• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodila jste některá z Vás teď někdy v Motole?

10. září 2012 
Zdravim vsechny:slight_smile: Zajimalo by mne jestli jste ted nekdy rodila nektera z Vas v Motole v Praze.Chci se zeptat jestli jste si sebou braly veci pro miminko jako vlastni pleny,nake obleceni,kosmetiku a tak podobne? A nebo jestli to pak dovezl tatinek.Nebo jste neco dostaly?Ja nevim kolik toho pak zabalit a co se tam jako dostava k pujceni.A pro sebe do porodnice mi staci vlozky pak ty poporodni kalhotky,kosile,boty,kojenecka podprda a tak dal?Sice termin mam az v listopadu,ale veci uz kupuji dopredu tak at vim,ze mam koupit vseho vic a nebo to nemusim zase prehanet.
Dekuji Vam vsem za odpovedi a preji pekny den:slight_smile:
8. zář 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem rodila před 13 měsíci v Motole.A oni ti dají papír co si vše vzít.
A já pro sebe jsem měla vložky,vložky do podprsenky(potřeba!),hygienické potřeby,dva ručníky(doporučuji tři),pantofle,župan,,a pyžamo si mužeš vzít ale jsou tam.
A pro miminko,nepotřebuješ nic vše tam pro ně je,akorát až pujdeš domu tak ti manžel(přítel),přinese tašku kterou mu necháš doma připravenou:grinning:.
FOTÁK!!!
Takhle to bylo za mě,ale myslím si že žádné změny nebudou :wink: ...
Krásné těhotenství a pohodový porod :slight_smile: ....
8. zář 2012 ve 14:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (32. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zapomněla jsem přibal si neperlivou vodu je potřeba hodně pít :slight_smile:
8. zář 2012 ve 14:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (32. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hanacek Ahoj dekuji :slight_smile:
9. zář 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monahr rodila jsem v Motole před měsícem. Oblečení pro miminko, plenky, mastička na zadeček, potřeby na koupání jsme měly k dispozici. Po porodu se na šestinedělí dostává jeden balík porodnických vložek, pak už musíš mít svoje. Košile jsou k dispozici na pokoji i v koupelně.
10. zář 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek