• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@marketas...tak to ti jen muzu drzet pesti at te to conejdriv prestane bolet.. :frowning2: ..a uvidis zejtra budes mit krasnej den...uvidis miminko..a zbavis se bolesti... :wink:
21. čer 2011 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ckaty ty jseš hodná!!!!!!!!!!!! A já pádím do lékárny, teta mi poradila wobenzym,abych se vyhla antibiotikům
21. čer 2011 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 tak utikeja snad to pomuze...ja bezim pro dceeru do druziny
21. čer 2011 v 16:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 myslím na tebe kočko, teď pádím, ať sem taky krásná :slight_smile: vy už to máte za sebou :slight_smile:))
21. čer 2011 v 16:42  • Odpověz  • To se mi líbí
tak papa,holky, mějte se krásně!
21. čer 2011 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 Dobre rano Market, tak doufam, ze uz je to s tim zubem v norme a ze jsi se vyspala. At ti dopadne ten ultrazvuk a u zubare moc dlouho necekas a je ti lip :slight_smile:
22. čer 2011 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kočky, tak jsme zpátky :dizzy_face:
22. čer 2011 v 08:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dnesni super nakup :slight_smile:
22. čer 2011 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell Ahoooj tak te vitame zpet a jak bylo?
22. čer 2011 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra : bylo báječně, šíša je po nás - poznali jsme celý jih Španělska ve 40 st C a zvládl to báječně, jen občas mi pnulo břicho - roste mi teď snad každým dnem ...
gratuluju k nákupu - kdeže se kupujou takový krásy? na něco podobného mám taky zálusk
:slight_smile:
22. čer 2011 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
bréráááno :slight_smile: už sem zase krásná ostříhaná, můžu mezi lidi :slight_smile:))
@cell hoooj, vítej dovolenkářko :slight_smile:
@lipetra hezký úlovky :wink:
22. čer 2011 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
sem si omylem koupila mazací sýr od pribiny s hermelínovou příchutí, doufám, že to s prckem přežijem :-P
22. čer 2011 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell Ja to koupila z druhe ruky od znameho z Podebrad :grinning:
Jeee to jste meli paradni, u nas se letos dovolena bohuzel nekona, dostavujeme :frowning2:
22. čer 2011 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 No obcas se po ranu zadari :slight_smile:
22. čer 2011 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holčiny :slight_smile:
@cell vítám po slunné dovolené :wink:
@lipetra jojo, přidávám se s dotazem, kdeže's koupila tu hezkou hrazdičku? Není z Malvíka? Taky něco takového sháním
22. čer 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra no hnuš, nechutííí, šli sme si pro klasiku :grinning:
22. čer 2011 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra Aha, tak už nic... koukám, že než jsem to napsala, odpověď už byla tady :grinning:
22. čer 2011 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
hodlám pokouknout po bazarech .... nové jsou zbytečně drahé a prý to ty děti zas moc dlouho nebaví ... já zatím hledám na netu ohebnou hadici k luxu, kterou mužík urval při posledním luxování :slight_smile:
22. čer 2011 v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@mannadela Koupila jsem to od kamaradky kamarada, super cena lehatko i hrazdicka za 800 Kc dohromady...myslim ze je to od Chicco vse :slight_smile:
22. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 Ja snidala jogurt s bananem a bebe dobre rano, to nam chutna :grinning:
22. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@mannadela Nejlepsi je fakt kupovat tyhle veci pouzite, jinak je to zbytecne drahe, souhlas s cell :slight_smile:
22. čer 2011 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell Tak nejak to delam taky, bazary to jisti...
22. čer 2011 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra To souhlasím, bazary jsou supr věc. Jen jsem tam zatím nějakou hezkou hrazdičku neobjevila :frowning2:
22. čer 2011 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
já počkám co donese švagrová a kaamrádka a pak se bude shopingovat a mimibazarovat :slight_smile:
22. čer 2011 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
píše Markétka :slight_smile: na velkém UTZ vše v pořádku a je to kluk jako buk - Tonda s velkým T :grinning: a má už 404g a teď už čeká co jí provedou se zoubkem...
22. čer 2011 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem prolítla poslední stránky a pochopila jsem, že Markét má trápení se zubiskem ... tak doufám, že se to brzy bezbolestně vyřeší

já číhám na telefonát od mužíka - má za úkol dneska zajistit ultrazvuk, abychom se pokochali a třeba zjistili, co to znamenají ty tři čárky mezi nožičkama
22. čer 2011 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojte holky :grinning: tak jsem doma z poradny, nic extra normoš poradna, moč, tlak atd. prej teda jestli neomdlívám se mě ptala dr že sem měla tlak 105/55,ale já mám furt nízkej, takže tělo je zvyklý.
@lipetra fakt pěkný nákupy, já byla dnes v bazárku co mám kousek od domu apěkný věci, některý bych řekla i nový,ale v 56 málo věcí,ale určo tam něco koupím.
@mannadela čus mamino, jak je?
@cell jé španělsko...nádhera...určo se tam ještě ěkdy vrátím
@kajka_37 no né Tonda a já ji to furt říkala, že to bude kluk...tak Toníček
22. čer 2011 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky a kluci! :slight_smile:
22. čer 2011 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra super nakupek za super cenu :slight_smile:
22. čer 2011 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell no hele já když řekla že budeme mít kluka a brácha prej jen aby, mu říkám, já to viděla na utz, tam byl prostě pipísek a on prej jestli to nebyli vytahaný pysky, no nezabila bys ho? :grinning:DDDD
22. čer 2011 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek