• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@mannadela malýmu je devět a velkýmu je 14 .. puberták děsnej, boty už 46 !!
30. bře 2011 v 10:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
.. ale ted je zase krasný pokukovat po těch malinkatých věcičkách v obchodech.... v a navíc v růžovém ! ( na modrý radši preventivně nekoukám :slight_smile: )
30. bře 2011 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys Tak to je supr, že už jsou tak velký, že nebudeš snad tak uhoněná, jako kdybys měla nějakého dvouletého špunta. A co na to mimčo říkají? Těšej se?
30. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela No malej byl rád, že jako už konečně nebude on ten nejmladší. A velkej ten zareagoval : no vy jste se zbláznili, nééé ? a pak dodal.... no ostatně, mě už to může být jedno... až to půjde do školy, mě už bude jednadvacet ... :grinning:
Tak rychle to měl spočítaný :slight_smile: No já to ale radši nepočítám, kolik bude mě... jinak mě chytí depka :-/
No a ten největší tomu pořád nevěřil, až ted ve 13 týdnu byl se mnou na UZ a viděl to na vlastní oči :slight_smile: a povídá... no jo.. tak on ten doktor nekecal :slight_smile: tak to asi jo, no.... to je pěkný teda :slight_smile: On nám totiž doktor říkal, že kdybychom chtěli třetí, tak jedině uměle .... tak manžel říkal, že mu asi pošle účet na alimenty :grinning:
30. bře 2011 v 11:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem normálně přes den jak lemra. Ožívám až navečer, to mám najednou energie :grinning: :grinning: .

@mimys Známá, kdy čekali druhý, tak vzala syna na UZ a doktor jim oznámil holčičku, tak jí prý zašeptal, že holku nechce, ať to ještě nějak zařídí :grinning: :grinning:
30. bře 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no to je dobrý, no :slight_smile: Naši kluci by docela holku brali, tak doufejme, že se zadaří. Včera u nás nad domem ale lítali 2 čápi, tak jsem říkala, že na ně vezmu asi brokovnici :grinning:
30. bře 2011 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys Vůbec si nelam hlavu s tím, kolik Ti bude, až půjde to malý do školy nebo až ze školy vyjde. Myslím, že vůbec nejsi stará, abys z toho měla mít depku. Hele, mám kámošku - když jí bylo 25, jejímu taťkovi bylo kolem osmdesáti. Přesně si to nepamatuju. No, a vůbec si nestěžovala - byl dlouho vitální, tak to s ním bylo fajn, i když byl starší. Takže jestli jsi akční a nezapšklá mamka, tak o Tebe vůbec nemám strach :grinning: ... a dítě se bude mít skvěle.
30. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: díky za podporu, to já akční jsem, :slight_smile: jestě minulý týden jsme byli v krkonoších a já brázdila kopce na snowboardu :slight_smile: tak doufám, že mi to vydrží :slight_smile:
30. bře 2011 ve 13:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys Jů, kde jste byli??? My byli začátkem března v Janských Lázních - na lýýýže naprosto ideální. Jen nějak, potvory, pořád zdražujou :confounded:
30. bře 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela byli jsme v Rokytnici, ale precijen snih uz byl jako taková ta ledová dřeň, co prodávaji v létě u vody :slight_smile:
30. bře 2011 ve 13:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nemáte nějaký typ na těhotenské džíny, vel. 46, nechce se mi za ně dávat 1300,- :angry: na těch pár měsíců. Od kamarádky jsem si už koupilan za pár kaček dvě sukně a svoje 3/4 kalhoty a jedny džíny by se mi hodily.
31. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Zdar :slight_smile:, mně taky přijde všechno děsne drahý :frowning2:, úplně se toho hrozím. Buď za to člověk vyplázne majland nebo bude chodit pořád v jednom :confounded: . Na Aukro jsi koukala? Já tam mrkla zatím jen zběžně (je tam přímo i těhotenské oblečení) a pár věcí se mi tam líbilo.
31. bře 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela
ahoj holky, já teda nakupuju na aukru pořád něco. Naposledy těhu kalhoty. Opravdu jako nový jsem koupila za 150 a to jsem ty samý viděla v CA za 800. Džínů a všeho je tam hafo. Kupovala jsem tam i nějaký trika.
Taky jsem již pokukovala po kočárcích. Daji se tam sehnat nový super levně. Toho se ale trošku bojím, přecijen to neni věc za stovku... a člověk si to pořádně nevyzkouší....
31. bře 2011 v 18:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys No kočárky bych na aukru koupila asi spíš opotřebený já nevím, ale asi jsou lepší obchody, kde to můžeš i rovnou reklamovat.
