Som tehotná - kde sa stratila radosť?

imkova
18. bře 2014

Vždy som si myslela, že keď sa dozviem, že som tehotná, bude to najšťastnejšia chvíľka mojho života....Pred týždňom vyšiel pozitívny test a pani doktorka potvrdila 5tt,ale moja očakávaná euforia akosi stále neprichádza :( Mám skvelého partnera, v máji bude svadba z lásky, obaja sme dobre zabezpečení, nemávam nevolnosti, tak nechápem prečo tá apatia, kam sa podeli moje city ??? Viem, že je to ešte rané štádium tehotenstva a ešte sme ani nepočuli srdiečko, ale tešiť by som sa predsa mohla, nie?

gabikat
18. bře 2014

Ahoj_nic si z toho nedělej. taky jsem čekala úplně extra návaly štěstí, jak tady mnohé píšou, ale asi jsem se nechtěla podvědomě na začátku radovat, dokud nebude bít srdíčko a nebudu mít v ruce těhotenskou průkazku. Teď už ji mám, vše je podle doktorky OK a já si začínám užívat mateřské přípravy a okukuju, i když jsem se zařekla, že ještě žádné nákupy nebudou 🙂 Všechno přijde, užívej těhotenství 🙂

kvakuska
18. bře 2014

@imkova no to je právě ten "jiný" stav, to že tvé reakce nejsou takové, jaké bys očekávala 😎 🙂 ... držím palce, užívej si to 😵

lucieandrlova
18. bře 2014

@imkova nic si z toho nedělej... Každý to má jinak... Já jsem např. když jsem si udělala těhotenský test brečela (a ne štěstím 🙂 ) stála jsem před zrcadlem, dívala se na břicho a bulela... Zrovna jsem nastoupila do nové zajímavé práce a najednou dítě. A říkala jsem si, už je ve mně... 🙂
Pak jsem se uklidnila, vzpomněla si na to, že se o dítě přece už dlouho snažíme a že je vše v pořádku... A když jsem pak viděla nadšeného manžela, tak jsem se začala taky těšit...
Postupně Ti budou přibývat hormony a začneš se těšit, neboj...
Hodně zdravíčka!

lv
18. bře 2014

to přijde..a nemusí se pokaždý jasát a dělat juchuchů hurá..a to ani po narození mimina..příroda je silná, tak ti zatočí s hormony tak, že láska bude růst s každým dnem miminka, ne že teď musíš šílet dojetím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru