Podpůrný těhotenský pás, jaký jste používaly?

mazeret
4. kvě 2018

Prosím, jaký jste používaly? Ten normální sice zapnu, ale na pupíku 😀
Potřebuju něco, co opravdu podrží - ne jen ty strečové...

ssandy
4. kvě 2018

@mazeret vyzkousela jsem ve zdravitnickych potrebach vsechno, co meli a nejvic mi vyhovoval Lomba mum. Drzi perfektne, da se nastavit a ma 2vsadky-jednu na bricho a jednu rovnou, napr. po porodu nebo kdyz te chytnou zada. Platila jsem asi 1400, ale 1000mi doplacela pojistovna, protoze jsem mela predpis od rehabilitacniho doktora.

mazeret
autor
4. kvě 2018

@ssandy to mě taky napadlo přes doktora... bolí mě bederka, mám v práci v kanclu poslední měsíc a termín v červenci...

betka858
4. kvě 2018

ještě existuje těhotenský pás na míru,na doporučení lékaře je zcela hrazen pojištovnou. Pracuji ve firmě, která tyto pásy vyrábí. Sídlíme v Uherském Hradišti, firma Korzet s.r.o.V případě zájmu nebo nějakých dotazů můžete volat číslo 608934715. Já ho mám taky:D

ssandy
4. kvě 2018

@mazeret u sezeni to asi moc nepomuze. Fyzio mi radila si zidli trochu sklopit dozadu a dat si za zada polstarek nebo maly balonek a taky podlozit nohy stolickou nebo treba balikem papiru. Na chozeni a domaci prace apod je ten pas super. Pekne podrzi brisko a tah se rozlozi, takze prestanou bedra bolet. Pripadne jsem jeste videla uvazy tehotenskyho bricha do satku.

sirka1
4. kvě 2018

Kupovala jsem ve zdravotních potřebách. Značku nevím, dojdi si do zdravotních potřeb a vyzkoušej. Já ho nosila, pokud jsme třeba šli na delší procházku nebo jsem něco dělala třeba na zahradě.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru