Termín porodu březen 2019

dzogobela
16. črc 2018

Komu taky vychází termín porodu na březen 2019? 🙂

absintka19
20. črc 2018

@dzogobela napodobne 🍀🍀🍀🍀 hodne stesticka nam vsem holky.

hribek
21. črc 2018

Ahoj holky muzu se pridat? Jsem po KET a dneska testik takto...terminove to vychazi na 26.3.

dzogobela
autor
21. črc 2018

@hribek jasne, gratuluju 🙂

dzogobela
autor
21. črc 2018

Holky, to je stejne vtipny.
Pred detma jsem obcas bojovala s nizkym tlakem...
Minuly porod mi vyvolavali kvuli tlaku vysokemu. A i pak mi obcas bylo dost soufl kvuli vysokemu tlaku... Vlastne jeste nedavno.
A ted, co jsem tehotna, tak kdyz je mi blbe, mam pro zmenu tlak nizky 😀

natlinka27
22. črc 2018
hribek
22. črc 2018

@dzogobela dekuju. Zitra se objednavam do car na kontrolu a snad bude vse ok. Musim na imunologii do prahy.... mam za sebou 6 zamlklych tehotenstvi tak snad to 7 budr stastne az do konce...doma 7leta dcerka tak uvidime....

hribek
22. črc 2018

@natlinka27 vidim😉 drzim pesti

dzogobela
autor
22. črc 2018

@natlinka27 Uprimne moc nesili, po tolika dnech by mela byt carka vyrazne silnejsi... Kolik jsi dpo?

krachken
23. črc 2018

Zdravím holky, přidám se k vám, dneska jsem si dělala testy, spíš z legrace, že mi tady ještě dva zůstaly z minula a mohl mě trefit šlak :D mám doma ještě dceru, 4.7. jí byl rok 🙂 podle kalkulačky 27.3. termín, k doktorce jsem zatím ani nevolala, ještě to potřebuju nějak vstřebat :D držím všem pěsti, ať je všechno v pořádku a těším se s vámi 🙂

lotta1234
23. črc 2018

Ahojte, moje testy z minuleho tyzdna (clearblue sa mi vybil,kym som si ho stihla odfotit). TP 21.3.2018. Tak nam tu vsetkym prajem zdarny priebeh tehotenstva, podla moznosti pohodovy porod a nech su ti vysnivani potomkovia uz s nami! 🙂 🍀
Inak otazka, robili ste si po zjavne pozitivnych testoch o par dni dalsie? Ja len v jeden den, ani mi nenapadlo testovat o par dni zas....

hribek
23. črc 2018

@krachken gratulace to je krasny takhle blizko po sobe. to budou partaci 🙂 ja mam uz 7letou tak to bude vetsi skok ....
@lotta1234 gratulace! jj delala jsem cca 5dni po sobe abych videla jestli sili

dmiska
23. črc 2018

@lotta1234 dělala jsem další, protože první byl jen slaboučký duch a pak ještě jeden, protože mi zbyl 🙂

lotta1234
23. črc 2018

@hribek
@dmiska vdaka za odpoved, tak ja si zajtra nejaky zakupim, ci ma zrak minuly tyzden neklamal :D Inak teda z Clearblue som sklamana, ze vydrzal "az" pol dna do vybitia...

dzogobela
autor
23. črc 2018

@lotta1234 mne clearblue vydrzel 24 hodin. Jinak testu jsem delala vic, prvni byl duch, druhy silnejsi den po vynechani MS... Dalsi jsem delala po tydnu, kdyz jsme se vratili z dovolene. To uz byla dalnice a digi 3+. Takze pak uz jsem pouzila jen jeden jeste po dceri, abych ho vyuzila 🙂

lotta1234
25. črc 2018

A kedy sa chystate k lekarovi? Moj chodi kdesi po kongresoch, objednal ma az na 8.8. (to by som mala byt v 8. tyzdni), v pripade komplikacii si mam zavolat k jeho kolegom na skorsi termin. Tak uz len dufat, ze to dovtedy bude vsetko v poriadku 🙂

vladusa85
25. črc 2018

Tak já se přidám, když všechno dobře dopadne tak 29.3. Je to sranda, na synovi (2r) jsme pracovali rok a teď se to povedlo na poprvé, ani jeden jsme to nečekali. K doktorovi jsem objednaná na 2.8., ale objednávala jsem se ještě než jsme to zkusili, není to brzo? budu teprve 5+6..............

hribek
25. črc 2018

@lotta1234 ja sem objednana na 9.8. To bych mela byt 7+3. Oni objednavaji pozdeji schvalne aby uz byla videt srdecni akce. Driv nema smysl tam chodit. Sice uvidis neco ale nemusi tam byt srdicko jeste

dzogobela
autor
25. črc 2018

@lotta1234 ja jdu ted v patek, podle MS budu 7+2, podle ovukace cca 6+5.
@vladusa85 nemusi byt, ale mozna jeste nebude srdicko. Uvidis, neco videt uz bude 🙂

dzogobela
autor
27. črc 2018

Tak jsem se konecne dockala 🙂 6+6 tt (odpovida ovulaci), srdicko busi, termin zatim 16.3., ale to se bude mozna jeste upravovat 🙂

krachken
27. črc 2018

@dzogobela gratuluji ☺ já jdu 2.8. a podle ms budu 6+2, tak snad taky už bude něco vidět, zdá se mi to brzo, ale jindy mě neměla kam vmáčknout

hribek
27. črc 2018

@dzogobela super zprava! gratuluju!

everyone
1. srp 2018

Ahoj, tak u nas byl utz 7+0(podle ms), srdicko bije a vse je v poradku. Akorat mam ve zprave, ze plod odpovida 6. tt. Tak doufam, ze to nicemu nevadi. Dalsi kontrolu mame az za 3 tydny 🙂

lalusheee
1. srp 2018

Ahoj holky přidávám se. Ale vůbec se nevyznám jak co počítat.. 😔 Ostuda haha. 13. 8 jdu na první kontrolu.

lalusheee
1. srp 2018

Tak už vím měla bych být podle Posl. MS 5+3.

lenyskat
1. srp 2018

Tak na screening jdem 20.8 už mě téměř neměli kam dát. Tak snad už bude i vidět co to bude, jako u 1. :+)

adunax
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dmiska
2. srp 2018

@lalusheee tak to už budeš na hranici březen/duben.

dmiska
2. srp 2018

@lenyskat jo, to věřím, že měli problém 🙂 já jdu 23.8. a objednaná už jsem od první kontroly u svého dr. A s tím, že uvidíme pohlaví, nepočítám - Anička se nám ukázala až při 2. screeningu.
Tchyně nam kyvadlem vyvestila kluka 🤣, nám je to fuk, ale kvůli případnému prodeji věci po Aničce bych to chtěla vědět 🙂

baruda
2. srp 2018

holky, co můžu očekávat na UT v 7+0? byla jsem v 6+6 a byl tam prý žloutkový váček, dr se se mnou moc nebavila. Chodím tam už od cca 5tt, protože sem měla podezření na mimoděložní, naštěstí to zatím vše ok. Srdíčko tam zítra asi ještě nebude co? Jinak termín podle kalkulaček vychází po 20.3.

dzogobela
autor
2. srp 2018

@baruda no, uz by asi srdicko spis melo byt. Ja byla 6+5 a srdicko uz bylo. Drzim palce, at je vse ok.