Jinak pokud je štěstí určitě se tam dají koupit super oblečení :slight_smile:
31. bře 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, když už je tu řeč o kočárku, máte už nějakého vyhlídnutého favorita? Nebo je máte po starších dětech? Já jsem koukala na net a docela se mi líbil set Firkon Verano. Má hlubokou korbu, sporťák a autosedačku. A taky má prý kolečka do terénu, což budu potřebovat. Neslyšely jste na něj nějakou pochvalu nebo kritiku??? Naživo jsem ho ještě neviděla :frowning2:, což je určitě potřeba. No, snad ho někde na prodejně najdu. Za Prahu, kde mají obchod, by se mi teda jet nechtělo. Leda, že by byl fakt dobrej a my ho hned koupili :grinning:
1. dub 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja koukala na tenhle http://deti.aukro.cz/kombinovany-kocarek-castor-s-autosedackou-1-i1529546041.html.. .......jak ale rikam, kdyz si to clovek neošahá a nevyzkouší.... fakt mam strach jinak na obrazku dobrý a hlavne ta cena...
1. dub 2011 v 11:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela Ahoj, já ho mám taky vybraný, akorát bez autosedačky. Slyšela jsem na něj chválu a byl vyhodnocený jako nejbezpečnější testem MF Dnes. Prodejnu mají v Tuchlovicích. Autosedačku bysme chtěli Maxi Cosi, dá se přidělat na konstrukci Verana a byla taky vyhodnocená jako nejbezpečnější.
1. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Já na něj právě slyšela taky jenom chválu, tak mi to přišlo až podivné :slight_smile:. Navíc je za dost nízkou cenu. Koukala jsem, že jsou dokonce v akci. Tak jsem si říkala: je levnej, vychvalují ho, je hezkej... sakra, to je nějaké podezřelé :grinning: .
1. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys Tyjo, taky vypadá pěkně. A má supr obří kola. Já právě potřebuju něco do terénu. Jsme už skoro na horách, v zimě jsou tu mraky sněhu a kolem dokola jenom lesy :slight_smile:. Takže budu nejspíš drncat po kořenech :grinning: .
1. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela Koukala jsem taky na Libertu, byla mi doporučená, ale je dost těžká. Akorát se trochu bojím těch nafukovacích koleček.

@mimys Ten vypadá taky moc pěkně a máš možnost si ho někde osahat?
1. dub 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak firkon mám ještě po prvním synovi jeho jediná nevýhoda je to, že je těžkej a strašně velkej, takže manipulace ve městě je sním těžší, ale zase když jsme jeli kamkoliv mimo prahu, tak byl k nezaplacení. Teď jsme se kvůli kočárku doma docela pohádali. Protože máme po synovi dva kočárky. Jeden se kterým jezdím já, a jeden se kterým jezdí muž. Vzhledem k tomu, že muž prostě miluje firkon protože to je tank a projede snim naprosto kdekoliv, tak se ho nechce vzdát a já se zase nechci vzdát toho svého, který má aretační přední kolečka a je i o dost lehčí. Mám kajtex. No takže nakonec přišel stim, že koupíme úplně novej kočárek. A chce takový ten chytrý kočárek nebo- li ten co má kloubek veprostřed koleček, takže je vhodný jak do terénu, tak do města. Tak jsem zvědavá, jak to dopadne a jestli ho opravdu mimisku koupí.
1. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis Těžký? Mě nepřijde 11 kg tolik, ta Liberta má 19 kg. A jaký máš model?
1. dub 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ilonne Já mám starší typ. Je to ta dvojkombinace. Prostě kočárek který roste s mimčem. Má osm pér a má přední kolečka na pevno. Nejsou aretační.
1. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis Šmarjá :astonished: , kloubek uprostřed koleček??? To slyším prvně.
1. dub 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela No spíš jak bych to popsala. Neni to tak, že otáčíš předníma kolečkama, ale ten kloub zajišťuje, že ti vlastně zatáčí ty zadní.
1. dub 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčiny...tak já mám favorita camarelo Q12:slight_smile: v květnu bude zaplacena záloha:slight_smile:
2. dub 2011 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tehuli No ten je taky pěknej. Máš na něj nějake dobre reference?
2. dub 2011 v 15:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj má kámoška z anglie ho měla právě ho koupila za 12.tis.a je to prý super cena tady..ale nevím no..:(nemám k tomu duveru moc..hlavně mi přijde ta korba malá 74cm je málá delka lůžka..když prý xlander má 76 a kámoška a lidi říkaj obecně že je prý malá..korbička, ale říkám si narodí se v září tak snad se tam do toho března na půl roku vejde:slight_smile: a pak sportácek mi přijde dost velikej:slight_smile:
2. dub 2011 v 16:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimys jéé promin...to nebylo k tomu psala jsem i do jiné diskuze:D jj má 80cm korbu, polohovatelná záda v hluboke i sportáku a nafuk.kola, velkej nakup košík..dá se otočit proti směru i po směru:D
ten z anglie měl být 4bambinos ......který jsme zvažovali:D
2. dub 2011 v 18:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, sice vase diskuze uz je poradne rozbehnuta, takze asi nehrozi, ze bych si ji prvni precetla, ale i tak....Muzu se pridat? :wink:
4. dub 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek