• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@cell Ja uz taky oblecky neresim, ted koukam po vecech co potrebuji zbytek, taky mam pekny seznam co vse jeste musim poridit, ufff
22. črc 2011 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 : jo ale cena je to fantastická (oproti 2 tis) :slight_smile:
22. črc 2011 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 jojo dám, paní je šikulka
22. črc 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell no já si myslím, že jko rozměrově to stačí a právě že cena super a barev mají taky docela dost....A oblečky pak nafoť,jsem moc zvědavá!
@ami33 dělá ještě i jiný věci?
22. črc 2011 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
22. črc 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
čeče tak koukám až teď co paní ještě šije to je pěkný ty peřinky , ale já už jedny mám od švagrové
22. črc 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 na mě je tohle nějaký moc divoký ty peřinky...
22. črc 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 no já mám doma jednobarevný, ale ona má výběr z více látek a když si pošleš svůj materiál, tak ti to odečte z ceny a ušije z tvé látky.
22. črc 2011 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 to už je zase moc složitý,ne?
22. črc 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 no tak ty peřinky se dají koupit,ale já bych to polstrování horko těžko sháněla.
22. črc 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 noto jo, to polstrování je krásný!
22. črc 2011 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, krásný víkend,pa
22. črc 2011 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
adioooos
22. črc 2011 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra - nechci vám sem lézt - jen,že ten kočárek je supráckej :slight_smile: Taky ho máme :slight_smile: Zatím teda ještě schovanej u babičky.A korbu fantasy nero :slight_smile: Budeš kupovat tuhle barvičku?
23. črc 2011 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 Ne ja budu kupovat tu barvu java korbicku i sportak. A autosedacku mam z druhe ruky sedou. A mas k tomu tasku z kolekce 2010 nebo 2011?
23. črc 2011 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,máte některá zkušenost s vloženou taškou do kočáru? Bydlíme v 3. patře a budu malou nosit do schodů.
24. črc 2011 v 11:14  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@boudovka : ahoj, mám vybraný kočárek gesslein právě s vložnou taškou - docela mě to v obchodě uchvátilo, je moc praktická se spoustou vychytávek .... takže objednáno, ale praktickou zkušenost budu mít nejdřív v listopadu :slight_smile:
24. črc 2011 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@cell Já kočárek dostala od ségry, takže hledám jen samotnou tašku. Docela se mi líbí Emitex. A zkušenost budu mít už v září.
24. črc 2011 ve 12:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra - autosedačku máme taky z druhé ruky, to bohatě stačí :slight_smile: Tašku jsem chtěla z loňské kolekce - líbí se mě víc to uspořádání,ale už mají jen pár barviček.A ty nový tašky se mě nějak nezamlouvaj.Takže taška zatím žádná není...Ty budeš kupovat jakou???
24. črc 2011 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@dasty79 Ja budu mit asi ke sportaku z te lonske kolekce, cekam az se mi ozvou z toho obchodu, kde kupuji ten sportak, pac tam maji ze je to vcetne tasky, plastenky a nanozniku, tak uvidime, pripadne asi taky tu lonskou.
25. črc 2011 v 07:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky ženy, jak se máte po víkendu?
25. črc 2011 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 Ahoj fajn:slight_smile:
25. črc 2011 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra my jsme byly s maminkou nakupovat, máme peřinu a polštář do postýlky, povlečení s mantinelem a nabesy, osušky, dudlík a deku do kočárku :slight_smile: A 4 litry v prdeli....Ale krásný! a maminka mi ještě docezla modro-bílou zavinovačku a kapuckou a ouškama, krásnou! :slight_smile:
25. črc 2011 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 Jeee ty mas hodnou maminku. Moje mamka taky porad neco kupuje:slight_smile: No ja si napsala seznam co mi jeste chybi a je toho teda hafo, tak budu postupne nakupovat. Ale sportak uz mam objednany a autosedacku taky, ted cekam jen na nejakou vyhodnou nabidku na korbicku.
25. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Hojte ženský :slight_smile: .... mě přijeli naši z Olmika na neděli, manžel jim upekl bábovku, poprvé úplně sám, teda zachránila jsem mu ji před spálením,ale jinak dobrý :grinning:. Ukazovala jsem m amce co všechno mám a mi řekla, že to mám tak pro dvě až tři děcka, že to nemá šanci malý unosit...tak nevím...je toho hodně,ale taky to mám skoro až do roku věku.
25. črc 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra no, maminka je úžasná,naprosto zlatá, nevím, co bych bez ní dělala! A já si taky napsala takový trochu seznam,ale nevím, kolik jsem tam toho napsat zapomněla....
Jo a přehodnotila jsem matraci, chtěla jsem tu kokosovou a jako teda ne...jsme chodili v sobotu po obchodech a ten kokos je humus, většinou z polska se smradlavým lepidlem. Narazila jsem na prodejce, který má všechno do postýlka s atestem a od českých výrobců.
25. črc 2011 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek