"Těhotenství ve tváři"- poznal to na vás někdo?

13. února 2015 
Ahojky, mám dotaz: máte někdo zkušenosti s tím, že by na vás těhu někdo poznal dřív, než to oznámíte? Pokud ano, podle čeho to bylo? Něco konkrétního, prosím Tchyně na mě pobaveně vybalila, že to věděla i bez toho, abych jí to říkala, že jsem v obličeji úplně jiná- ale už mi nebyla schopná říct, v jakém směru jiná...
30. kvě 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Náš děda říkal, že to pozná podle očí - jsou prý víc lesklé. A zdůvodnil to tak, že to pozná, protože u lidí je to stejné jako u krav . Byl veterinář
30. kvě 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (34)
moje mamka to na mě poznala taky podle očí
30. kvě 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
všechno je možné, já spíš věřím na non-verbální komunikaci a věřím tomu, že i když to těhotná jakože zatím říct nechce, tak to svým chováním svému okolí v podstatě naznačuje a SENZITIVNĚJŠÍ JEDINCI TO VYCÍTÍ
30. kvě 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Moje mamka to vždycky poznala. Teď u druhýho dokonce dřív než jsem si udělala test Její vysvětlení:"Máma to prostě pozná"
30. kvě 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
moje máma to pozná podle očí. Odhalí to dřív než to potvrdí doktor
30. kvě 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Moje kamarádka mi říkala, že to poznala, že prý mám jiný pohled....tak nevím...
30. kvě 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
U mě to poznala kolegyně, která je mi hodně blízká. Ono to je asi nejen obličejem, ale i takovou tou spokojeností, která ve vás pak najednou je. Najednou mě přestaly štvát věci, které jsem do té doby řešila. Prostě si to člověk najednou hodí jinak a jak bylo řečeno blízcí a citlivější osoby to poznají...
30. kvě 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Také mi ríkali, že vypadám jinak, že zárím. A to jsem ješte nemela o tehotenství sama ani potuchy. Ale to jen na začátku, v druhém trimestru mi vyskákalo akné, kruhy pod očima, padaly vlasy..typické pro holku a nakonec to i holka byla
30. kvě 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
U prvního to na mě poznal kamarád a to i dřív než sem to věděla já - ještě ten den co se mě zeptal proč sem mu ještě neřekla, že budeme mít miminko, jsem si udělala odpoledne test a fakt že měl pravdu a u druhého dítěte to na mě poznal manžel,prý podle očí. A také ještě před prvním testem...
30. kvě 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@zuzamik tak to počítej s holčičkou....když je na cestě holka, změní se těhotné oči...
30. kvě 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Věděla jsem 2 dny, že jsem těhotná a moje babička se mě zeptala: Tak kdy to čekáte vy? Nikdo jiný než já a muž to nevěděl a vědět nemohl.
A náš jáhen to na mě poznal taky. Přišla jsem k němu a on už z dálky volal: Tak pojď, maminko! A fakt to nemohl vědět. Pám: Jak to víte? Prý: Já to poznám tady - a ukázal mi na oči.
30. kvě 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kalo Jee, to by se mi líbilo I když přítel touží po chlapečkovi
30. kvě 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kalo Na tom možná něco bude. Já poprvé čekala holčičku a poznali to na mě podle očí. Podruhé chlapečka a tentýž člověk se mnou normálně hovořil, nic neříkal, až najednou sundám bundu a on kouká jak spadlej z višně, že jsem těhotná.
30. kvě 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzamik
@milmic holky, u mě to takto bylo...u první holky to moje máma poznala podle jiných očí, u kluka nic a u další holky zase podle změny....Takže spíš z vlastní praxe
30. kvě 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Čekáme holku a skoro do 5. měsíce nikdo nic nepoznal, dokud jsem to sama neřekla. Tak že by se doktoři pletli?
30. kvě 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na mě to poznala teta a to jsem jěště nevěděla že jsem těhotná ten den mi to potvrdil doktor a já skákala radostí.Poznala to podle očí že se mi leskly.
30. kvě 2013 v 17:50  •  čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzamik na mě to poznali dva kolegové v práci, asi v 8tt, jeden zkušený taťka a druhý, nevím, jak... asi jiný výraz tváře. teď mi teta říká, že vypadám jinak než u prvního, ale čekám zase kluka, tak v tom ten rozdíl nebude
30. kvě 2013 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u nás poznal všechna má těhotenství - kromě posledního můj taťka a pes, poslední poznal můj manžel Ještě upozorňuji,že to poznali všichni dřív než jsem to já vůbec věděla.-)
30. kvě 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
taky kolegyně v práci... říkala že celá zářím (a já se tak snažila to skrývat, protože to bylo v začátcích) a nevíme co čekáme, pleť mám dobrou, vlasy spíš houstnou než padají, tak uvidíme
30. kvě 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kalo jojo souhlas, taky mám holčičku
30. kvě 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
K nám do práce jezdí jeden řidič a ten to poznal na všech, co tam byly těhotné. A to i před tím, než to samy zjistily. Jak, to nevím. On je hodně na ženský a tak nějak mi říkal, že to jsou léta zkušeností... Posledně to poznal na mně, ptal se mě, jestli nejsem těhotná, že to na mně vidí. Já byla těhotná sotva pár dní a po x letech snažení mi to přišlo jako dobrý vtip. Tvrdila jsme mu, že ne a on pořád: a fakt ne, určitě? Já bych řekl, že jo. Tak jsem se tomu zasmála s tím, že pokud to tak bude, tak má u mě flašku . Trochu mi to hlavou vrtalo, zvlášť když jsem věděla, že to předtím poznal na mých dvou kolegyních...No a za pár dní jsem zjistila, že měl pravdu.
30. kvě 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@consti A flašku dostal?
30. kvě 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zimka jelikož jsme na neschopence, tak jsem se k tomu zatím nedostala. Musím od kolegů zjistit, kdy tam bude a flašku donést .
30. kvě 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to teda zatím nikdo neřekl, ale dělají se mi beďary v obličeji a víc se mastí vlasy.
30. kvě 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mě to poznala kamarádka, prý jsem vypadala jinak, když jsem vešla do místnosti, pak se podívala na moje zvětšená prsa a bylo ji to hned jasný :D
30. kvě 2013 ve 20:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zuzamik na mně to poznala teta prý podle očí, byla jsem asi v 5.týdnu a nikdo kromě mě a přítele to nevěděl její brácha a synovec jsou gynekologové, tak kdo ví, jestli od nich něco nepochytila

@kalo tak o změně očí při holčičce jsem ještě neslyšela, ale je fakt, že nám to vyšlo
30. kvě 2013 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mně to údajně poznali dva lidé..že prý podle obličeje. Při tom to nebyli lidé, kteří by mě vídali často...sama nevím, co si o tom myslet.
30. kvě 2013 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na mě to poznala známá a ještě jsem to nevěděla ani já sama-jak se asi musela tenkrát smát,když to bylo u kafe a já jí vykládala jak si další pořídíme tak za tři za pět let a na dotaz jestli nejsem jsem ji poslala k šípku
31. kvě 2013 ve 04:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
u mě to poznala, manželová babička i teta a moje mamka, prý jsem měla jiné oči a byla unavenější (co že prava, když jsem přijela z práce tak jsem šla rovnou do postele) a taky kolegyně. Te jsem se jen zeptal kdy se má vrátit naše šéfová z nemocenké (byla na operaci myslím kyčí) a její odpověď ty jsi těhotná? no vyrazilo mě to dech
31. kvě 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Na mě to poznali hned podle očí....byly neuvěřitelně lesklé
9. črc 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek