• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zklamání z první návštěvy v porodnici

18. července 2012 
autor
@andara tak to jsme na tom stejně. Psala jsem ti, že moc ne, ale včera se trošku rozjeli, ale jestli to nebude procházkou do naší oblíbené hospůdky, chtěla jsem se trochu projít. Moc mi to už nejde a v noci mi bylo docela ouvej. Hodně mě řeže v podbřišku a trápí prdíci a když to jsou ty prdíci, začne mě v noci tak řezat v břiše, že to musím rozdýchavat. A dnes jsem skoro celé odpo ležela, spala a nic nedělala.
7. črc 2012 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@mitote ..jasně, tohle je prostě záležitost dr. :wink: .....jeden je ochotný dělat utz každou kontrolu a druhý se drží toho "co má zaplacené od pojišťoven" :unamused: .
8. črc 2012 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ined77 je to hrozny no... ale kdyby ma dr se drzela toho co ma placene, tak bych na ni asi prisla s tim, ze si to budu platit... on UTZ neni nic draheho, kdyz jsem si v lednu platila UTZ komplet krk - uzliny, stitna, atd tak jsem za to dala dve tri stovky... pro klid duse me to prijde lepsi a neni to nic nakladneho :slight_smile: Stejne tak me i pokazde dela komplet prohlidku ne stery, ty delala zatim jednou ale vzdycky tam mrkne a rekne jak to vypada :slight_smile: ale je to jak rikas, pred tim jsem mela jinou dr a u te bych nechtela byt tehotna :grinning:
8. črc 2012 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Nevím jak má vypadat kontrola v porodnici. Porodila jsem prvního prcka 35+5, takže i první monitor byl až na příjmu, ale nechala jsem si pak ze zvědavosti udělat od pojišťovny výpis lékařské péče, kterou pojišťovně účtují doktoři na moje rč a nestačila jsem se divit. Můj gynekolog mi dělal UTZ při každé návstěvě, což mě překvapovalo, protože holkám z termínu dělali doktoři fakt jen ty tři. No a při výpisu jsem zjistila proč. Co UTZ to cca 450kč od pojišťovny. :grinning: :grinning: :grinning: Nejvtipnější byla položka 80kč za telefonickou konzultaci s lékařem. Volala jsem si o výsledky odběru krve a sestra mi během pár vteřin řekla je to v pořádku. :grinning: :grinning: :grinning: Takže i UTZ se dá nechat proplatit. :slight_smile:
18. črc 2012 v 00:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek