• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Krásné těhotenské oblečení v Praze. Kde ho seženu?

18. listopadu 2016 
Ahojky, já nakupovala na Harfě v Happymum, mají i webovky a hlavně super výběr :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2015 v 18:35  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
13. zář 2015 v 11:21 • misavoj
ahoj všem já nakupovala anglickou modu na webu od těhotenské mody z anglie:slight_smile:
13. zář 2015 v 17:07  •  čeká miminko, termín má v únoru 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
13. pro 2015 v 16:35 • mmary2
Zkuste zadat do vyhledávače těhotenská móda happymum a určitě si vyberete :slight_smile:
1. lis 2016 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, doporučuji HM a CA tak na kalhoty a sem tam nějakou tuniku.
Nádherné ikdzž dražší věci má značka Victoria Grace, po Praze mají minimálně jednu prodejnu na Lužinách (právě prodávám dvoje šaty od nich na bazárku), ale tadz cena odpovídá kvalitě a české výrobě.
Jinak pokud máš čas, tak po sekáčích jde sem tam něco pěkného najít za hodně dobrou cenu.
18. lis 2016 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
22. lis 2016 ve 12:20 • nikolinanikola
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu". Poznámka admina: “reklama do fóra nepatří”
6. led v 11:32 • happymum_cz
Tvůj příspěvek