Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
23. únor 2011

@mannadela no mě to přišlo hned divný, to by ty maminy co jsou před porodem dlouho na neschopence měli teda hodně mizernou mateřskou.

mannadela
23. únor 2011

@ami33 No, jenže v tom našem státě bych se ani nedivila 😀, tady je možný všechno.

boudovka
23. únor 2011

@ami33 Jj, vědí. U nás jsou rozumný, navíc jsem státní zaměstnanec se smlouvou na dobu neurčitou. A když slyším problémy ostatních, jsem za to dost ráda.

ami33
23. únor 2011

@mannadela No to máš zase pravdu, se stejně ještě někde optám,ale neschopence se budu vyhýbat co to půjde stejně.

boudovka
23. únor 2011

@mannadela Ani já bych se nedivila ničemu.

ami33
23. únor 2011

@boudovka no já mám naštěstí šéfa v poho, myslím že stejně dopadnu s postýlkou v kanceláři jak ho znám hehe

boudovka
23. únor 2011

@ami33 TAky jsem se snažila, ale včera zasáhl manžel. Prý dohlá rozhodovat o půlce svého dítěte🙂

mannadela
23. únor 2011

@boudovka @ami Co vůbec děláte za práci, jestli to není tajné?

ami33
23. únor 2011

@boudovka jo tak to je fakt, zase když mě začne být blbě, taky budu mluvit jinak.

snazilka_2011
23. únor 2011

@lupinpupin Ahojky, tak jsu v 10tt🙂 a už se moc těším, až budu mít za sebou 1. trimestr... Už se nemůžu dočkat další kontroly, jdeme na NT+krev. Ještě 12 dní!Kdy máš ty vyšetření na gen.vady?

boudovka
23. únor 2011

@mannadela Já jsem učitelka🙂 Jenomže mám letos jako třídní maturitní třídu e ještě jednu maturitní třídu na češtinu, takže budu chvátat zpět.

ami33
23. únor 2011

@mannadela já kreslím domečky, výrobní plány a tak pro stavební firmu, všechno co dělám můžu dělat z domu i poštu a tak, myslím, že nebude problém se domluvit, pro šéfa to bude taky lepší než někoho hledat a zaučovat a tak.

boudovka
23. únor 2011

@ami33 To máš dobrý, já si asi do třídy postýlku nevezmu

ami33
23. únor 2011

@boudovka no ale aby to nebyli postýlky dvě, by ho asi jeblo, jinak já v práci ještě nic neříkala, je moc brzo.

mannadela
23. únor 2011

@ami33 @boudovka Jé, to máte obě hezký. Já taky vystudovala na učitelku (němčiny a výtvarky), ale zběhla jsem na spedici. Tam jsem dělala přes dva roky a teď jsem na statistice 🙂.

ami33
23. únor 2011

@mannadela taky pěkný a v práci to už ví?

mannadela
23. únor 2011

@ami33 Neví, počkám po 3.měsíci, aby to bylo sichr.

snazilka_2011
23. únor 2011

Ahoj holky a už si kupujete těhu oblečení? Máte už bříško?? 🙂

boudovka
23. únor 2011

@ami33 A v kolikátém týdnu jsi?

ami33
23. únor 2011

@mannadela já asi taky tak, pokud mi nebude dřív blujno 😀

ami33
23. únor 2011

@snazilka_2011 já jelikož jsem po ivf, tak jsem přibrala po hormonech 5 kilo, takže už teď toho moc neobleču, sem nosila všechno uplé a do pasu, takže teď na sebe nemám nic mazec no, asi začnu nakupovat brzo.

ami33
23. únor 2011

@boudovka asi 6+3, já ještě nemám těhu průkazku, sem byla po testu na utz, že tam je dutinka a je to eěhu a mám dojít 7.3. kolik tam bude srdíček.

boudovka
23. únor 2011

@ami33 Já jsem trochu vyžraná, pořád mám hlad, takže břicho leze ven, ale asi ne kvůli miminu☹

mannadela
23. únor 2011

@ami33 Na mně by to mohli poznat leda tak, že u práce skoro spím 😀, jak jsem unavená.

boudovka
23. únor 2011

@ami33 To je dobrý. Já dostala průkazku v pondělí a to jsem byla 10+6.

boudovka
23. únor 2011

@mannadela Hm, to na mě taky. Teď mi z krve vylezlo, že jsem dost anemická, takže budu zobat železo a mohlo by se to zlepšit.

mannadela
23. únor 2011

U mě je to s tím břichem záhada. Ráno ho mám normálně plochý a večer vypadám, jako bych spolkla mičudu ☹. A to se nijak necpu, dokonce bych řekla, že jím míň.

ami33
23. únor 2011

@boudovka no já ještě před ivf přestala kouřit, takže moje nenažranost šla taky dost nahoru, taky to jídlo mělo vliv,ale teď to neřeším, stejně už budeme jenom kynout tak co.
@mannadela jo já únava až odpo, já dělám do jedné, když sem unavená zdřímnu doma, v noci se budím ve 3 nebo 4 hodiny a už nemůžu spát,ale zatím je to v mezích normy.
@boudovka mě ji chystala sestřička už jak sem tam přišla po testu a já se ničemu moc neměla a sem jí říkala, že uvidíme přístě kolik naskočí srdíček, tak ona, že prej ať to nezakříknem, že to nachystá na příště.

boudovka
23. únor 2011

@mannadela Já bývám každý večer dost "nafouklá", což je prá úplně normální.

ami33
23. únor 2011

Nic holky jedu domů, naobědvám se a přijdu ještě mrknout. pápá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru