Jak originálně oznámit těhotenství otci miminka? 🙂

petula86
8. lis 2014

Ahoj holky, pořád přemýšlím jak originálně oznámit moje těhotenství manželovi 🙂 on mě požádal o ruku fakt originálně, tak mu to chci oplatit, ale nic mě nenapadá. Máte nějaký nápad nebo jak vy jste to oznámily?

kacca11
8. lis 2014

Ja jsem si jista, ze to jednou oznamim uplne obycejne, na rovinu. Bez nejakych kudrlinek okolo nebo ruznych prekvapeni a darecku. Na me je to moc vazna zprava.

majkylove
8. lis 2014

mrkni ke mě do blogu 😉 taťka z toho byl nadšenej 🙂

nonacek
8. lis 2014

@petula86 Já jsem to oznámila na Valentyna a to tim způsobem,ze jsem zabalila tt do krabičky..... 😉 radost byla ohromna, bohužel netrvala dlouho po týdnu jsem potratila.😩

nonacek
8. lis 2014

@petula86 z toho vyplývá člověk si nemá nic plánovat a nemá se predcasne radovat... (ale kdo to dokaze)😍

lrg
8. lis 2014

@nonacek To se takhle nedá říct, to by se člověk nemohl radovat nikdy z ničeho, aby to nezakřikl 🙂
@petula86 Bylo to nečekané a dva dny před svatbou, takže nebyl moc čas na nějaké originality. Dala jsem mu krabičku se třemi pozitivními testy, na víc jsem se nezmohla 🙂

nonacek
8. lis 2014

@lrg to je taky pravda

chroustinka
8. lis 2014

@petula86 zalezi na co jste doma zvykli, hele ja prvni dite oznamila tak ze jsem koupila detsky nastenny 12 strankovy kalendar tusim s krtek a do pulky dubna napsala na ten den neco ve stylu ze kdyz vsechno dobre pude bude tatinkem. cumel na to a prvni co bylo sel si dat panaka jaky chlap zploditel 🙂 no a druhy decko jsem oznamila tak nejak za pochodu, muz sedel u televize a povida - tak co kdy na to skocime ja mu rikam proc a on ze at se necukam ze takhle nikdy neotehotnime a ja na neho ze uz tehotnet nepotrebujem ze uz tehotni jsme 🙂 takze tak zadny velky plany 🙂 to oznameni po druhy byla vetsi sranda

luckiesj
8. lis 2014

já jsem jednou mému tátovi, takže potencionálnímu budoucímu dědečkovi říkala na pouti: "Až jednou budu těhotná, tak vám s mámou koupím perníkové srdce "babičce a dědečkovi", a tak vám to oznámím." A on na to: "Ty vole, to mi pošli radši SMSku!" :D

nov777
8. lis 2014

@luckiesj Tatka je borec 😉 Ja nemela prilezitost to oznamit. Vzdycky se mi ale libil napad s capackama v krabicce 😉

hojda
8. lis 2014

Napsala jsem dopis. Ahoj, tatínku, čekej mě v únoru.-) a nalepila tam těhutesty. Hodila do schránky a čekala až pošta doručí a hlídala si, abych byla u toho až bude dopis číst.-).

tesorino1234
8. lis 2014

@hojda To je kraaasny 🙂 🙂

lrg
8. lis 2014

@hojda To je fakt hezký, ale nevydržela bych čekat 🙂

eldrag
8. lis 2014

nechala jsem pozitivní test na nadrzžce od wc s cedulkou dobré ráno taťko a mazala do práce....

anulaaa20
8. lis 2014

Já to zjístila letos v červenci na svůj svátek.. Svátek mám 26.7. a přítel je Jakub a ten má 25.7. přítel jezdí v létě na kombajnu takže když sem mu vezla na pole oběd tak sem mu předala i těhotenský test.. Miminko bylo plánované, ale i tak to pro nás oba byla nečekaná zpráva protože sem si dělala těhotenský test v den očekáváné menstruace a byl negativní takže pak milé překvapení pro oba.. 😉

anzet
8. lis 2014

Někdy se originalita moc nevyplácí 🙂
Já jsem otěhotněla v době, kdy v televizi běžela reklama na pánskou kosmetiku Dove men +care. Ta kreslená, jak tam leží tatínek na posteli a do ložnice přiběhnou 2 raubíři a začnou na tatínkovi skákat. Přišlo nám to s manželem roztomilé (jak ho huntují), vždy jsme se tomu společně smáli. Rodičovství bylo pěkně vykresleno.
Proto když jsem zjistila, že jsem těhotná, nelenila jsem a zakoupila sprchový gel této značky. Namalovala na přední etiketu lihovkou miminko v zavinovačce a aby nedošlo k nedorozumění, přidala na bok pozitivní těhotenský test.
Když jsem přišla z práce a manžel se zeptal, co je nového, významně jsem mu sprcháč podala. Nechápavě se na mě podíval, že prý nemá narozeniny ani svátek, ale že děkuje, že jsem si na něj vzpomněla 🙂 Tak jsem řekla, ať se podívá pořádně. Někdy si ti chlapi stojí na vedení 🙂 🙂
Myslel si, že to je nějaká limitovaná edice a ten proužek na boku je bezpečnostní (někdy se na kosmetice vyskytuje) 😀
No, co byste na to řekli?

jessika
8. lis 2014

No, u druhého jsme si udělala test, vyšla ze záchodu a jen drmolila "ty vole, ty vole..." Myslím, že originálnější být nemůžeš 😀

hojda
8. lis 2014

@lrg Já u prvního taky ne, ale u druhého už ano🙂

alena_z_benesovska
13. lis 2014

Ahoj, právě nad tím přemýšlím. Mám týden zpoždění a podle testu budem za pár měsíců tři ;) Můj manžel je hračička, tak mě napadlo, že až půjdu k doktorovi, tak poprosím o fotku z ultarzvuku a z té pak nechám udělat puzzle - ať si manžel miminko hezky složí ;) jsem zvědavá, jestli mu kdyžtak dojde, co to je ;)

palomitacheca
13. lis 2014

@alena_z_benesovska tak to jsem zvedava, jestli se mu ta smes bile, sede a cerne barvy podari spravne slozit 😀 ale napad super, puzzle mam rada 🙂

hedusska
13. lis 2014

O těhotenství jsem mu teda řekla tak nejak normálně, teda vysla jsem ze záchodu, podala jsem mi test a on na mě koukal a zeptal se co to je? 😀 tak jsem mu dala návod, tak ho asi 10 minut studoval , pak se na mě podíval a povídá. Takže jako čekáme miminko? 😀 No a pak kdyz jsem se dozvedela že to ma být holka, tak ode mě dostal růžovou řehtačku a na to mi řekl, že ale kluci přece růžový řehtačky nemaj ( byl naprosto přesvědčený, že určitě budeme mít kluka)..😀

alena_z_benesovska
13. lis 2014

@palomitacheca právě na to jsem také zvědavá - ale když skládá modrou oblohu z 200 dílků, tak to většinou vyjde, takže věřím, že tohle dá taky ;)

palomitacheca
13. lis 2014

@alena_z_benesovska ja si jednou nechala udelat puzzle sve fenky - skoro cely cerny pes na zasnezenem pozadi... u toho jsem teda nadavala, kdo mel tak blbej napad 😀 tady to bude mit o to tezsi, ze asi nebude mit predlohu, protoze to uz bys mu rovnou mohla dat tu fotku celou, ze? 😀

alena_z_benesovska
13. lis 2014

@palomitacheca předlohu mít nebude, ale bude to jen 90 dílků, tak když začne krajema, tak se k tomu dopracuje ;) kdyžtak nám složí mimozemšťánka, no ;)

palomitacheca
13. lis 2014

@alena_z_benesovska dej pak vedet, jak to dopadlo, jestli tatinek poznal, co slozil 😉

luckiesj
13. lis 2014

@alena_z_benesovska Pĕkný nápad,jen nevím,jak bych třeba já vydržela mu to neříct celou tu dobu,co by se mi puzzle vyrábĕly 😀

alena_z_benesovska
14. lis 2014

@luckiesj puzzle je za dva dny, tak to snad vydržím. Ono by to mělo i hezky vyjít na naše 3leté výročí a půl roku od svatby... tak bude mít dárek ;)

alena_z_benesovska
14. lis 2014

@palomitacheca dám ;)

makak21
14. lis 2014

Jelikož jsem si měřila BT, tak tatínek věděl, kdy asi tak budu testovat 😀 Schválně jsem testla o den dřív, než jsem mu říkala a prostě ten úsměv z tváře nešel dolů 😀 Hned se mě ptal, jestli jsem testovala a jak to dopadlo, má mě přečtenou 😅 No pak už mě jen objal a dal pusu...bohatě to stačilo 🙂

anyzka
14. lis 2014

Já, když jsem teď zjistila, že jsem těhotná, tak jsem dala starší dceři na krk ceduli, ,,v červnu budu velká ségra" a když přišel večer domů, Anežka ho takto přivítala... Bylo to moc krásný, manžel měl slzy v očích a Anežka nechápala, proč to má jako na krku :D

lusyy
14. lis 2014

Ja koupila velkyho plysovyho capa. Bobuzel jsem taky potratila.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru