Rodila jste některá z Vás teď někdy v Motole?

monahr
8. zář 2012

Zdravim vsechny🙂 Zajimalo by mne jestli jste ted nekdy rodila nektera z Vas v Motole v Praze.Chci se zeptat jestli jste si sebou braly veci pro miminko jako vlastni pleny,nake obleceni,kosmetiku a tak podobne? A nebo jestli to pak dovezl tatinek.Nebo jste neco dostaly?Ja nevim kolik toho pak zabalit a co se tam jako dostava k pujceni.A pro sebe do porodnice mi staci vlozky pak ty poporodni kalhotky,kosile,boty,kojenecka podprda a tak dal?Sice termin mam az v listopadu,ale veci uz kupuji dopredu tak at vim,ze mam koupit vseho vic a nebo to nemusim zase prehanet.
Dekuji Vam vsem za odpovedi a preji pekny den🙂

hanacek
8. zář 2012

Já sem rodila před 13 měsíci v Motole.A oni ti dají papír co si vše vzít.
A já pro sebe jsem měla vložky,vložky do podprsenky(potřeba!),hygienické potřeby,dva ručníky(doporučuji tři),pantofle,župan,,a pyžamo si mužeš vzít ale jsou tam.
A pro miminko,nepotřebuješ nic vše tam pro ně je,akorát až pujdeš domu tak ti manžel(přítel),přinese tašku kterou mu necháš doma připravenou😀.
FOTÁK!!!
Takhle to bylo za mě,ale myslím si že žádné změny nebudou 😉 ...
Krásné těhotenství a pohodový porod 🙂 ....

hanacek
8. zář 2012

Jo a zapomněla jsem přibal si neperlivou vodu je potřeba hodně pít 🙂

monahr
autor
9. zář 2012

@hanacek Ahoj dekuji 🙂

palomitacheca
10. zář 2012

@monahr rodila jsem v Motole před měsícem. Oblečení pro miminko, plenky, mastička na zadeček, potřeby na koupání jsme měly k dispozici. Po porodu se na šestinedělí dostává jeden balík porodnických vložek, pak už musíš mít svoje. Košile jsou k dispozici na pokoji i v koupelně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru