Kdy začít s nošením těhotenského oblečení?

varfa
14. srp 2007

Ráda bych se zeptala,kdy jste začly a nebo začnete s nošením těhotenského oblečení.Jsem na začátku čtvrtého měsíce a už se nevejdu do žádných kalhot.Je hloupé,abych tedy už teď začla nosit kalhoty těhotenské?

eratex
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mantela
25. led 2014

Ahoj holky tehu obleceni se da vybrat v H&M pekne jen musis probirat a hlavne se ti ta moda libit.Dost veci je podobnych s damskou konfekci.Zalezi take kdy obchod navstivite a nrnechat se odradit 😉

koudelinda
6. únor 2014

Ahoj pridavam se taky jsem si poridila tehu katata - dziny v H & M a jsou bezva slusivy akorat si je musim zkratit protoze jsem prtava ,ale to jsem musela vzdycky 🙂 . Uz me prave moje sbirka dosavadnich dzinu skrtila a byla nepohodlna . Jsem ve cvrtem mesici brisko sice velky zatim az tak moc nemam ,ale uz se to rysuje 😎 . Nejlip mi je v leginach . Taky jsem se vybavila tehot.pradlem a stahovacim brisnim pasem .,kterej co nevidet zacnu nosit taky . 😅 Sice to vsechno neni nejlevnejsi ,ale asi se vyplati zainvestovat 😉 Uspesne nakupovani 😀

martinakracmarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kisa01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
irisek88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru