Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Sportovní, zimní těhotenské oblečení, kde seženu?

pisisvori
5. pro 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli má někdo zkušenost, kde by se daly sehnat třeba sofshellové kalhoty a podobné. Mám 4 letou dceru, takže s ní budu postávat při sáňování, bobování....na horách. Mám ddobré kalhoty, ale bohužel jsou do na fest v pase a ještě úplně do pasu. Už teď mi začínají být malé. Proto porsím oradu, jestli někdo ví, zda se dají někde koupit těhotenské? V prvním těhu jsem takové věci nepotřebovala🙂.

vendy01
25. led 2014

@pisisvori Ahoj,jdu take pro radu🙂 Sehnala jsi nekde? Resim uplne to same,jezdime na hory a dnes jsem tam mrzla v tehu riflich,protoze kalhoty,ktere mam uz nedopnu:-P

fifina86
25. led 2014

@vendy01 jedeme na hory za 14 dní a dneska jsem si zkoušela svoje normální lyžařské kalhoty, ale nedopnu je. Řešením pro mě bude gumička, do kalhol dlouhé tričkou a přes kalhoty taky dlouhé, aby se "mezera" schovala a bude ...

vendy01
25. led 2014

@fifina86 Diky za tip 😉 To by asi slo,musim vyzkouset 🙂 Mam prave kalhoty s dost vysokym sedem a pupek nejak vetsi nez pri prvnim 🙂

pisisvori
autor
25. led 2014

@vendy01 nechala jsme si ušít podle těhu riflí. Látka mě vyšla na 500,- ušití na 800.-. Ale asi nejsou tak teplé jako ty koupené. Bohužel mám 181 cm a tak jsme běhání po obchodech a zkoušení vzdala (chtěla jsme zkusit nějaké pánské větší číslo...). Švadlena mi řekla, že nějaký klín nebo něco takového do těch co mám všívat nebude, že u těhle sportovních je to složité....

vendy01
25. led 2014

@pisisvori Dekuju 😉 To je taky fajn napad 🙂 S tou vyskou mi povidej,mam temer 180 cm 😀

Sem začni psát odpověď...

Odešli