• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Registrace Podolí. Kdy je dobré tam dorazit?

4. července 2013 
@zuzanaii já to dneska sledovala. V 8.02 bylo plno! Já se registruju za dva dny, tak jsem na to zvědavá.
2. dub 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaloudi tak to je mazec teda. Dej vedet, jak jsi dopadla prosim a drzim palce, at ti to vyjde
3. dub 2013 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaloudi A jak se to pozná, že už je plno? Asi si to také budu muset někdy cvičně okouknout. Sice ta osobní registrace a to vstávání byl opruz, ale člověk aspoň věděl na čem je a měl celkem velkou šanci se tam dostat, někdy brali i víc mamin, takto je to asi o štěstí a náhoda je blbec a nedej bože aby třeba nešel proud nebo vypadl internet :slight_smile:
3. dub 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evab. Můžeš si tam ověřit dostupnost toho termínu, na který se registruje a vidíš kolik volných míst tam zbývá.
3. dub 2013 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaloudi A tak, mě to u všech ukazuje, že termín je nedostupný, ale to bude asi tím, že jej otevírají až ráno v těch 8, aspoň teda dle jejich stránek. Fak si asi někdy přivstanu a okouknu to. Každopádně to chce asi sedět u pc, mít vše vyplněné a jak nastane 8 hodina, tak to hned odeslat :slight_smile: Taky mě zajímá, jak vám to zítra dopadne, dejte nám pak vědět.
3. dub 2013 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evab. Jojo, přesně tak. V těch 8 hodin to začne ukazovat 12 míst, pak rychlostí blesku mizí a pak už to zase ukazuje, že je plno. Ale dneska to tak rychle nešlo, koukala jsem ještě kolem půl devatý a asi dvě místa tam zbývala. No uvidíme zítra :slight_smile:
3. dub 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska v 8:03 bylo plno :frowning2:( to nevím co budu dělat
4. dub 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxinka111 podle Tveho "passu" jsi ted uz stejne v 17tt a registrace je tam presne ve 14tt+00 :confused:
4. dub 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@roxinka111 Ono se to stihnout v pohodě dá. Jen musíš u toho už před osmou sedět a jakmile to jde začít rychle vyplňovat a odeslat. Já jsem to dneska odeslala asi za 15 sekund. Ale jak píše @gepe stejně registrují jen na daný den přesně ve 14+0. Teď to můžeš jedině sledovat nebo zkoušet volat, jestli se jim neuvolnilo místo. Stát se to může. Já třeba taky nejsem ještě na 100 % rozhodnutá, jestli nebudu nakonec rodit mimo Prahu a je možný, že se koncem těhu odregistruju.
4. dub 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@roxinka111 Vzpomněla sis bohužel docela pozdě,ale zkus Apolináře,tam by mohl být ještě volný tvuj termín! :slight_smile:
4. dub 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaloudi Takže to nejde mít to vyplněné předem a pak jen doplnit den porodu a odeslat to? A poslali vám pak nějaké potvrzení, že vás zaregistrovali? Píší, že by měli pak odpovídat.
4. dub 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evab. Ne, od půlnoci do osmi se do toho formuláře nedá vpisovat. Jojo, snad běhěm vteřiny mi přišlo potvrzení na zadaný mail.
4. dub 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petaloudi Mě tam právě vpisovat jde, můžu si klidně vyplnit všechna pole, proto mi to přišlo divné. Ještě nejsem ani podruhé těhotná a už teď mám z té registrace hrůzu :slight_smile:
4. dub 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja se budu registrovat az 9.4. Nejsem v 17.tydnu ale ve 14. Asi to mam spatne zapsany v profilu, musim kouknout, holky diky za rady snad se to povede. Musi dyt uz do podoli chodim na kontroly od 7.tydne sem se tam nacpala
5. dub 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jupí, podařilo se to :slight_smile: jsem zaregistrovaná
9. dub 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Maminky, mate nejake cerstve info o online regitraci do Podoli? Povedlo se, nepovedlo? Blizi se mi termin registrace a zacinam z toho mit hruzu. Moc dekuji. :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moodymare Jo, povedlo, ale musis zacit vyplnovat hned v tech 8 hod, jak to spusti. Prohlidni si ten formular dopredu, at pak vis rychle, co kde napsat :slight_smile:, behem par minut jsou mista fuc!
20. kvě 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alamo - dekuju. Muzu se zeptat jaky den jsise regisstrovala? Jestli treba nektere dny nejsou volnejsi, treba vikendy. I kdyz silne pochybuji. Vzbudim na to manzela pred 8 rano, on je s pocitacem rychlejsi a rychleji pise. :slight_smile: Snad nam neklekne net, je to tu slabota.
20. kvě 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moodymare Utery, to netusim, jestli jsou svatky volnejsi. V tydnu se asi lidi registruji z prace a o vikendu z domu, nevim, odkud je vetsi naval. Kazdopadne to utery bylo asi za 5 minut rozebrane. Obcas se stane, ze dodatecne asi nekdo vypadne a uvolni se termin, ktery byl driv rozebrany, ale to je desne nahodile.
Sice je to takhle trochu stres u klavesnice, ale pro me 100x lepsi nez nede stepovat od sesti od rana :slight_smile:. Tak hodne stesti!
20. kvě 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alamo - moc dekuju :slight_smile:
20. kvě 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,já se registrovala on-line do Podolí minulou neděli 14+0 přesně a šlo to ok:slight_smile: v 8:01 jsem odesílala formulář a vyšlo to a v úterý už jsem si byla pro razítko a přepsat starou kartu na nové příjmení a adresu(rodila jsem u nich už v roce 2011) ;) myslim,že tahle registrace je lepší ;)
25. kvě 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wond3r - diky za info :slight_smile: ja jsem na to koukala tuto nedeli a bylo tam misto jeste v 6 vecer, zato dnesek byl do 30 vterin plny. Je to des.
29. kvě 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem jen tak koukla na registraci do Podolí a kdybych se chtěla dnes registrovat, tak teď v půl 12 jsou stále volná 4 místa. Tak doufám, že takto volno bude až se budu chtít jednou registrovat i já :slight_smile:
30. čer 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evab. No jenže na to spolehej :wink:....ja se registrovala včera a stejně jsem byla nervózní a stepovala u počítače uz před osmou :grinning:....jsem rada,ze to klaplo...přeji at to vyjde všem, které tam chtějí rodit ...
po registraci to psalo,ze je ještě volný termín 26.12. A mohou se na nej registrovat ty, které mají. +- tyden ......asi je zrovna teď volnější období a moc porodů na konec roku nebude :wink:
1. črc 2013 ve 04:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prekoukla jsem se, volný termín je 26.10. a vcerejsek
1. črc 2013 v 05:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi No to je právě ono, záleží jak se to sejde, je to o nervy :slight_smile:
1. črc 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Podolí je nejlépe vyrazit hned po druhém randeti a rezervovat si tam místo s dostatečným předstihem :grinning:
1. črc 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
dnes se bavily maminy v poradně a ta jedna říkala, že je nutná registrace přes net...že to spouští přesně v 8.00, tak to zvládla...ale o minutu později už by prý měla smůlu....
3. črc 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nyní je již registrace do Podolí přes net. Pak do 7 dnů se musíš dostavit osobně - kdykoliv během dne (mají nějakou otvírací dobu kartotély) a jen přijdes s těhu průkazkou a oni ti to potvrdí.
3. črc 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@speedygon Ono je to nepředvídatelné, kolikrát je tam v 8:05 už plno a nedávno jsem koukala a měli tam v 10 večer ještě po jednom místu volno na dva termíny.
4. črc 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek