• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Registrovaná v porodnici v Praze, chci rodit na Moravě

29. března 2013 
ahoj všem, mám takový dotaz. Nevíte někdo jestli by byl nějaký problém, když se registruji do porodnice v Praze (Podolí), ale ve skutečnosti bych chtěla porodit v porodnici v místě mého trvalého bydliště a u mé rodiny na Moravě? Jelikož v Praze já i manžel pracujeme a porod může nastat dřív, nebo být komplikace, tak se budu registrovat raději do Podolí (pro jistotu), ale pokud vše půjde jak má a já bych stihla včas odjet, tak bych chtěla rodit spíše na té Moravě....Jak se to pak řeší s docházením na tzv. "monitor" atd... když je nutné na něj chodit od 36tt. lze chodit chvíli v Praze a pak třeba na té Moravě? Tam totiž v malé porodnici berou všechny maminky bez registrací, ale spíš aby mi pak někdo nedělal nějaké problémy... Pokud máte někdo s podobnou situací zkušenost budu moc ráda za odpověď :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to dělá plno maminek,že se někde zaregistrují a pak rodí někde jinde.Já chodila taky celou dobu do Podolí a rodit jsem jela do Hořovic.Žádný problém s tím není.Ona ani registrace není zárukou toho,že tě tam musí pak vzít.Když budou mít plno,tak tě stejně pošlou jinam.
28. bře 2013 v 19:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Ja taky byla u Apolinare a jela nakonec na Mělník.
28. bře 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nedelej si s tim starosti...proste to na Tebe prislo kdyz jsi byla na navsteve u rodiny :wink:
29. bře 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám to úplně stejně - už při registraci jsem věděla, že tam asi rodit nebudu... Ale přesně - chtěla jsem mít tu jistotu, že kdyby nastal průšvih, tak budu mít registraci a kartu v porodnici v okolí :o)
29. bře 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek