Je tady už někdo s termínem leden, únor 2018?

simona94
11. čer 2017

Ahojte holky. Před týdnem jsem měla první // a dneska jsem testovala naposledy. Ve čtvrtek jdu k Dr. tak snad už tam půjde něco vidět. Dnes jsem +- 4+6 TT.

nenulinecka
12. pro 2017

@mari90 tak super

@vvercatkoo me taky prijde, ze ted sedim na balonu a, o pulku se snizi 😂😂😂😂

kotito
12. pro 2017

@mari90 půjdeš na převrat pokud se neotočí?

mari90
12. pro 2017

@kotito spis bych nesla, ale pry ma jeste casu plno

vvercatkoo
12. pro 2017

@mari90 jj, mě bylo řečeno, že do 34 týdne se může pořád točit

danielle94
12. pro 2017

Holky pretocit se muze klidne az v den planovaneho cisare. Kamaradce se neotocila a kdyz uz sla do porodnice. Tak zjistili ze je otocena. Takze budte v klidu🙂 otocit se muze opravdu az do posledni chvilky🙂 tak mi to bylo receno i u dr. Nastesti nase uz pretocena konecne je🙂
Jinak musim rict ze po tehotenstvi mi opravdu nebudou chybet ty pohyby! Mam dojem ze se mi mala snazi vytlacit z bricha nebo zkousi pruznost kuze. Uz je to dost neprijemne. Hlavne do stran bricha kdyz vytlacuje nozky🙈uz i v noci me to budi. Pocitam ze uz se do porodu asi nevyspim a pak dalsich par let 🙈

vvercatkoo
12. pro 2017

@danielle94 tak to jsme na tom úplně stejně😂 ale už se těším až bude venku. Funím jak lokomotiva i u oblékání ponožek a to noční chození na WC už mi taky dost vadí. A to nemluvím ó vstávání z postele, to je katastrofa

kotito
13. pro 2017

@vvercatkoo jojo jasny,jeste ma cas 😉 jen me to tak zajimalo

marimal
13. pro 2017

Tak jsem pořád nevěděla co to tvrdnutí břicha je od večera od večera taky tvrdé skoro pořád. Ale přijde mi, že už cítím i méně pohybů, že už se tam asi trochu hůře vejde. Je to možné v 33+0?
Jinak v noci spím jak zabitá, jen si lehnu, tak do minuty usnu a budím se až s budíkem, doufám, že to vydrží až do porodu :D. Pak to vstávání do práce je horší, ale už jen 2x 🙂

vvercatkoo
13. pro 2017

@marimal tak to ti závidím, já to mám úplně naopak

vvercatkoo
13. pro 2017

Holky, tak kontrola v pořádku. Vůbec se nediví, že mě bolí pipina, když tou hlavou na ní tlačí😂 čípek velký, takže vše v pořádku. Kontrola za 14 dní. Brala mi i na streptokoka

danielle94
13. pro 2017

@vvercatkoo haha! Ja teda musim rict ze mam bricho porad mensi. Takze vstavani a oblikani zvladam jak kdybych tehu nebyla:D jen funim a uz tolik neujdu. Ale s nocnim vstavanim souhlasim😀30xza noc na wc! Do toho 4xme vzbudi jen to jak kope😀no tragedie. A dneska??? Nevim co tam dela, ale cekam az mi jeji noha vylitne bokem skrz bricho😀

vvercatkoo
13. pro 2017

@danielle94 tak takove kopání mám od pondělí😂 a sem tam do toho škytavku dole😂 no srandy kopec

nenulinecka
13. pro 2017

Od včera vše hotové, zítra mi přiveze alza zbytek dárků a pak už jen veliký nakup a nohy hore 😂 děláme vše s manželem, proto už musel být stromeček včera, moc volna nemá a nechci to vše honit v jeden den. U nás nic nového. Ovoce mi zakázali, kvuli cukru, ale to nejde nejist 😞 on o to jakoby si volal o pomerance a kdyz si ho nrdam, je mi zle noooo. S tim curanim taky chodim furt. Kdyz nekam jedeme ubezpecuju se o benzinkach a tak ☺

nenulinecka
13. pro 2017

No tak snad staci kdyz nejime to sladky no ( coko, kolacky a tak ) ale ovoce na tom proste ted ujizdime nejvic

nenulinecka
13. pro 2017

@simi1510
Tak jak se dari Tobe a malemu, vse v poradku?

nenulinecka
13. pro 2017

Uvarit , povleknout, na nakup, vysat, vse je 100procentne lepsi nez si navlikat ponozky 😠jsem z toho vzdycky uplne vyrizena 😂

vvercatkoo
13. pro 2017

@nenulinecka to mi povidej😂 a nebo obout a zavázat boty.

