Co na sebe v 9. měsíci těhotenství v chladných dnech?

vendula710
10. říj 2016

Ahojte 🙂 holky co nosíte teď v chladných dnech za oblečeí přes ty naše pupíky? 🙂 Už fakt envím co na sebe,nic nezapnu a kvůli cca 4 týdnům se mi nechce nic kupovat ☹ nevíte kde sehnat něco levnýho? Nebo co radíte? Podělte se 🙂

astyna
10. říj 2016

Ahoj, já jsem rodila v listopadu 15 a měla jsem teplejší legíny o číslo větší než moje velikost (a pořád mi padaly 🙂 ) a k tomu podzimní kabát, ten je na knoflíky, tak jsme ho zapla. A boty jsem měla na suchý zip, na tkaničky jsem fakt už neměla nervy 😀

liliwhis
10. říj 2016

Ahojky, ani nevíš jak chápu, jak se cítíš. Já s tím taky bojuju a to jsem "zatím" v 8🙂 já nosím o začátku těhu jedny rifle z Kiku - jsou měkké a natahovací, tak to v nich asi i odrodím. Těhotenské kalhoty vč. riflí mám taky, ale chodím ještě do práce a ten lem (kde se dělí riflovina a teplákovina) mě po 8mi hodinách sezení hrozně tlačí pod břichem. Jinak já se oblíkám jako pako - rifle, tričko nebo nátělník (těhu z Lidlu) na podvlíčku a svetřík do "v", pokud mám tričko nebo nátělník krátké tak si beru takový ten těhotenský pás (mám doma tři a střídám). Spíš mám problém s botama - hrozně mi natekly nohy a z mojí nožky č. 39 mám nohu co neobuje 42 😒 a hlavně teď v zimě je to super...zatím nosím jenom takové trepky od strejdy Vietnamce, ale poohlížím se po válenkách. Ale jak píšeš - taky do toho na těch pár týdnů nechci investovat moc peněz....

anazuzzuzana
10. říj 2016

já jsem si teda koupila nakonec nějakou těhotenskou bundu myslím v HM nebo CA, která byla teda šíleně obří, ale kupovala jsem jí s tím, že se mi pod ní pak vejde i mimčo v šátku, takže nakonec se bohatě unosila...pokud chcete nosit, tak koupi těhotenského kabátu zvažte, unosíte ho až do dubna třeba

88jani
10. říj 2016

Prevazne Jsem na teplakach, mikine a přes to hodim vestu, když je zima. Právě, že taky nic kupovat už nechci. Nebo leginy a delsi šatový svetr s koženou bundou, sice ji nezapnu, ale aspoň ji hodim přes 😀 .. pupik kryju dlouhými tílky 🙂

lucie_vavi
10. říj 2016

Holky já přes sebe v devátém už jen házela deku , když jsem se přesouvala z postele na gauč :D

misha83
10. říj 2016

Mam tehotenske obleceni, ktere nosim celou dobu a jako vrchni vrstvy mam obleceni na noseni deti. Jsou tam vsadky, u zimni bundy dokonce i specialne pro tehotne, takze nemam problem. Vyuziji ted a pak jeste dlouho az budu nosit v satku a nositku a nakonec bez vsadky na bezne chozeni 👍.

liliwhis
10. říj 2016

@lucie_vavi To je super! Já už počítám dny do mateřské....v práci by mi ještě deka asi neprošla 😀 😀

monikadejna
10. říj 2016

Ja prosla sekace a nakoupila jsem k plne spokojenosti - kabat za 180 Kc, ted do nej uhackuji vsadku a bude nosici, tri vetsi svetry po 150. Par volnejsich kosil a tricek, o cislo vetsi saty prestrizene pod prsy, mela jsem i nejake pletene, ty se tajy natahnou... K tomu leginy od Jozanka a tak jsem prezila cely podzim az do puli listopadu.

yasminna
10. říj 2016

@vendula710 já jsem u dcery (je narozená v prosinci) nosila svetr a na to vestu, ale rozepnutou samozřejmě, protože jsem jí nezapla 😀 😀 Na krk šátek a šla jsem 🙂 Ale mě bylo v těhot. furt vedro a navíc tehdy nebyla taková kosa, tak se to dalo v pohodě. Měla jsem tehdy koupenou i těhotenskou bundu a ani jsem jí nevytáhla. Tu jsem měla jen do porodnice 🙂

mami29
10. říj 2016

U mě to jistí manželovi mikiny a vesta a bunda od tchýně, co už neoblékne. 😀

meindzi
10. říj 2016

Ja jsem rodila v prosinci. Do prace jsem si koupila tehotenske kalhoty a dziny v HM-ku a ty jsem nosila porad. A nahoru jsem si oblekla triko s dlouhym rukavem a svetrik, ktery jsem pres pupik nezapla. Nahoru kabat, ktery budu nosit i tuhle zimu, jen jsem kdyz jsem byla tehotna presila knofliky a pak po porodu jsem je pomaloucku presivala zpet 🙂

kajka31
10. říj 2016

Já rodila v prosinci 2015 a koupila jsem si v Orsay kabát, který se nezapínal- jen se přehodily obě strany přes sebe a utahlo páskem na zavazování, který u toho byl. Zavázala jsem nad břichem a super. Teď ho nosím taky a zavazuju už v pase 😉 letos jsem tam ten kabát taky viděla.

konidana
10. říj 2016

Už několik let se snažím udat těhotenský kostým, ale asi už není IN nebo nikomu napasuje velikost ☹ (v mém bazaru už jen za poštu). Jinak k tématu, já nosila manželovy džíny, vlastní svršky jsem v pohodě zapnula.

olusik87
10. říj 2016

ja myslela , ze si tiez nic nebudu kupovat a nakoniec som si kupila nosici bundu , ktoru vyuzijem aj po porodu

vendula710
autor
10. říj 2016

připadám si jak chodící slonice ve všem a všude 😀 ale ten uzlíček štěstí za to stojí co holky? 🙂 tak musíme vydržet, ono i kdyby asi bylo teplo tak budeme nadávat že není v čem chodit...ikdyž v létě přes sebe hodíme šaty a jdeme že 😀 jenže tay nám přidá kila ještě to vrstvené oblečení 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru