Pozitivní tt v listopadu 2019. Je tu někdo?

ebak
6. lis 2019

Ahojky, je tu někdo, kdo už našel druhou čárku na testu?

janea823
8. lis 2019

@ebak musíš dobře maskovat 😄 já naštěstí teď nenosím moc upnuté věci, takže doufám, že břicho brzo nevyskočí. Prý u druhého bývá dřív vidět.
Jinak dneska je mi od rána blbě, teď lezim s ručníkem na hlavě. No pěkně to začíná 🤦‍♀️

ebak
autor
8. lis 2019

@janea823 mě je zatím soufl vždy až večer...během dne ok...jojo, břicho vyskočí většinou rychleji, protože už je povolené🙂 a co teprve já se třetím pupkem😀 u druhého se mi vyvalilo v 6tt tak se desim 😲

ebak
autor
8. lis 2019

nak nikdo další s pozitivním tt?

Já dnes udělala poslední test, co jsem měla doma- jsem 17 dpo a už je čárka skoro stejná jako testovací...na fotce srovnání 12,14 a 17 dpo.

ebak
autor
8. lis 2019

Tak foto nejde vložit, tak zítra;)

katkadoskova
9. lis 2019

@ebak taky mi čárka sílí 🙂 tak snad je vše Ok 🙂 k doktorce jdu 21.11. Tak uvidíme 🙂

eiram7
9. lis 2019

@ebak
@katkadoskova To je super, ze vám čárka hezky sílí! 🙂 Je vidět, ze se vše dobře vyvíjí.
Ja jsem teď stopla testování. Dnes jsem 10 nebo 11dpo, tak přemýšlím, zda počkat na ms nebo zkusit test třebas v pondělí.
Hrozne mě zklamal ten test Livsane. Když jsem to porovnavala, mela jsem na něm silnějšího ducha, než když jsem poprvé testovala při prvním těhotenství.

ebak
autor
9. lis 2019

@katkadoskova supér, já se ještě neobjednala, přemýšlím, jak to spáchat, aby zatím v práci nepojali podezření...😲

ebak
autor
9. lis 2019

@eiram7 osobně bych počkala na to pondělí nebo i neděli🙂 zkusím vložit své, abys viděla co jsem měla 12dpo...

katkadoskova
9. lis 2019

@eiram7 ještě vydrž par dni. Ja jsem si dělala dříve jen proto, ze jsem měla mit na tetanovku, tak kdyby náhodou. Jinak raději počkej, jestli byl duch tak by se ukázala uz silná čárka.

katkadoskova
9. lis 2019

@ebak tak ja jsem na rodicaku a pracuji z domova, takže nic neresim :D ale hlavne jsem nebyla úplně Ok, tak me dr pozvala hned brzo.

katkadoskova
9. lis 2019

@katkadoskova já mám dneska 15 dpo a čárka uz pěkná no. Sílí to, modlím se aby tam hlavne bylo jen jedno :D

eiram7
9. lis 2019

@ebak to budes moc hodna! Rada kouknu. Ja to holky nevydržela a před chvíli test udělala (přijdu si jak nejakej zavislak). 🤦‍♀️😀V limitu se ukázal duch, tak uvidím, Zda bude v pondělí silnější

eiram7
9. lis 2019

Přijde vám to taky jako duch a ne ryska? 🙂

ebak
autor
9. lis 2019

@eiram7 jo, přijde mi to jako duch a na to, že není z ranní moči, tak dobrý!

ebak
autor
9. lis 2019
ebak
autor
9. lis 2019

@eiram7 vpravo je test Pepino citlivost 10 a je to 12dpo ráno, pak 14 dpo dr.max citlivost 10 a nejsilnější je 17 dpo... takže 12dpo z ranní moči je poměrně slabý duch, ale na druhou stranu bez pochyb pozitivní test🙂

ebak
autor
9. lis 2019

@katkadoskova budu držet palce, to už by asi mělo být srdíčko, že?

ebak
autor
9. lis 2019

Já musím najít nějakou kalkulačku, protože když to vezmu podle menstruace, tak už jsem v 6tt, ale reálně ne🙂

eiram7
9. lis 2019

@ebak krasne ti to sílí 🙂👍
A ty víš, ze jsi měla posunutou ovuli?

elviraa
9. lis 2019

Zdravim, dnes jsem 5+0, na utery jsem objednana na kontrolu, tak uz se tesim ☺️ cekame nase prvni ☺️

serenna30
9. lis 2019

Ahojte, přidávám se do party. První pozitivní test jsem objevila 4.11. 2019, dneska mi digitál ukázal 3+. Na gyndu jdu až koncem listopadu, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle kalkulačky vyšel 7.7. 2020.

katkadoskova
9. lis 2019

@ebak ja prave nevim jestli uz bude vidět, budu 6+ ale vím, ze jsem měla ovulaci až 19-20 den přelom. Takže zda bude vidět tak jen bublina.

katkadoskova
9. lis 2019

@eiram7 hezky !!! To nevypadá ani jako duch, ale uz se děla čárka 🙂 ja měla něco takového taky (na méně citlivého testu). Bude to tam! Musí 🙂

katkadoskova
9. lis 2019

@elviraa gratulka. My uz druhé, ale jsme take nadšeni 🙂

katkadoskova
9. lis 2019

@serenna30 ahoj gratulace. Me kalkulačka vypočítala asi 14.7.20 🙂 držím palce.

ebak
autor
9. lis 2019

@eiram7 ano, měřila jsem si totiž zrovna i bazální teplotu... tohle je vítězný cyklus.

eiram7
9. lis 2019

@elviraa
@serenna30 moc vám gratuluju, holky!

ebak
autor
9. lis 2019

@elviraa moc gratuluji, ale připrav se, že na utz takto brzo nebude nic moc vidět a lékaři pak rádi straší mimodeloznim...sama jsem to zažila...

ebak
autor
9. lis 2019

@serenna30 paráda, gratuluji a vítám v partě! 🙂 to jsem si ještě nepočítala, ten tvůj je hezký- ty dvě sedmičky🙂

ebak
autor
9. lis 2019

@katkadoskova asi bude bublina🙂 u obou dětí mi srdíčko potvrdili až kolem 7tt a to jsem měla ovu v půlce cyklu, ale tak se hlavně nestresuj a počítej, že tě pozvou pak na další utz třeba týden na to a to už srdíčko bude bit o 106 🙂