• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@marketas1 No ja myslim, ze ti to jde nahoru jak ma...ono vis co lepsi pribirat postupne nez pak najedou...to teprve musi byt zahul...No treba kamoska mela nez otehotnela 50 kg a ted uz ma 60 kg a zacina 6. mesic
23. čer 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra tak já měla 56,5 a teď mám 66,5 a jsem 21tt .-(
23. čer 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si na chvilku lehnout a zaspat tu bolest ....
23. čer 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Ja mam nahore asi 6 kg...No ale vis jak co neni muze byt, ono muzu za tech par mesicu nabrat zbytek
23. čer 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra můžeš a nemusíš. Nejvíc se přibírá na konci,takže já jsme na těch 20 připravená. Víc to snad nebude! :frowning2:
23. čer 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 tjo MArkét, fakt to nemohl být dren? ten se dává do rány dycky....a chodí se měnit....
23. čer 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no snad nenaberu na konci 20 kg :grinning:
23. čer 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 Káji,to by mi snad ale řekl,ne? řekl mi,že mám přijít jen když bude problém....Odrenu ani slovo a že bych ho měla jít vyměnit ani slovp....
23. čer 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra já myslím, že ty budeš do 13kg s přehledem!
23. čer 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 divný...
23. čer 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Jeee dekuji, doufam...Furt zoubek zlobi i kdyz je venku vid :frowning2:
23. čer 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 jj, prostě tam tu gázu asi zapomněl... :frowning2: taky je mit to divný,chjo :frowning2:
23. čer 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no jak jsem psala,našla jsem si v té ráně kousek gázy,tak ako nevím,co to mělo být....
23. čer 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no chybicka se stane, kdovi co to bylo...me jednou na pohotovosti vyvrtala zubarka zub, ktery me vubec nebolel a ja ji rikala, ze je to ten vedle, ale ona si stejne delala co chtela, tak mam dve plomby vedle sebe...
23. čer 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
chjo... peču na kočárky... já ais nevyberu.. sp rckem budem jezdit na saních a bude klid :grinning:DDDDD
23. čer 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. čer 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já prostě nevíííííííííííííííííííííííííííím :grinning: 3kolka která má všecky kola velký moc nechci a 4kolka co má přední menší je zas na sníh a terén na ho*no :grinning:
23. čer 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak co jsem vytáhla ten kus gázy,tak je to lepší a lepší,takže to tam ten debil 100% zapomněl! Hovado doktor,fakt! :frowning2:
@kajka_37 tak si kup 4 kolku se všema stejnýma kolama! A proč nechcceš 4kolku s všema velkýma kolama? Je to nejlepší!
24. čer 2011 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky a kluci! tak hlasim,ze nadesel den "D"..a jdu na velkej ultra ..tak drzte pesti at dopadne dobre a at se dozvime co mam v pupiku za tornado :wink:
@ckaty moc na Tebe myslím a pak hned napiš! :dizzy_face:
Dobré ranko :slight_smile:. Tak jsem vám tam přihodila slíbenou fotku, jen je bohužel krapet tmavá, tak nevím, co z toho vykoukáte... no, každopádně to břicho tam vidět je :grinning: .
@marketas1 Takt to je fajné, že už Tě to přestává bolet :wink: . Chjo, zapomnětliví doktoři... co s nima naděláš. Ale divím se, že se mu tohle může stát :frowning2:
24. čer 2011 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela jé,ty máš krásné bříško! Jseš taková štíhlá! jak to děláš? :dizzy_face: Já mám teda břicho fakt větší než ty! :unamused:
Já nechápu,že se mu něco takového může stát,fakt ne! Si vem,že by mi to zašil i s tou gázou...Ještě,že to nechal otevřený a že jsme na to přišla!!!!!!!!!!!! :angry:
24. čer 2011 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Ta fotka je blbá, štve mě, že to tak ztmavlo :frowning2:. Já si moc štíhle nepřipadám. Sice pořád nosím těhotenský velikosti "S", ale vidím, že mi přibral zadek a stehna. To mě celkem trápí :unamused: . Představovala jsem si, že budu mít jen to břicho :grinning:. Jak jsem byla na kontrole před 14 dny, tak jsem měla váhový přírůstek 4,7kg od počáteční váhy, což mi tak děsný nepřišlo. Ale ten zadek fakt nechciiiiiiiiiiiiiiiii
24. čer 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Třeba to ten zubař nechal schválně otevřené, abys to pak mohla vyndat?!? Jakože to tam chvíli mělo být, aby se Ti tam něco nedostalo, a pak sis to mohla vytáhnout. No, nebo je to blbec.... jiná varianta mě teda nenapadá
24. čer 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela tak ale to by mi snad řekl,že mi to tam nechává a že si to mám vytáhnout,ne? Právě jsme si říkala, jestli to nebyl dren,ale o tom fakt nepadlo ani slovo a navíc, drenny se chodí měnit a vím,jak vypadá dren. Tohle byl uškublý kus gázy,jak zkoušel,jestli mi ten zub vyrval celej - fakt! :confounded: A jinak máš moc hezkou postavu,fakt! Závidím moc!
24. čer 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Hlavní věc je, že to máš už vyndaný, a že se Ti to hojí. Doktor je holt jelito kopyto
24. čer 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 jináč jsi mě slušně vyděsila. Mně už se asi 4 roky klubou všechny osmičky, tak taky trnu, kdy mě tahle hrůza čeká :frowning2:
24. čer 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela já mám jednu vrchní vytrhnou, jednu spodní vyrostlou a tahle se klubala už 2 roky a zlobívala mě. A teď prostě si řekla,že mě potrápí,no... :frowning2: Hlavně, že už je venku a že to už snad bude dobré!
24. čer 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 A s tou svojí postavou zbytečně plašíš, fakt. Já si myslím, že máš takové hezké pidibříško - skoro žádné bříško. A neříkej, že to je foťákem :grinning: . Protože žádnej foťák Ti břicho nezmenší. Spíš si myslím, že jsme všechny zvyklé na nějakou postavu a zaskočí nás, když se najednou mění - a celkem rychle. Ale opravdu myslím, že nemusíš mít žádné obavy :wink:
24. čer 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela ale já nemám obavy,jen prostě nemám takovou hubenou postavičku jako ty. Fakt závist veliká! Moc ti to sluší!!!!!!!!!!!!
24. čer 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek