Těhotenské oblečení Praha. Kde koupím levně?

hlavinka
8. srp 2008

POMOOOCCC!! Nemám co na sebe a za 14 jedeme na dovču (příroda, les). Kde se dá v Praze (centrum nebo Praha 4) koupit nějaká pěkná, ne moc drahá těhu móda? A hlavně už spíš podzimní a ne letní, protože Bůh ví, jak bude v lese....

guinea
5. lis 2014

Ahoj holky, ráda bych obnovila diskuzi kde koupit těhotenské oblečení v Praze. Byla jsem v H&M a C&A, ale tam evidentně počítají jen s těhotnými 40kilovými modelkami, co mají i během těhotenství postavu jak laňka, jen k tomu maličké bříško.
Já mám ale velikost 42, a k tomu už docela bříško a hlavně dost velká prsa, a jsem zoufaláááá!

gapm
5. lis 2014

@guinea já mám na prodej nějaké věci - ale velikost 48 tak to je škoda:(

guinea
5. lis 2014

@gapm Pokud jsou to třeba zavinovací halenky nebo šaty, tak by to třeba nevadilo 🙂

gapm
5. lis 2014

@guinea mám tuniku a triko....šaty jsem s dvojčaty vůbec nekupovala🙂

dzejnaa
16. lis 2014

Ahoj, pěkné věci mají na www.tehotenskamodazanglie.cz, i ve větších velikostech, tak se mrkni, třeba vybereš 🙂

karlajasmine
2. dub 2015

Chtela bych obnovit diskuzi a pozadat o radu - kde se da v Praze koupit tehotenske obleceni? (ne na netu, potrebuju vyzkouset..)..
Diky za rady! 🙂

jitavrtule
3. dub 2015

@karlajasmine z těch zmiňovaných řetězců - HM, C&A, neplatí pro všechny pobočky. Asi největší výběr mají v HMku na Příkopech a taky na Chodově, C&A na Václaváku. Naopak třeba HM na Šestce ani CA na Budějovické těhotenské věci nemá.
Objednat z netu a vyzkoušet při přebírce na Výdejně Radosti jde přes Zoot, tam mají těhotenskou módu od Mamalicious a to jsou moc hezké (i když dražší) kousky. Objednáš, na výdejně vyzkoušíš a když ti to nesedí, rovnou to tam necháš.
Pak mě napadá ještě Ráj dětí u kohouta na Vinohradské.
Já pár kousků pořídila i v sekáči, tam je to samozřejmě spíš o náhodě než o výběru. Ale chodila jsem na Floru do Second Hand Marketu (na opačné straně Vinohradské než je Atrium Flora, a jeden blok směrem k Želivárně), tam těhotenské oblečení mají, jen si o něj musíš říct u pokladny, není na stojanech, mají ho tam ulité za kasou 🙂

jitavrtule
3. dub 2015

jooo a vlastně ještě Lindex má vlastní mum kolekci - a nový obří Lindex má být taky na Flóře - nevím zda už otevřeli.

meduzka18
3. dub 2015

@karlajasmine No urcite uz tu spominane HM a CA. U CA su podla mna ale hrozne kusky, tam som si nevybrala ani jedno tricko, nieto este nieco ine. HM to by sa uz aj dalo nieco. Ja mam tehotenske obleceni ze zoot.cz. Objednas si na nete rozne veci, z kazdej mozes aj viac velkosti a potom si to na vydajni (ja osobne chodim na Hlavni nadrazi) vyskusas a vezmes len co chces alebo nemusis brat ani jednu vec. A druhu polku oblecenia mam z Galerie Harfa, obchod Happy mum. Krasne vecicky, ale treba ratat s tym, ze je to trosku drahsie. 😉

im4fun
3. dub 2015

@meduzka18 jojo, ta kolekce na zootu se mi taky líbí. Pokud vše půjde dobře a dopracuju se k tomu, tak tam taky pořídím

jitavrtule
3. dub 2015

@karlajasmine já už mám fakt asi mateřskou demenci na tý mateřský 🙂
takže s křížkem po funuse, do třetice všeho dobrého - ještě je krám s těhotenskou módou v OC Šestka, název si nepamatuju. Koupila jsem si tam džíny, ze kterých nakonec nejsem vůbec nadšená a byly pěkně drahý...ale přišlo mi, že mají docela slušný výběr velikostí i střihů, tak můžeš okouknout.
Moc příjemný těhotenský věci má taky Jožánek (trička, košile). Já objednávala přes Bránu k Dětem, vyzkoušíš si to na prodejně, když to nesedí, vrátíš rovnou (platí se až na prodejně, je kousek od Tančícího domu).
http://www.branakdetem.cz/brana-k-detem/oblecen...

Souhlas s tím, že CA blbý, mně tam taky neseděly střihy a navíc je to takový jak na starou-mladou. Nejvíc věcí mám z HMka - obyč trička a jedny džíny, podprdy odtamtad taky fajn, na začátek, pak jsem bohužel vyrostla z jejich velikostí. Ale to jsem zas pořešila právě v tom Ráji dětí u kohouta, tam mají velký výběr podprd od německé značky Anita. Dost věcí mám ze sekáče, i netěhotenské, ale v dobrém střihu (košile, šaty), svetr mám jeden z Tesca F&F jarní kolekce (dlouhý, pastelově žlutý, nejlepší!) a pak tyrkysový z pánského HM - to vůbec stojí za prošmejdění, protože odtamtud mám i dvě mikiny (pánské S), které jsou tak akorát přes břicho dlouhé a přitom mi sedí přes ramena.
Měkké podprdy napodoma a tepláky jsem nakoupila v KiKu, netěhotenské, mají nahoře měkký úpletový pás, který v pohodě ohnu pod břicho a nic netlačí, nic neplandá.

karlajasmine
3. dub 2015

@jitavrtule Dekuju moc za super rady, to mi moc pomuze 🙂!!
@meduzka18
@im4fun
Dekuju! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru