Termín porodu březen 2019

dzogobela
16. črc 2018

Komu taky vychází termín porodu na březen 2019? 🙂

vendelinka08
7. bře 2019

@vladusa85 ja cekam...jsem 37tt a dnes posledni kontrola u meho gyndare a vse ok.

kreatura
12. bře 2019

Tak děvčátka,
už se můžeme pochlubit i my 🙂
7.3. 10:25 se nám narodila dcerka Alžbětka, 3640 g a 51cm ( 41tt.)
Malá byla vyvolávaná ráno v 8, čtvrtkou tabletky se slovy, že když porod nebude pokračovat, tak jak chtějí, bude císař, takže datum už bylo určené..
Maličká si to vzala k srdci a od 8:15 kontrakce a rovnou co 5 minut.. 🙂 Rodily jsme s kontrakcemi po půl minutě, takže to bylo drsné, ale krásné a rychlé... 🙂
Doma jsme od neděle a všechno je super, kluci jsou zlatí, pomáhají, malá je hodná, kojíme..

Takže já jsem naprosto šťastný člověk, povedlo se nám to, co jsme chtěli.. Rodit přirozeně a kojit! 🙂
Jo a víte co je ještě pro mě nejúžasnější zážitek? Když jsem rodila, tak při posledním tlačení jsem na konci otevřela oči a viděla jsem jak malá ze mě "vypadla" nádherný pohled! 🙂

dzogobela
autor
12. bře 2019

@kreatura to ja jsem nevidela, ale jinak jsme to asi meli podobne. Prislo mi, ze kontrakce ke konci neustavaly, bylo to drsne, ale rychle. Oci jsem zavrene, az mi museli rict, at uz otevru a mrknu se, co se nam vlastne narodilo 😀 tak jsem se mrkla, pak na manzele, ten ubulenej jak zelva... dojak ❤️

kreatura
12. bře 2019

@dzogobela Nás manžel stihl až po porodu 🙂 Ale já jsem tedy ráda, že mě v tom stavu neviděl... 🙂
Stejně to pak obrečel... 😀

dmiska
12. bře 2019

@kreatura gratuluju moc 🍀
Já jsem to ani sem do diskuze nepsala, ale máme chlapečka Kubíčka. Narodil se sám přesne na termín 4.3., měl 3980g a 53cm. Porod byl až na hodinu dost hnusnych kontrakci v pohodě, taky jsem ho viděla vyklouznout a říkala jsem si "ty jo, už?" 🙂
I přes ty jeho slušné rozměry jsem byla bez škrábance a malý byl taky úplně v pořádku, takže jsem si to tentokrát užívala od začátku a v porodnici jsem byla jak na dovolené 🤣

babikadaska
12. bře 2019

Ahojte holky. Uz nemam cipek,otevrena , branka pry pripravena a moze to prist hocikedy :/ bolo mi povedane na vcerajsej poradni. Min.tyzden bol este cipek dlhy 25 mm.som este len v 36 tt. Boli ste na tom niektora podobne a vydrzali este aspon par dni ?

eviicka
12. bře 2019

@babikadaska nevím přesně, jak jsem měla čípek s prvním, ale ve 38tt jsem byla prý kompletně připravená, no a rodila jsem vyvoláváně 42tt. Jedna holka z termínovky musela ležet v nemocnici, aby neporodila moc brzy a pak taky přenášela.... Jsou to nervy, ať je to jak je to, nikdy nevíš kdy to přijde.

kreatura
12. bře 2019

@dmiska Také moc gratuluji, tak já jsem taky už uplně v pohodě, na to, že jsem šitá a mám dole modřinu snad přes celý spodek, tak úplně v pohodě o šití jsem vůbec nevěděla a nemít tu modřinu, tak mi je parádně, ale už ani o ni nevím 🙂
Takže si všechno krásně užíváme, táta chodí zatím do práce, otcovskou si bude brát později, takže aspoň všechno zvládám, než kdybych měla mít nějáké bolení... 🙂

kreatura
12. bře 2019

@babikadaska Mě předčasným porodem vyhrožovali od 35tt. Pak že do 38tt. nevydržíme no a nakonec je malá vyvolaná v 41tt. protože se jí ven nechtělo 😀

petratra
13. bře 2019

@kreatura jeeeee moc gratuluju, dětičky jsou krásný všechny tři 😍 tak ať vám dělají jen radost a jste zdraví!

petratra
22. bře 2019

Ahojte holky, co je u vás nového? Je tu nějak mrtvo! My včera oslavili první měsíc 😀

babikadaska
22. bře 2019

@petratra tu sa asi nic nedeje 🙂 ja uz 11 den cakam bez cipku a otevrena a nic :D momentapne som u chirurga, mam hrozne bolestivy hemeroid a som z toho zufala. Snad mi nejak ulavi,aspon liekmi, uz si trham vlasy od bolesti.
Jeeej mesiac a deticky su prenadherne !!! Fakt su krasne a roztomile !! Velmi som zvedava,ako to zvladas s dvomi ?? Mam sa na nieco dramaticke pripravit ?

dmiska
22. bře 2019

@petratra ve skupince to žije až dost ;)

baruda
22. bře 2019

Tak holky,my jsme po 82 dnech konecne doma.....všem.jiz narozenym přejeme krásný start do života

vendelinka08
22. bře 2019

@baruda super zprava...vitejte doma

petratra
22. bře 2019

@baruda Jeeee tak jste se konečně dočkali!! To je super!

petratra
22. bře 2019

@babikadaska je to náročný, ale zvládnout se to dá. Už mě občas nechají i vyspat 😀 a včera jsem nechala asi 3 hodinky hlídat manžela, ať si je taky užije se vším všudy 😀😀 a zvládnul to, ale byl z toho celkem na nervy, protože mu řvali jeden přes druhýho 😂😂 Tak snad ho to neodradilo od dalšího hlídání.

martinka8338
22. bře 2019

@baruda moc krásná miminka užívejte si domova 🙂

merope
22. bře 2019

@baruda Nádhera. A jak zvládáš? My jdeme domů v pondělí a mám obavy, jak to zvládneme, když tu najednou nebudou sestřičky na radu.

baruda
23. bře 2019

@merope zatím to docela jde,sice dnešní noc byla priserna,ale ta první byla dobrá.snazime se najít systém,jak to bude nejlépe vyhovovat vsem

babikadaska
23. bře 2019

@petratra
@baruda stale rozmyslam, co urobim, az budu (z akehokolvek dovodu) rvat obe deti naraz 😅😆😭😨😩
Obe mate deticky krasne a baculate 😍

petratra
23. bře 2019

@babikadaska my dostali houpací křesílko a je to super věc. Když řvou oba, jednoho tam šupnu a většinou v tom usne.

levandulina
23. bře 2019

Ahoj holky, já původně čekala dubňátko, ale malá se rozhodla a narodila se o tři týdny dřív. Tak máme březňátko 🙂 Váha 2870g, 47g. A už jsme doma.

baruda
24. bře 2019

@babikadaska já mám taky ty houpatka a případně satek

michaelgieslerova
Autor odpověď smazal
Zobraz