Ledňátka 2019

tsasenka
8. kvě 2018

Ahoj,
taky čekáte miminko v lednu? Pojďme ty krásné chvilky prožívat spolu 🙂

horvathova3
21. kvě 2018

@ange_de_la_morte kdyz já bych i chtěla, aby mi nebylo dobře. Aspoň by to bylo vic reálné. zase z okolí vím, že ani to není záruka šťastného konce.

cerlada
Autor odpověď smazal
Zobraz
tsasenka
autor
21. kvě 2018

Ja jsem byla v prvnim tehu u doktora hned.Bohuzel jsem 2 tydny od vynechani MS potratila,musela jsem chodit porad.Na krev na srdicko a pak zase na krev,dokud neklesla hladina hcg na 0. Ale dalsi tehu jsem si pockala a nepotrebovala jsem hlidani.

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
danyseq
21. kvě 2018

@krive děkuji no marně hledám něco co by ulevilo

danyseq
21. kvě 2018

@tsasenka já právě u ani jednoho s děti nic bylo mi fajn a až teď mi je pořád blivno a žaludek na vode

radullah
21. kvě 2018

@danyseq A co ty lizatka na nevolnosti? Me trosku pomahali, pak uz jsem si kupovala klasicky v krame, jen museli byt vic kysely

danyseq
21. kvě 2018

@radullah zkusila sem bonbony ale nic moc :-/ lízátka zkusím dekuju

krive
21. kvě 2018

@danyseq tak to neporadím ani Coca cola po lžičkách ? Ale ono asi nezbyde než to vydržet..

radullah
21. kvě 2018

@danyseq zkus primo z lekarny, ty na tehotensky nevolnosti, jsou se zazvorem a ten mi pokazdy zabral. Uz jsem si je taky preventivne koupila, staly asi 60,-. Sice jsem u dcerky nezvracela, ale bylo mi pekne mizerne, jak po proparenym vikendu s hromadou alkoholu :D

ange_de_la_morte
21. kvě 2018

@radullah @kristinandbaby @krive : holky a já nemám chuť na nic a když se dokopu si něco dát tak to v 90% stejně vybliju - 3.den těchto stavů a už mám dost a aby toho nebylo málo tak syn má zánět sředního ucha - chuďátko je protivný jak nejvíc umí, vážně zvažuju že si vezmu nemocenskou

@horvathova3 : přesně tak blití není záruka, a na i obráceně - může být vše vpohodě a blít nemusíš

@cerlada : cítím s tebou - ten kdo řekl že těhotenská nevolnost je jen po ránu nevěděl o čem mluví

ange_de_la_morte
21. kvě 2018

Jo a dneska mi udělala dobře zmrzlina - koupila jsem si vodovou a chvilku mi bylo fakt líp - možná to budu fixovat

krive
21. kvě 2018

@ange_de_la_morte já naštěstí nic (ťuk, ťuk, ťuk) přesně jak píšeš mě u syna nic nebylo a vše v cajku, u druhého které skončilo ZT mi bylo špatně a teď mi zase nic není, občas cítím žaludek, ale jím piju a je mi fajn, takže si říkám, že to bude všechno v pořádku 🙂

tsasenka
autor
21. kvě 2018

@danyseq No, nechci Tě děsit, ale mně na to pomohl fakt až porod. Bylo mi dost špatně celé těhotenství (oboje) celodenně. Ke konci to už nebylo 10x/den, ale jen párkrát za týden.
Tak snad to brzy přejde 😉

danyseq
21. kvě 2018

@krive cola pomůže fakt jen na chvilku :-/

danyseq
21. kvě 2018

@radullah děkuji zítra zavitam do lékárny snad něco pomůže

danyseq
21. kvě 2018

@tsasenka :-O Ježíš jen to ne.... Přijdu si už teď úplně nepoužitelná :-/

krive
21. kvě 2018

@danyseq tak to mě mrzí, ať je brzy líp, ale zase za ten dar to stojí! ❤️

danyseq
21. kvě 2018

@krive děkuji moc... Ano stojí to za to ale ty začátky jsou teda muja

krive
21. kvě 2018

@danyseq no každé odměně předchází nějaké to mučení, ono to snad brzy přejde 😊 a pak už si to budeš jen užívat 😊

ange_de_la_morte
22. kvě 2018

@krive : bude to vpohodě, člověk si nesmí připouštět jinou možnost - psychika je mocná věc

ange_de_la_morte
22. kvě 2018

Dobré ráno holky jak je dneska ? Já po 3 problitých dnech vstávám s tím že je mi trošku lépe - sice mám žaludek na vodě a ještě jsem neblila, i snídani jsem ustála takže mám úsměv na rtech a za chvíli vyrážím do práce. Jo a spala jsem v noci 10,5 hodiny - nechápu - tolik nenaspí ani syn 😀

kristinandbaby
22. kvě 2018

Holkyyy pojdte do skupinky, tady je to neprehledny 😊❤️

krive
22. kvě 2018

@ange_de_la_morte to já vím, říkám si že je všechno v pohodě i se cítím dobře a prostě tentokrát to bude fajn 🙂

krive
22. kvě 2018

@kristinandbaby do jaké skupiny ? 😊

kristinandbaby
22. kvě 2018

@krive Terminovka, kdyz si zadas termin porodu tak te to tam hodi automaticky 😊

kristinandbaby
22. kvě 2018

https://www.modrykonik.cz/group/8334/

Tady odkaz na skupinu 🌷

krive
22. kvě 2018

@kristinandbaby tak těch ti asi musí být víc, neb do jedné jsme spadla hned na začátku a to byla tato 🙂

priefi
Autor odpověď smazal
Zobraz
tsasenka
autor
22. kvě 2018

Ahoj holky, tak dneska mám žaludek na vodě, všechno mi smrdí. Takže u mě začíná jít do tuhého. A to na víkend přijedou naši, tak to musím maskovat. Nechci to říkat tak moc brzy a doufám, že si ničeho nevšimnou