nenulinecka
13. pro 2017

@vvercatkoo ty brdo, ono i nasadit si kalhotky je muj konec 😂😂😂boty uz nevazu, mam dlouhou lzici 😂😂😂

vvercatkoo
13. pro 2017

@nenulinecka nápodobně a boty zavazuje manžel, mám jeho. Do svých se nevlezu😂

nenulinecka
13. pro 2017

@vvercatkoo nechci videt tech dalsich 50 dni 😂 fakt se tesim az bude 2.2. , bude mrnousek vedle me, zhubnu, nasa dim zase podpadky a budu si pripadat jako zena, ne jak tuleň 😂

nenulinecka
14. pro 2017

Kde jste holky 👀👀👀

snazilka01
14. pro 2017

Dobre ranko holky, tak uz mate postaveny nabytek?Ja premyslim, ze uz si dam do koupelny prebalovak a ze uz i dam druhou postylku do obyvaku.Myslite, ze to neni brzy?Porad mi doktrori rikaji, ze porodim driv, kvuli tomu ze mam hodne te vody.Joo jinak jsem mela vcera v Bille pocit mokra mezi nohama, bricho tvrde, spadle, bolelo me tak divne.Ted mamka na me mluvila porad.Ja se musela porad opirat o kosik abych nespadla.Nemohla jsem skoro chodit.Tak se na me podivala a ja ji rikam Mami..Ja asi rodim..No bylo to strasny.Tak jako kdyz jsem dvakrat rodila.Nastesti to byli jen poslicci, ale teda bala jsem se.Nic prijemnyho, kdyz jsem nevedela co se z toho vyklube 😖

snazilka01
14. pro 2017

@nenulinecka jinak stromek mate pekny.My ho sice mame na zahrade koupeny, ale zjistili jsme, ze nemame stojanek 😀 takze ho musime zajet nekam koupit a budu taky zdobit.

nenulinecka
14. pro 2017

@snazilka01 neni brzy, ja uz mam kolebku postavenou ale v pokojicku, pak bude v obyvaku ale jak mame 3kk, tak obyvak s kuchyni spojeny a nechci, aby se to zaprasilo od vareni a ted jeste smazit rizky, totok 😂 kazdopadne si ji postav uz. No, s tema poslickama to je mazec, ja jeste nemela. A moc se bojim, ze nic nepoznam. Ja se ted bojim toho, jak rekla, ze je rozmerove vetsi prdolka. Co to jako muze mit za nasledky ☺ miliony stehu. No dnes mam presne 50 dni do terminu. A myslim, ze to utece jako svina. 😂

nenulinecka
14. pro 2017

Jeste mam takovy blby dotaz... on kdyz se blizi porod tak pry 1. Znameni je odtok hlenove zatky, je to tak ?

bayt
14. pro 2017

@snazilka01 Ahoj, já mám přebalovák postavený už měsíc a postýlku taky tak 🙂 Vlastně všechno nachystané, jen přinést to miminko :D Mám tady teda ještě jeden plný koš dětských oblečků, které musím hodit do skříně nebo možná i přežehlit.

Žehlíte miminkovské prádlo? Myslím z estetického hlediska? Mně moc schrutý nepřijde a nechce se mi žehlit ty hromady :D

snazilka01
14. pro 2017

@nenulinecka ja to mela poprve vcera a fakt jsem myslela, ze je to tady.My mame barak, takze musim mit jednu nahore v loznici a jednu v obyvaku.Ale nemame ho jeste pruchozi schodama, takze si vubec nedokazu predstavit, jak budu v zime s malou chodit venkem do loznice.Asi budu muset spat do jara v obyvaku, abych ji neprenasela.No mame to docela divoky.Ted nam dodelali koupelnu konecne.Az tam dam prebalovak o vikendu, tak vyfotim tu nadheru 😂 to ze je vetsi nevadi bych rekla.Oni toho taky namluvi.Neznepokojovala bych se tim 🙂 no to je hrozne rychly jak ty dny utikaji.Vcera jsem byla nakoupit posledni tri veci: lih, borovou vodu a odsavacku do nosiku.Jinak snad vse.Uuuf 😝

snazilka01
14. pro 2017

@bayt zehlim vse miminkovske, kvuli bakteriim, ikdyz je to vse vyprane.Tak to ja to taky sestavim 😉

maxannie
14. pro 2017

@nenulinecka Já to tak měla. Na Vánoce 2015 mi odešla zátka a druhý den večer jsem porodila 🙂 Tak spoléhám na to, že i tentokrát bude podobné, abych to poznala :D

lucie_91
14. pro 2017

@maxannie Nooo pokud to moje byl postupný odchod zátky (husté tvarohovité kousky hrudkovité, drobečky), tak mi odcházela asi měsíc....😅