• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@ami33 jeee to ja taky, hruuza, se mi to tady nejak navrsilo
2. srp 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu mám furt prd co dělat i po dovolený, asi budu skartovat :-P
2. srp 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 no já za celé těhu nic neřešila, jen jsme si s prckem dali narkózu a nějaký injekce od bolesti nám v nemocnici dávali.
2. srp 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 no tak to já bych měla dneska makat...šéfko mi včera nechal ve schránce práci a sem si říkala pohoda a je to barák na tři patra, nic většího už vybrat nemohl
2. srp 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to není možný co ten můj malej prďola už druhej den zase v tom břichu vyvádí...jako on zase musel vyrůst...furt mě šťouchá :slight_smile:) a manžel dneska poslouchal na bříšku a říkal, že už slyší tep jeho...předtím, když to zkoušel, prej jen furt nějaký kručení.
2. srp 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 tak ať ti to jde od ruky :slight_smile:
můj muž poslouchá bříško snad od začátku, dokonce si chce půjčit mámy stetoskop aby ho šmíroval :slight_smile: blázínek :slight_smile:
2. srp 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 manžel taky poslouchá od začátku,ale to bylo furt kručení a škruntání a tak
2. srp 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 jj u nás taky
2. srp 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee tady je dnes mrtvo:frowning2: Jsem se nejak zabrala do prace, ufff, ale jdu domu, tak hezky zbytek dne:slight_smile:
2. srp 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. srp 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra a co tam jeee? už ho máš? :slight_smile:
2. srp 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jak se máte? jen Vás chci pozdravit, je mi po Vás moc smutno!
3. srp 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 Ja ho prave nemam, ale kamaradka rikala, ze tam byla nejaka jeji znama a dostala ten balicek aniz by si neco kupovala, jen se musela prokazat tehotenskou prukazkou. :wink:
3. srp 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Ahoooj Market, nam je taky smutno, tak tu pani posli na pochuzky:slight_smile:
3. srp 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak jaká pracantky? zejtra odpo fasuju neteře do neděle, manžel má strach , aby toho na mě nebylo moc, tak uvidíme jak to zvládnu. :grinning:
3. srp 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Markétkoooooooooooooooooo, pošli tu paní do věčných lovišť, nám tě sprostě ukradla :grinning:DDDD
3. srp 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lipetra tak to já tam zajedu, stejně už bych měla začít nakupovat... :slight_smile:
3. srp 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 ono se něco nasbírá i od kámošek nebo švagrových ne? teda já toho dostala dost,ale je fakt, že seznam je ještě celkem dlouhej,ale příští týden ho začneme zkracovat. :grinning:
3. srp 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak jsem se vykulila z postele :slight_smile:

Kaji, pojedeš tam?? já bych i zajela, juknout co mají, ale ta dálka mě odrazuje :frowning2:. Předpokládám, že tam pojede ze Zličína nějaký bus ...
3. srp 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 no něco jo, ale ne všechno... třeba postýlka ne, nebo nejsem si jistá... spíš ta co je nechám u tchánů...

@cell bré jitro madam :slight_smile: ty máš dovču? tsss .-)
to nevím, já bych tam jela autím, by sme tě nabrali třeba někde :wink:
3. srp 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 No ja jsem si vcera rikala taky, ze bych mela konecne dokoupit ty veci co mam na seznamu:slight_smile: Ale nejak se mi do toho moc nechce:slight_smile: Ten Malvik je pekne z ruky, ale asi tam taky zajedu nejak koncem srpna:slight_smile:
3. srp 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 : no mám - takovou nucenou. Máme dlouhodobě nemocnou kolegyni a ta se teď na 14 dnů vrátila do práce, tak jsem si honem vybrala 14 dnů, protože jinak si nestihnu vybrat dovolenou - a válím se doma.
Když vy pojedete asi odpo a já mám nejvíc času přes den, ačkoliv mužík v příštím týdnu hodně slouží :frowning2:

Musím nastudovat nějaký recepty - včera mi v bedýnce dovezli obr brokolici, tak nevím, co s tím
3. srp 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem včera byla v Tescu pokouknout- občas tam mají na miminka docela hezký věci, ale včera mě tam na chlapečka nic nezaujalo :frowning2: :frowning2:
3. srp 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ten dárek od malvíka je (kopie je z jiné diskuze) : Byl tam jeden dudlík 6–8 měsíců, jeden dudlík 0–6 měsíců, 1 bryndák, 1 plyšová hračka, 1 kousací hračka, pak nějaké slevové kupony a hromada prospektů.

3. srp 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je docela dobrý, jsem čekala jen nějakou blbůstku ...
3. srp 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no mě ve špuntíku nasrali tak příště malvik... :slight_smile:

@cell tjo tak to je docela fajn... :slight_smile:
3. srp 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell To je docela dobry, to se tam asi i pres tu dalku rozjedu, i kdyz uz tyhle veci mam:slight_smile:
3. srp 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 no ja poslala kamosku do Spuntika a taky byla nastvana, pry ji tam zadnou slevu nezapocetly, me teda jo, ale musela jsem si o ni rict
3. srp 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj, nemůžu moc reagovat a nestíhám dočítat. chjo, asi budu muset vždycky večer vás dočíst a zareagovat apoň později.
3. srp 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď šla čůrat, tak jsem nakoukla. Fakt je mi smutno.Už jsem psala cell, že na včerejší kontrole nic moc, že ta ledvinová pánvička je pořád v hraničních rozměrech :frowning2: Tak jsem z toho taková špatná :frowning2: Jsem si myslela,že se to upraví,ale ne :frowning2: Sice paní doktorka říkala, že močák i ledviny zatím fungujou, ale že neví, jak to bude po porodu :frowning2: navíc jsme byla včera sama doma, muž je někde u karlových Varů, tak mě neměl ani kdo utěšit ... :frowning2:
3. srp 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek