• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
marketas1:vydrž taky se to dozvíš :wink: aspoň se můžeš těšit
23. kvě 2011 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 :grinning: :grinning: :grinning: no a máte vybraný jména? Kdy jdeš na kontrolu?
@marketas1 No ja vaham mezi Canu a Quinny Speedy, tak uvidime co se nam bude v obchode libit. Ten CAM asi ne, protože nemají nikde tu barevnou kombinaci černobílou. Tak uvidíme jak dopadneme s kočárkem.
ami33:správně taky bych takhle odpovídala :slight_smile:
@ada80 no já doufám, že příští čtvrtek se dozvím :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no my taky nemáme vybráno, taky čekáme na pohlaví,ale stejně musíš vypsat do porodnice dvě jména. Pro kluka to bude horší s výběrem, nic moc se mi nelíbí a když na něco přijdu,tak se nelíbí mojemu.
Docela by se mi líbilo i Oliver,ale je fakt že na něj pak budem všichni volat Oli, to je jak na babu a nebo mu budou říkat všichni Oline.
@lipetra tak ty kočárky vůbec neznám, musím mrknout na net
No holky ja krome kocarku zatim neresim nic. Obleceni nejake zdedim od kamaradek a zbytek dokoupim a nejake veci budu mit i pujcene, tak uvidime. A pokojicek uz mame vybrany :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketas1.tak vidíš to už je za pár.A jaká jména se Vám líbí?
ami33.já před třema rokama věděla,že to bude holčička na příjmu v porodnici jsem řekla ať tam napíšou jen Vanda a oni že ne že musí být jména dvě tak jsem řekla Marek tak te´d se mi to konečně splní :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My čekáme druhé dítě a na to první jsem si koupila kočárek V-cross,který jsme nakonec prodali a koupili si sporťák Peg Perégo ke kterému sem koupila přes bazar autosedačku a korbičku,takže já mám kočárek vyřešený. :slight_smile: ale docela zavidím do vybírání kočárků.
23. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 no, jména jsme fakt zatím neřešili, ale napíšu si seznam a projdeme to smanžou :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dajdda no tak to my ostatní ti asi závidíme že máš vybráno a s peregem seš spokojená jo? Je to sporťák otočnej proti směru?
23. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketas1: já maželovi řekla že holčičí jméno si vybere on a já klučičí a pak jsem si vybrala Vandu i Marečka a on souhlasí :grinning:
23. kvě 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra jsou hezký oba, ale ten druhej se mi líbí asi víc. Musíš prubnout apisneš, jaké jsou!
@dajdda o Perégu pořád přemýšlím, kamarádka mi nabídla, že mi půjčí hlubokou korbu, takže bych kupovala jenom sporťák.....
23. kvě 2011 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
peg perego je fakt pěkný, tak to je ten kočár co jsem včera viděla na městě peg perego GT3
23. kvě 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ada80 no, já jsem řekla, že vyberu holku a manža kluka, ale musíme se domluvit :slight_smile:
@ami33 jj, závidím taky @dajdda
23. kvě 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 a hlavně fakt kvalitní, stabilní, i když je to tříkolka, ale ta cena...... :frowning2:
23. kvě 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene není otočnej,ale sem s ním velice spokojená.A teď z vlastní zkušenosti,vím,že bych si raději koupila kočár dražší,ale o to kvalitnější a líp propracovaný.
23. kvě 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no ta cena, jen sporťák 12 tisíc.
23. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 peg perego se mi taky libi...no ty jsi zatizena na ty trikolky :grinning:
23. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Tam kde máš veškerý potřeby pro mimčo, tam kde jsou lahve a tak. Ale je lepší nějaký větší tesco. Napr. Letňany.
@ami33 V nemocnici se sterilizuje jedině chemicky. Ale neboj ono to funguje tak, že vysterilizuješ a pak převaříš, aby jsi odbourala zbytek chemikálií. Ale je to lepší než jenom vyvaření. Protože některé bakterie zůstávají i při větších teplotách a přeci jen malé děti jsou k průjmum mnohem náchylnější a hlavně tam je mnohem větší šance dehydratace, tak je to lepší z důvodu prevence. A fakt to stačí, tak do půl roka miminka, pak už proti látky má. Já teď už jenom vymívám hrnečky a lahvičky jenom v myčce to stačí.
23. kvě 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já když jsme u prvního začala přemýšlet nad kočárkem,tak jsem nechtěla o tříkolce ani slyšet a teď na ní nedám dopustit.JJ ta cena je šílená,ale já jsem i ten sporťák koupila přes bazar,ještě v záruce,takže teď když to s počítám tak mě celý kočárek vyšel na 11500,-.Ale lituju pořád,že jsem si ho nekoupila hned na to první mimčo a kupovala ten V-cross.Byli to zbytečně vyhozené peníze.
23. kvě 2011 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis aha, tak to jo, to je jako prevence, že uděláš všechno třeba jednou za týden a pak běžně ještě vyvařuješ, to je fajn.
23. kvě 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dajdda víš ono taky záleží od koho ta tříkolka je, je fakt, že perrego už je kvalita,ale jsou tříkolky co jsou fakt nestabilní.
23. kvě 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 Tak určitě je to lepší, než aby jsi si pak něco vyčítala, že jsi něco zanedbala. Přeci jen spokojené miminko znamená spokojená maminka. A to je fakt. Ono pak by jsi z toho byla sama na nervy, kdyby mimčo bolelo bříško a furt by bylo nespokojené a brečelo. Pak je to na palici.
23. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt, že nová korbička na Perego to je 5000 Kč a koupit na bazaru sporťák. To není špatný nápad.
23. kvě 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis no hned si ty tablety připíšu do seznamu věcí, které musím koupit.
23. kvě 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dajdda a nevíš jak velkou má perego korbičku?
23. kvě 2011 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 Hlavně, když někam pojedete, tak než sáhodlouze vyvařovat ty tablety fakt oceníš. Já jsem je tahala i když jsme jeli třeba na chatu, protože jsem věděla, že tam je blbá voda a celkově tam je na houby všechno.
23. kvě 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek