• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@marketas1 jo bude to takový čistý...dětský
7. črc 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
PÍŠE MI KAMARÁDKA, TAK KDYBY MĚL NĚKDO ZÁJEM, POŠLU FOTKY NA MEJL. KOČÁREK MOC HEZKÝ!

Ahoj Markét, chci prodat kočárek. Kupovaný nový pro Viktorku. PC něco kolem 16.000-17.000,-
V ceně korba+vajíčko+sporťák. Vajíčko se zimní verzí - ještě nánožníku. Sporťák možno vozit po směru jízdy i směrem k sobě.
Je ježděný, tak cenu zohledňuju. Přidám i hračku na vajíčko. Neměla by si zájem? Nebo nevíš o někom?
Pokud by si o někom věděla, tak bližší informace a detail o kočárku bych poslala.
Cenu dle dohody, ale myslela jsem něco kolem 6.000,-
7. črc 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 ještě nějaký kobereček před postýlku...A časem,až tam budou hračky atd.,tak to bude víc dětský a veselý....takže to mám od tebe schváleno? :slight_smile:
7. črc 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 určitě to b ude pěkný a jak malý vyroste, můžete jít do nějaký barvičky. Já jsem dokonce četla, že pro úplně malé mimi je bílá barva nejvhodnější a do postýlky prý.
7. črc 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rradka no, oni ti to můžou říct i u normální doktorky to pohlaví, ale náš miláček byl strašný lenocha nehýbal se a schovával se, takže jsme musela čekat až do 21tt na velký ultrazvuk. Ráno jsem si dala kafe, aby se úrcek probral a bylo to v pohodě :slight_smile:
@kajka_37 chjo:frowning2: Co se jim nezdá? :frowning2:
7. črc 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 jj, přesně, zatím asi malovat nebudem. manžel sice něco říkal o tyrkysové, ale já nechci, bych musela pak ladit doplňky - zatím ne! A do postýlky teda nevím jaký povlečení, ale čistě jen bílé asi ne!
7. črc 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no já taky nepůjdu do bílého povlečení, taky chci barevné. Jako sem se podívala na meil , jestli tam nemám nějakou práci a mám jako po náladě, fakt ať už jsem na tý mateřský.
7. črc 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 ad moč měla sem teď týden asi nějaký zánět, sice je na ústupu, ale pro zichr... no a v krvi hodně leukocitů nebo čeho to, ptali se mě na cukrovku v rodině...
7. črc 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat jestli by mi někdo mohl říct když jste přišli na gyndu s tím že čekáte miminko jak Vám to potvrdili? Kamarádka mi totiž pořád tvrdí, že mi měli udělat krevní testy, které mi neudělala a jdu na ně až na konci 3 m. ale to asi souvisí s něčím jiným, nebo se pletu? Už jsem z toho na prášky čekám první miminko a vůbec nevím co a jak se dělá. Navíc jsem si musela najít narychlo novou doktorku, protože jsme se stěhovali. A jaký další testy podstoupím? Kdy jste dostali těhu průkazku?

Prosím o pomoc :slight_smile:
7. črc 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 chjo :frowning2: tak snad to bude vše o.k., kdy budou výsledky?
@ami33 moc práce?
7. črc 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@woodsova krev se bere tehdy, když jsi tam moc brzo a mimi není vidět na ultrazvuku, pokud je vidět na utz, tak krevní testy nejsou potřeba.Srdíčko vám určo tluče, takže krev k potvrzení těhu je zbytečná! :wink:
7. črc 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 jéé to nevím, zeptám se zítra až tam ponesu vzorek....
7. črc 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 ale neboj, to bude o.k.!
7. črc 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 kdyby moc práce,ale top děláš furt dokola jeden domek...lidi si moc vymýšlí, sem nakreslila minulej týden domek a lidi že ještě o metr zvětšit a tam ubrat a tam přidat, si neuvědomují, že jo to musím dělat celé znovu, takový mám nejradši,ale asi jim to šéf naúčtuje, prej bude prémie 5 tisíc,ale už teď vím, že budu mít co dělat abych to s takovýma zákošema zmákla do porodu.
7. črc 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@woodsova jojo mě taky hned dělali ultrazvuka krev mi nikdo nebral.
7. črc 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 ale takový krásný prémie, tak to bych dělala bez mluvení...
7. črc 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rradka ahojky :slight_smile: volno jsem si užila, klidně by se mohlo protáhnout až do příštího týdne :slight_smile:) a co ty?.........jinak my jsme minulý víkend byli na ještě na kolech - u Třeboně, takže samá rovinka, žádné kopce a předtím jsem si také vyslechla od několika lidí, že kolo v těhotenství není doporučeno.........ale když jsem si o tom hledala víc, tak naopak spousta doktorů říká, že pokud se jede v rozumném terénu - v přírodě, bez velkého drncání a do žádných velkých výšlapů, tak že je to naopak pohyb na čerstvém vzduchu a ten se v těhotenství rozhodně doporučuje. Na tenis zatím také občas zajdu, sice opatrně, takže spíš takové pinkání, ale taky je to venku a to je pro mě takhle v létě daleko příjemnější no :slight_smile:........tak já právě nevím kdy přesně začít s tím těhotenským cvičením..........asi až ještě trochu povyroste bříško :slight_smile:...............a už vybíráš porodnici?
7. črc 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_2 taky jezdím na kole, když to jde! Ale v začátku ( první 3 měsíce), se to opravdu nedoporučuje....
7. črc 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 jo ale takových zakošů sem už pár měla a je to o nervy, některý mám hotový za 14 dní a s některýma se pižláž několik měsíců, moje nervy, no co ale už to nějak doklepem, peníze se hodí to je jasné, já se za pár hodin zase uklidním.
7. črc 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 My byly včera na Radhošti a měla jsem co dělat abych došla k soše Radegasta a zpátky jako a to nebylo žádný vedro,ale zase jsem ráda, že jsme byly celý den venku.
7. črc 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 my jsme byli včera v té Ikei a vedro bylo teda strašný! A s těma zákazníkama, jj, je to na palici, ale jak říkám, prémie krásný, to já nikdy neměla!
7. črc 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 : leukocyty v krvi mohou znamenat zánět, ale oni se v těhotenství normálně zvyšují ... nevíš hodnotu?
7. črc 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no to já si občas takhle vydělám, když potřebuje někdo projekt narychlo a mám na to třeba týden, to pak dělám i doma a o víkendu,ale třeba z toho 15 000 dostanu,ale není to často,ale je to zase za nervy, páč u toho musíš furt sedět a přemýšlet a počítat a hlava ti už třeba nebere a stejně musím. No mateřská to jistí.
7. črc 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@woodsova jak psala marketas1 - mě krevní testy dělali i nazačátku, ale bylo to proto, že na ultrazvuku doktorka nic neviděla, takže teprve tím testem se těhotenství potvrdilo :slight_smile: byl to teprve 5 týden.....kdyby už bylo vidět na ultrazvuku, na krev by mě neposílala...............a průkazku jsem dostala ve 13 týdnu...:slight_smile:
7. črc 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell tjo nevím jistě zda je to ono, 5,27, ještě mrknu do průkajdy, nějaký hodnoty tam opisovala
7. črc 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 : to je úplně ok, u Tvého týdne těhulení bych byla klidná i klidně tak do 11 :slight_smile:
7. črc 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell "glykémie na lačno 5,7"
7. črc 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 je pravda, že nazačátku je to větší riziko .......ale zase nadruhou stranu znám případy, kdy se těhotenství zjistilo až třeba v polovině 3 měsíce - takže do té doby ty nastávající maminky také dělaly všechno jako normálně a bylo to v pořádku :slight_smile:..............my jsme miminko tedy také neplánovali, ale zjistili jsme to hned nazačátku
7. črc 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@michaela_2 mě brali krev pořád minulej rok, když nebylo nic vidět v děloze a HCG rostlo, ale málo a nakonec z toho bylo mimoděložní těhu, ale teď jsem byla na gyndě a už bylo vidět krásně žloutkový váček a další týden i srdíčko, takže krev nebyla třeba....
7. črc 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell tak dík za uklidnění :slight_smile:
7. črc 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek