Těhotenské oblečení - kde jste kupovaly?

isabelafuentes
17. únor 2017

Maminky a těhotinky, kde jste kupovaly / kupujete těhotenské oblečení? Potřebovala bych tip na nějaký internetový obchod, případně kamenný obchod (nejlépe v Plzeňském kraji).

Byla jsem v HM a v CA, ale dost mě to zklamalo, v CA měli pro těhotné asi 3 stojany, šíleně malý výběr a divné vzory, barvy i zpravování. V HM jsem v těhotenském oddělení koupila kalhoty, ty jsou super, ale co se týče tunik, halenek atd., tak to je taky bída, nic tam nemají...

Tak kde nakupujete?

denca89
17. únor 2017

mrkni na bonprix, mají tam toho kvanta a věci se mi líbí, akorát čekám balíček ;)

absintka19
17. únor 2017

@denca89 ja jsem tady objednala od nich halenky/tricka.

chimneysweeper1
17. únor 2017

Nějaké oblečení jsem koupila i v Tchibu v eshopu. Mají tam občas nabídku těhu šatů, halenek i legín. Já mám jedny těhotenské džíny z CA a jinak nosím legíny a šaty, které jsem měla už před těhotenstvím. V podstatě jsem do ničeho neinvestovala, i halenky nosím ty z před těhu období, kupodivu mi obepnou břicho a není poznat, že nejsou přímo těhotenské. Pár věcí mám půjčených od sestry, ale v podstatě teď nosím pár kousků oblečení a jen je střídám a častěji peru.

ester_ka
17. únor 2017

za mě doporučuji https://www.jozanek.cz/cz-kategorie_445870-0-te..., mají tam i kojící trička, břišní pásy....jinak těhu oblečení mívá občas i Lidl (tepláky, kojící podprsenky...)

johnirvingfan
17. únor 2017

Ahoj, Já mám těhotenské jen kalhoty z C&A, dvoje, s kterými jsem spokojena /nějradeji bych je nosila i po porodu/😀. Jinak tehotenske nemam nic. Jen normální oblečení ve větších číslech. Popravdě se mi moc tehotenske vršky nelíbi. Tak si prostě koupím o 2 čísla větší a delší nátělník a přes něj kosili, kardigan, mikinu, svetřík...a to nakupují nejraději F&F. Po Vánocích to byl rej 😀😀😀

puresin
17. únor 2017

@isabelafuentes Po netu jsem nakupovala taky v HM, pak i v Lindexu a na asos.com.

puutalo
17. únor 2017

Mám vše těhotenské z Bonprixu, i kabát ;)

bbubble
17. únor 2017

ja mam jedny rifle z HM, tie su super. A pak som si kupila cierne gate v CA, des.. najprv sa mi z nich vyhodila vyrazka (kupila som ich pred dovcou a nestihla oprat), a pak po jednom vyprani vyzeraju ako keby mali 10 rokov.. :/
inak tricka a podobne tiez zhanam, asi skusim bonprix 🙂

jbzirafa
17. únor 2017

Nakupovala jsem tady na bazárku. Vyber fajn.ceny příznivé. Po obchodech které jsem měla dostupne jsem toho taky moc neviděla. Nové jsem měla dvě tričko z jozanka, super jako kojící. A podprsenku. Ale nejradeji nosím obyčejné lambady.

liliprili
19. únor 2017

Tak ja jsem nakupovala prakticky jen v h&m, nikde jinde nemeli tak male veci...i v c&a mi bylo xs obri (ramenni svy u lokty, rukavy u kolen 😀 ) a vyber teda des...z internetu jsem si prave kvuli velikosti netroufla nic objednat, u toho tehotenskeho jsem chtela, aby mi to sedelo a bylo pohodlne. Akorat u zimniho kabatu jsem si doprala trochu luxusu a nakup v happy mum ( praha galerie harfa ), ktery je teda naprosto uzasny a variabilni, takze ho uziju i po tehu. V happy mum maji krasne veci, vsechny velikosti, ale cenove ponekud vyssi kategorie...pak mam dvoje leginy a dve tricka z hypermarketu albert, zrovna meli nejakou akce na tehu a detske veci. Jinak praxe takova, ze proste stridam dvoje dziny, ctyri tricka a obmenuju doplnky 😀 a kdyz zacalo prituhovat, sebrala jsem manzelovi mikinu, protoze jsem proste zadny pekny a teply svetr nesehnala...
Radsi mene kousku, zato ale dobre padnouci a pohodlne! 😉

vrzilka
22. únor 2017
Uživatel vrzilka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vrzilka.

@isabelafuentes Já jsem nakupovala na netu. Mám ráda jak sportovní kousky tak i krásné ženské, takže tady to byla má volba : https://www.fontanela.cz/tehotenska-moda/
Mají tam velký výběr od triček, bund, halenek až po kalhoty a teplákovky. V H&M, C&A a jiných obchodech se dá občas trefit, ale občas ta kvalita taky stojí za to. Věci co mám z netu se mi většinou povedli 🙂 Tak štastnou ruku

normalnimatka
22. únor 2017

v sekáči;)
a vyloženě těhotenský sem si koupila snad jen kalhoty, který mi stejně po pár měsících byly nepříjemný a nosila jsem pak jen různý legíny/punčocháče.
jinak jsem si pořídila pár věcí, který se daj nosit i normálně. a tepláky na doma jsem si pučila jen větší velikost od mámy:D postačilo. ale jinak byh asi koupila jedny v lidlu třeba🙂

luciehutt
22. únor 2017

Nevím jestli to tu padlo, ale já si nakoupila hromadu v Lidlu za pár kaček.. a nějaký "lepší" v H&M.. zrovna měli výprodej 😀.

isabelafuentes
autor
23. únor 2017

Holky, mooc děkuju, jste úžasný! 🙂 Teď jsem objednala pár kousků u toho Jožánka, už to přišlo a vypadá to moc pěkně a kvalitně, pevná látka, žádný hadr. Super.
Budu ráda za jakékoliv další tipy, určitě i ostatní holky tady to ocení.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru