Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
9. čer 2011

@cell tjo to vůbec nevím že tam něco takového je... pravda nebyla sem tam věky... 🙂

lipetra
9. čer 2011

@ami33 Grilovani to je nejhorsi co muze byt na zhreseni 😀 😀 😀 Tam je vzdy mnamek.

lipetra
9. čer 2011

@cell No ja uz prosla snad vsechny obchodaky v Praze a nic nekoupila 😀 😀 😀 Dneska juknu do Letnan, pritel jde hrat hokej, tak budu mit cas 😀

marketas1
9. čer 2011

tak já jsme měla tu večeři vyjímečně, když jsme měli to výročí... 🙂

ami33
9. čer 2011

@lipetra no já mám stejě nejraději ryby nebo kuřecí a lilek ňám a k tomu beraní rohy ňám, už zase jsme u jídla.

marketas1
9. čer 2011

@ami33 nezlob! A já teda mám ráda na grilu všechno a krevety miluju úplně nejvíc!

ami33
9. čer 2011

@marketas1 tak krevety mám ještě na mrazáku, švagrová mi shání ty obří a nejlepší jasou na másle s česnekme a citrónem, asi vím co budu o víkendu vařit ňám 😀

ami33
9. čer 2011

a přišla mi práce mejlem, si myslí, že koncem týdne ještě něco zplochtím jo? hehe

ami33
9. čer 2011

Jo holky kdo hledáte kombinézku na 0-3 měsíce, modrou pro chlapečka, tak je jedna nádherná teď na bazárku za 250 s poštovným,ale fakt krásná.

lipetra
9. čer 2011

@ami33 Kdybych cekala v prosinci, tak to beru, nadherna kombinezka 🙂

lipetra
9. čer 2011

@ami33 Tak to mame stejne 🙂

ami33
9. čer 2011

@lipetra no to je fakt, to je pro nás moc malý, já budu mít ty 2 kombinézky od 3 -6 měsíců,ale zase si myslím, že do kombinézky už třeba v listopadu bude dávat ne? u nás je teda zima 8 měsíců v roce hehe.

ami33
9. čer 2011

@ami33 u nás předloni sněžilo už v září nebo říjnu a všichni letní gumy hehe

lipetra
9. čer 2011

@ami33 No jo holka z hor 😀

ami33
9. čer 2011

@lipetra no tady fakt jak napadá moc, tak lidi odstaví kočárky a na ulici vidíš jenom sáně, sem to tu viděla poprvé sem se tlemila, tu bydlím asi 5 roků a za chvilku budu taky tahat sáně.

lipetra
9. čer 2011

@ami33 Poridte si huskyho, at vam taha sane 😀 A postavte iglu 😀

kajka_37
9. čer 2011

@lipetra huskyho si pořídíme my... u nás na tý sibiři 😀

marketas1
9. čer 2011

@ami33 na ty sněhy si pamatuju 🙂 Ale zase je tam krásně - valašsko,no....Ta kombinézka je nádherná, fakt! Kdbych ale věděla, jestli to bude chlapeček nebo holčička...To mě teď brzdí. I když si myslím, že spíš kluk 😀
Ty krevvety ještě s grilovanou zeleninou a česnekovou bagetou

marketas1
9. čer 2011

@ami33 jsi se smála naší vychytávce se sánněma, jo?

ami33
9. čer 2011

@lipetra iglu jsme stavěli který si rok u tchánovců ve dvoře, jenže byli takový hromady sněhu, že z nich pes vylezl i na stodolu a pak skákal na to iglu, no tak jsem po té střeše lítala s ním a na jaře jak potálo, tak tchán musel měnit nějaký taška popraskaný holt hehe.

ami33
9. čer 2011

@marketas1 no já se tlemila jen chvíli, pak mi do smíchu nebylo, když třeba ráno nevyjedeš autem, a nebo vyjedeš a zapadneš a blokuješ celou jednosměrku a sousedi tě musí vytláčet páč manžel se teprv hrabe z postele, holt klasický zimní rána,ale už jsem si zvykla a co se mi jako stalo letos...nastartuju ráno, zavřu auto a jdu škrábat skla, najednou cvak cvak, nějakej automat o kterým jsem do té chvíle neměla sebemenší tušení m i zamknul dveře u auta a klíče ve vnitř, auto nastartované, kabelka s klíčema od bytu a telefonem taky v autě , tak zvoním na manžela a musel volat tchána páč má naše klíče od auta na chalupě,aby jel z práce pro klíče a mě vysvobodit jako a to už byli mrazy...fakt jedno z dalších krásných mrazivých rán na valašsku hehe.

lipetra
9. čer 2011

@ami33 u nas obec normalne v zime nezameta chodniky, proste zamet si sam, tak asi taky poridim sane 😀 😀
No my taky vzdycky udelame pejskovi na zahrade ruzne prolezacky a hory snehu a on vtom lita, to miluje 😀

marketas1
9. čer 2011

@ami33 😀 ale přes tyhle komplikace je na valašsku krásně 😵

lipetra
9. čer 2011

@kajka_37 tak rovnou dva 😀 😀 😀

marketas1
9. čer 2011

@lipetra a nám na chodníky dali cedule "chodník se v zimě neudržuje". Jako fakt úžasný. Hlavně, že na sociálkách si zadarmo válí šunky x obyvatel a přitom by mohli dělat aspoň tohle!

lipetra
9. čer 2011

@marketas1 Presne tak vsechny z pracaku a socialek bych poslala do ulic hrabat snih, at jsou prospesny

ami33
9. čer 2011

@lipetra u nás není zameť si sám, u nás je vyhrab se sám, jednou když sněžilo v říjnu a padaly ty stromy, tak než se dostal tchán dolů na hlavní cestu z dědiny tak musel zpátky pro motorovku a řezat si cestu do práce, trvalo mu to prej hodinu, normálně to jede za 5 minut.

ami33
9. čer 2011

@marketas1 jo těm olomouckým cedulím jsem se loni smála, fakt vychytávka

lipetra
9. čer 2011

@ami33 no tak to je husty

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru