a noc si brala od nich. Můžeš mít oblečení pro prcka, ale už pokročili a kromě jen bílých košily už mají barevné oblečení. Fajn je mít více ručníků. A hlavně se nebát a ptát se sestricek na vše, ohledně péče o sebe, dítě, kojení. I když si třeba budeš připadat jako pitomec nebo si budeš myslet, že je tím obtezujes, tak určitě ne.

sweetest
20. lis 2020

Rodila jsem tam 2014 a za mě super,pecka porodnice!! Nadstandardní pokoj pro mě i partnera a za pár stovek, oblečení pro prcka mají ( + já měla pár svých kousků, páč byl malinký a bylo mu dost věcí velkých), košili jsem měla erár a nevadila mi. Rodila jsem ve 3 porodnicích a musím říct, že Rychnov pro mě nejlepší volba 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru