• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čerstvě těhotná

16. dubna 2016 
Ahoj holky, tak mám z rána krásnou fotečku našeho 4mm velkého miminka, takže jsme v 6+3.
10. bře 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady přikládá foto...
10. bře 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, také se přidávám - jsem 5tt+5 byla jsem v pondělí na krvi a na UZ, zatím je vše OK, tak snad nám to dlouho vydrží...
12. bře 2014 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_novaku Tak to taky gratuluju. My máme zítra 7týdnů.
13. bře 2014 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 taky gratujuju, tak to už máte srdíčko,co? :slight_smile:
13. bře 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_novaku jj bylo slyšet a to jsem byla 6+3, nádhera...
13. bře 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 já jdu 7+2, tak jsem zvědavá na srdíčko. To je slyšet? já myslela, že je nen vidět?
13. bře 2014 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_novaku Jj je slyšet, teda alespoň mě dala volume do prava a kro toho jak se to hýbalo bylo i slyšet tuctuctuctuc a strašně rychle.
13. bře 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca89 ty bláho, tak to se těším :slight_smile: je to moje premiéra, tak toho zatím moc nevím...
13. bře 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_novaku taky čekáme první mimčo. Takže zjišťuju na netu a z tohohle jsem byla dost překvapená, doktorka mi při kontrole řekla, že srdíčko ještě nebude, že je brzy. A ono šup, bylo tam.
13. bře 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca89 Tak to je nádherné překvapení. jééé, koukám, že jsi z Krumlova, tak to bychom si děkdy mohli dát kafčo... Jezdíš do Budějc?
13. bře 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petruska_novaku jj denně pracuju tam.
13. bře 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včerejší kontrola dopadla dobře, dneska už jsme 7+4, máme 11 mm a srdíčko krásně tluče :slight_smile:
14. bře 2014 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: já zjistila 3dny zpátky že čekám první miminko :slight_smile: tak už se moc těším, v pondělí jdu na kontrolu k doktorovi .:slight_smile: Podle kalkulačky jsem ve 4 týdnu :slight_smile: Všem přeji pěkný slunečný den.:slight_smile: zatím. :slight_smile: :slight_smile:
14. bře 2014 v 07:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pokud můžu tak se taky přidám. Dnes jsem našla // a je to totální eufórie a obavy jak hrom dohromady. Během roku a kousek jsem 2x potratila a tak se bojím. Zase v dubnu bych rodila naši holčičku tak aspoň nemusím smutnit a snad tentokrát vydržíme. Já mám takovou radost :grinning:
7. dub 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem 6+0 a chtěla jsem se zeptat na kyselinu listovou, jím 2 pililky denně, ráno a večer. Jak to máte vy? Díky
8. dub 2014 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidám, v pátek jsem našla // s velkým štěstím jsem přetrpěla víkend a hned v pondělí šla k doktorovi. Veliké je teprve 5mm, odhadem 3týdny. 18tého mám přijít a kouknem na srdíčko. Jsem moc šťastná, zároveň mám, ale veliký strach, jelikož jsem o jedno miminko přišla v 18tt. Snad dá Bůh a bude vše v pořádku.
Jinak mám otázku, je některé z Vás nevolno už teď ? Já se cítím celkem dobře, u prvního těhotenství mi bylo hrozně.
8. dub 2014 v 16:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se s čerstvým těhotenstvím. Podle poslední MS jsem 6+3, těhu je potvrzeno, zatím bez srdíčka, v úterý jdu na další kontrolu. Už je to naše třetí, záměrné a plánované :slight_smile: Jsem šťastná a vidím, že všechno je hned veselejší :slight_smile:
8. dub 2014 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám, minulý čtvrtek jsem to zjistila, v pátek jdu na kontrolu, měla bych bát 6+4 tak doufám že bude něco vidět
8. dub 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak se přidávám. Poslední menstruace 10.3 (normálně beru HA) a menstruace nedorazila a těhu testy pozitivní. Krev byla pondělí 213. Dneska jsem byla UZ a na UZ nebylo vidět nic :frowning2: mám počítat z mimoděložním těhu? Nebo je ještě příliš brzo?
9. dub 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciie7 ještě je moc brzo, na ultrazvuku bývá něco vidět až při HCG nad 1000 :slight_smile:
9. dub 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji moc za odpověď. Jak všechny diskuze pročítám, bojím se aby se něco nepokazilo když už se to stalo. :slight_smile: Zítra budu mít kontrolní HCG tak snad bude vše v pořádku a HCG nám poroste :slight_smile: :slight_smile:
9. dub 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, dneska jsem viděla // ale nějak nevím jak se to počítá..nebo kdy zajít za mudr? poslední ms 29.3. a od ovu to je asi 17.den.
7. kvě 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lennaaa Blahopřeju
7. kvě 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj tehulky, muzu se take pridat? Jsem 5+4. 4roky jsme se snazili ted nam vyslo prvni IVF. Na utz jdu 22.5. tak snad bude vse v poradku. Berete nektera utrogestan?
Jinak vam vsem moc gratuluji :slight_smile:
8. kvě 2014 ve 20:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj // :slight_smile: je to zvláštní pocit
@lennaaa to by mě taky zajímalo, doktory nemám ráda a tak se tam nemíním hnát zbytečně brzo (ani moc často)
12. kvě 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@letadlo13 já se z tama zrovna vrátila, musela jsem tam páč mám ve středu letět do turecka a nějak nemám chuť to absolvovat.takže dneska jsem viděla tu naši ,, buňku,, zatím to vypadá na 5. týden vzala krev a za 14 dní kontrola.myslím, že teď tam budeme častěji...chtělo by to zajít co nejdřív pro klid...jestli se nejedná o mimoděložní atd...
12. kvě 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@letadlo13 moje gynd bere např. až na srdíčko v 7.týdnu, je tím tady u nás docela známá. Takže žádné buňky nikdo nevidí :slight_smile:
12. kvě 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alneka Já jsem se domluvila, že přijdu až v červnu, nevidím důvod tam chodit dřív :slight_smile: Že jsem těhotná stejně už vím :grinning: A na doktory mám averzi, takže čím míň jich uvidím, tím líp :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj :0)
Take se pridavam :0) Jsem 5+2 :0)
Vsem moc gratuluji :0)))
14. kvě 2014 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek