• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy začít s nošením těhotenského oblečení?

6. února 2014 
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny. Každý u nás má jen jeden login. ”
9. říj 2013 v 11:28 • eratex
Ahoj holky tehu obleceni se da vybrat v H&M pekne jen musis probirat a hlavne se ti ta moda libit.Dost veci je podobnych s damskou konfekci.Zalezi take kdy obchod navstivite a nrnechat se odradit :wink:
25. led 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj pridavam se taky jsem si poridila tehu katata - dziny v H & M a jsou bezva slusivy akorat si je musim zkratit protoze jsem prtava ,ale to jsem musela vzdycky :slight_smile: . Uz me prave moje sbirka dosavadnich dzinu skrtila a byla nepohodlna . Jsem ve cvrtem mesici brisko sice velky zatim az tak moc nemam ,ale uz se to rysuje :sunglasses: . Nejlip mi je v leginach . Taky jsem se vybavila tehot.pradlem a stahovacim brisnim pasem .,kterej co nevidet zacnu nosit taky . :sweat_smile: Sice to vsechno neni nejlevnejsi ,ale asi se vyplati zainvestovat :wink: Uspesne nakupovani :grinning:
6. únor 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “diskuse neslouží pro prodej, použij, prosím, bazar”
24. únor 2014 ve 13:23 • martinakracmarova
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
26. únor 2014 ve 12:30 • kisa01
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Duplicitní nicky nejsou povoleny.”
9. říj 2014 v 16:51 • irisek88
Tvůj příspěvek