Říjnovky 2018

ishumisz
18. únor 2018

Ahoj, diskuze pro všechny, které očekávají přírůstek v říjnu. 🙂

kackacka37
18. únor 2018

@ishumisz Ahoj já našla //ve ctvrtek: ))))tak uvidíme k dr chci jít nejdřív za 14dni

kepu
19. únor 2018

@kackacka37 gratuluji ..my máme první kontrolu za sebou podle ms 6+1 podle uz 6+4 a vše je v pořádku dostala jsem utrouše a za 3 týdny další kontrola ...

ishumisz
autor
19. únor 2018

@kackacka37 Ja ve stredu a dnes u dr hlasilo na 5+0, za mesic se dozvime vic 😀

biciklissie
19. únor 2018

Jé, tak už je tu říjen 2018, děkuji moc založení. To jsem děsně ráda. Já jsem našla // na Valentýna. Jsem dnes 4+6 tt a porod někdy kolem 20. října, asi. Přemýšlím stále, kdy se objednat na kontrolu. Nechci moc brzo, aby už bylo něco pořádně vidět (minulá špatná zkušenost, nedopadlo to). Jinak tedy ahoj všem budoucím matkám v říjnu 2018!

biciklissie
19. únor 2018

@ishumisz Tak to jsi o den dřív no🙂.

ishumisz
autor
19. únor 2018

@biciklissie no, ja jsem na tom teda stejne. Takze bych se objednala tak na pulku brezna. Jak vis takhle presne?

biciklissie
19. únor 2018

@ishumisz Hmm, tak to já jsem se chtěla objednat už na příští týden🙂. Tak to ještě tedy promyslím🙂. Chtěla bych někdy, kdy už by bylo srdíčko, ale zase ne až moc pozdě, abych byla klidnější kvůli tomu, že minule to nedopadlo. Jak vím tak přesně co? V kolikátém týdnu jsem nebo datum porodu, To je zatím jen čirá matematika, nic na co by se dalo spolehnout. Vypočítat se obojí dá třeba tady: http://www.maminkam.cz/vypocet-terminu-porodu.
Jinak nějaké příznaky? Já jsem tedy šíleně oteklá, nezapnu žádné kalhoty. Samozřejmě přibírání je blbost tak brzo, takže asi zavodnění a taky nafouknutí břicha. Minule jsem měla to samé, já na to dost trpím i normálně.

kackacka37
19. únor 2018

No já mám taky jednu špatnou zkušenost, jinak jsem vždy v 6+pár dní naposled v 6+4 asrdicko už bylo,taky mi vychází termín na 20.10...teď to tak zpracováváme ze se zadarilo (snad) poměrně rychle, v mém věku a doma roční prcek a pubertak....bude to mazec

biciklissie
19. únor 2018

@kackacka37 Aha, tak pro mě první dítě, tak jsem z toho docela hotová🙂. Povedlo se po 5 ms po revizi - 3 ms zdravotní pauza, 2 ms nic a ta 3. už nepřišla. Revize byla proto, že od začátku skoro žádný vývoj, srdíčko nic, pořád vypadalo na cca 5. týden, pak před 12. týdnem nebo cca tak tedy revize. Jsem strašně ráda, že to vyšlo, ale obavy mám obrovské. Nějak lítám od euforie k hrůze... Kolik máš let, jestli se můžu zeptat, když píšeš, že vzhledem k věku...

ishumisz
autor
19. únor 2018

@biciklissie no ja jsem si to taky spocetla odhadem. Ale presne na den teda ne. 😀 Jinak me bolej zada v krizi, mela jsem dva roky klid a ted kazdy den, tak mi to bylo divny, bolest v podbrisku, unava, a knedlik v krku.. Otoky jsem nemela ani v prvnim tehotenstvi.

kackacka37
19. únor 2018

Je mi 38,buď to tam je nebo ne, třetí jsme už neplanovali ale nakonec jsme si řekli ze zkusíme aby měl věkove blízkého sourozence, prvnímu už je 13.Pokud by to nevyšlo už na to kašlu....Stejně je to sranda před rokem jsem těhotenství končila teď začínám (asi)

tasmyska
19. únor 2018

Ahoj holky. Taky mám termín porodu v říjnu a to 3.10. A můj první syn se narodil 10.10.2015, takže nám ty říjnové děti jdou. 😀Jsem teď v 7+5 a srdíčko ještě nemáme potvrzený až v pondělí. Zatím jsme viděli jen gestační váček. Těhotenství se mi potvrdilo přesně jak před třemi roky 25.1. tak jsem z toho byla docela dojatá. A zase se nám podařilo na první dobrou 🤘. Všem přeji pohodové těhu😉

biciklissie
20. únor 2018

@ishumisz No, tak evidentně je všude něco. Mě právě bylo divný, že v pátek jsem kalhoty zapnula v pondělí už ne🙂.

biciklissie
20. únor 2018

@kackacka37 No, tak myslím, že 38 je na posledňátko tak akorát. Moc držím pěsti. aby tam skutečně bylo. Já vždycky chtěla jedno a třeba za 6 let další. Já to tak nakonec asi nedám, ale moc se mi to líbí.

biciklissie
20. únor 2018

@tasmyska Jé, tak to je pěkné, když to časově takhle vychází. Kdyby bylo stejně i datum narození, tak by to byla síla🙂.

natysnovec
20. únor 2018

Ahojky maminky....pridavam se k vam...termin mam 2.10.🙂🙂

kepu
20. únor 2018

@tasmyska čauky taky umím jen říjňátka první bude v říjnu 10let a druhé by se nělo narodit ..

kackacka37
20. únor 2018

Já mám toho prvního taky v říjnu: )🙂)

sju2929
21. únor 2018

Jaaaa taky říjen 🙂) termín dle PM máme 18.10. 🙂 jsme dnes 5+6 a doufám, ze bude vše v naprostém pořádku 🙂

kackacka37
21. únor 2018

Já jsem už objednana na příští čt 1.3. To budu. 6+5 tak uvidíme.

sju2929
21. únor 2018

@kackacka37 ty jo, to jsme od sebe cca 5 dni, to budu 7+0 🙂)

biciklissie
22. únor 2018

@kackacka37 Ahoj, tak držím pěsti. Určitě pak dej vědět, jak si dopadla, co už bylo vidět.

tasmyska
27. únor 2018

Tak včera nám potvrdili srdíčko. Jsme 8+6 a už jsme na ultrazvuku viděli tu naši žížalku. 😀 Byla jsem z toho dojatá. Za tři týdny bude genetika a snad už bude vidět co to bude. Už se na to těším👍😀

biciklissie
28. únor 2018

@tasmyska Týjo, tak gratulace.

sju2929
28. únor 2018

@tasmyska to je strasne super!! Gratulujii 🙂
Ja jsem dneska 6+6 a na kontrolu jdeme příští týden, kdy budu 8+0 a doufám, ze tam taky bude srdíčko a bude vše v pořádku 🙂

kackacka37
1. bře 2018

Tak tam dr viděla těhotenství ale malý bez ❤, mám přijít za 14 dní, krom toho docela velkou cystu, takže už tomu moc nevěřím.

biciklissie
1. bře 2018

@kackacka37 Tak to mě moc mrzí. Ale ještě bych neztrácela naději. Přecejen srdíčko může být později a dost holek tu psalo, že donosily ok i s cystou. Moc držím pěsti.

kackacka37
1. bře 2018

@biciklissie Jo cysta mi až takovou starost nedělá.No. uvidí .se: )

biciklissie
1. bře 2018

@kackacka37 Fakt moc držím pěsti... Já jdu příští úterý a musím přiznat, že mám taky totální hrůzu. Po minulé zkušenosti. Měla jsem se objednat na později, no...

tasmyska
5. bře 2018

Holky jak zvládáte těhotenství? Já každý den od osmi večer zvracím. Do oběda jak kdybych ani nebyla těhotná no a po obědě, žaludek na vodě. Jsem ráda, že stihnu uspat malýho, než to začne😝. Jinak bych v životě nevěřila, že mi v 10tt tak vyskočí bříško🤢😀

Přečti si o svém těhotenství týden po týdnu.
Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru