Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mannadela
6. čer 2011

Taky přeji hezké ráno 🙂

ami33
6. čer 2011

hojte ženský 😀 mě se tak nic nechce...dneska máme velký utz dopoledne, tak se těším. Manžel mě pořád nabádá ať se optám jako jestli je tam fakt kluk,že mu kdosi v práci říkal, že celé těhu říkali holka holka a naněkolika utz a pak to byl kluk. No co mě by to bylo fuk,ale zase dávat holčičku do modré 😀

ami33
6. čer 2011

@mannadela ahoooooooooooooj, kde se flákáš pořád. Hele koukám k tobě...ještě pořád nevíte pohlaví?

marketas1
6. čer 2011

Holky, já mám opd včerejška naprosto příšernou alergii ☹ Fakt brutální ☹ A nemůžu si na to nic vzít. Tak kapu do očí umělé slzy,nos pročišťuju vincentkou, ale nepomáhá ☹ Mám sice od doktora roztok, ale to je jen slaboučký, pro děti a mě běžně nezabírají prášky pro dospělé, takže tohle je jako nic.. ☹ 😒 😢

ami33
6. čer 2011

@marketas1 a sakra, to je pech...a co to je za alergii? něco sezóního?

lipetra
6. čer 2011

@ami33 Jeee to pak musis napsat co to bude 🙂

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 Me rikala kamaradka, ze na alergii se nic skoro brat nesmi, ale ze preci jen existuje nejaky prasek, ktery ti predpisou u doktora. Alergie je svinstvo, ja jsem myslela, ze nepreziji jaro, ale v pohode zatim 🙂

marketas1
6. čer 2011

@ami33 jj, sezónní, pyl, seno, trávy....Prostě něco kvete,co mi teď hodně vadí. Doufám, že to brzo odkvete. Já mám alergii celé léto, ale dá se to vydržet, ale někdy je to fakt masakr a to bylo třeba včera. Když 20x za minutu kýchneš,tak už je to fakt strašný. Do toho ti teče z nosu a svědí oči a patro... ☹ Ale vydržím, nic nenadělám.Jen to asi miminko po mě zdědí ☹ Já to mám taky zděděné ☹

marketas1
6. čer 2011

@lipetra já mám od doktora právě ten roztok, ale to je fakt pro děti, slaboučké, nepomáhá mi to vůbec ☹ taky jsi alergička?
@ami33 závidím velký utz, já už chci zase taky! 😀

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 Ja mam alergii na prach, roztoce, plisne a pyly...no ja jsem bez prasku a musim rict, ze zatim fakt bez problemu. Ale vim, ze kamoska dostala nejaky prasek, pac je velka alergicka a nemohla malem vystrcit nos z domu, no urcite by ti poradil doktor, kdyz ti tohle nepomaha.

ami33
6. čer 2011

@lipetra no měl by to být kluk podle utz z minulého týdne, tak snad se to už nezmění, už mu totiž říkáme jménem.
@marketas1 no to je určitě nepříjemné, musíš vydržet holka no, snad to bude brzo lepší. Tak víš jak miminko to mít může a nemusí, dneska najdou alergie každýmu, brácha ani švagrová alergie nemají a holkám našli oboum něco, fakt dnes běžná věc. No na to utz jsem zvědavá, jak dlouho to bude trvat a hlavně že uvidím broučka. Fakt holky zdraví je to nejdůležitější. Sem říkala manželovi, že nejhezčí dny v těhu pro mě byli když sem měla na testu II po umělém oplodnění a druhý den, když mi řekli, že to bude kluk a on mi řekl, že tohle mu bylo úplně jendo, že pro něho byli ty nejhezčí zprávy když jsem šla na nějaké testy a všechny byli dobré, že to bude zdravé a že je jedno co to bude. Včera jsme venku viděli postiženého chlapečka, teda už dost velkého,ale je to smutné, fakt to zdraví je nej.

lipetra
6. čer 2011

@ami33 Jeee dalsi kluk 🙂 Pritel chtel aby se jmenoval po nem a ted mu kamosi rikaji, ze Jirik je blby jmeno, tak zas vymysly jiny jmena, ale me se Jirik libi, no jeste se mi libi Lukas a Filip 🙂

lipetra
6. čer 2011

@ami33 Jak kdyby jsi mi mluvila z duse, zdravi je nejprednejsi!!! 🙂

ami33
6. čer 2011

no mě se líbí teda víc ten Lukáš a Filip. Lukáše mám synovce a o Filípkovi jsme také uvažovali. Já chtěla dát po manželovi Patrik,ale on nechce a vlastně ani si nejsem jistá jestli mít doma dva Patriky, ono pak v tom je fakt chaos. U nás to zatím vypadá na Dominika.

ami33
6. čer 2011

Ale sem říkala, že jak mě naštvou že budu říkat Ó Dómine Pátris :--DDD

ami33
6. čer 2011

JO už mi přišli minulý týden ty papíry z DM kosmetik, plno nějakých kupónu slevových, tak dneska po utz se tam mrknu a něco nakoupím, kosmetiku pro malýho, nějaký bambusový plenky tam mají ve slevě, tak aspoň ze dvě takové lepší a dětskej prášek Lovelu. Holky já nevím jestli ty hadříky pro malýho už jako můžu vyprat takhle dopředu, abych to pak neprala znovu. Jako bych to vyprala v tom dětským, vyžehlila a zabalila si to ať se na to nepřáší ani smítko ve skříni, tak nevím, jestli není ještě brzo.

lipetra
6. čer 2011

@ami33 Nam se prave libi Jirik po tatovi, ale jak pritele nahlodali, tak premysli porad o nejakem jinem jmene 😉 Rekla jsem mu, ze to necham na nem. 🙂 Jaky papiry z DM kosmetik?

ami33
6. čer 2011

@lipetra no jsme to tu řešili myslím kdysi z holkama, nějaká registrace do dm kosmetik na netu do nějakýho baby klubu a došli mi takový knížečky slevový a jsou tak plíny, kosmetika, příkrmy a platí to myslím rok.
http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/

lipetra
6. čer 2011

@ami33 Jj super, juknu nato, diky za tip. Ja uz mam od nich DM kartu. Tam nakupuji fakt rada.

mannadela
6. čer 2011

@ami33 Hojka 🙂, taky se mi dneska nic nechce. Jsem po tý dovolený nějaká zabržděná a jen pomalu se dostávám do pracovního procesu. Lépe řečeno - hledám si všemožné činnosti, jen ne práci (naplánovala jsem si do kalendáře aktivity na další tři měsíce, čistím si nehty, koukám z okna a přemejšlím o blbostech 😀 ). No, s tím pohlavím to už víme (asi). Jenže jak nám nejdřív řekli, že to bude kluk, a až na tom velkém ultrazvuku se to změnilo, nějak mám pořád obavy napsat, že čekáme holčičku 🙂. Říkám si, co když se to ještě změní 😀 . Ale je fakt, že když mi oznámili, že čekáme asi kluka, vůbec jsem tomu nechtěla věřit. Prostě jsem na něj nemohla myslet jako na Vojtu, vždycky jsem byla přesvědčená o tom, že až jednou budu mít dítě - tak první bude holčička. Po tom velkém ultrazvuku mám pocit, že je všechno v pořádku a mluvím o mimču jako o Viktorce 🙂. Takže to ta holka snad opravdu bude 😀 😀

ami33
6. čer 2011

@mannadela No jo já zaspoměla Šumava...a jak bylo? No já té práci v posledních dnech taky moc nedávám,ale to je tím, že jak dělám z domu, člověk se musí fakt nutit,ale tenhle týden to napravím,ale dneska už to nebude. Za chvilku jedu na velký utz, pak na nákupy do DM a před chvíli volal manžel ještě pojedu koupit nějakou stěrkovací hmotu a podobné věci kterým nerozumím, takže celkem dneska mám na pilno, takže práce až od zítřka. No já si dneska nechám toho kluka taky raději potvrdit,ale pindíka jsem na utz sama viděla ve 3D a fakt to na holčičku nevypadá. Dokonce jsme hned na další den jela koupit chlapeckou soupravičku doporodnice i skabátkem a čepičkou ve 56, protože zatím všechno jinak mám 62.

mannadela
6. čer 2011

@ami33 Na Šumavě bylo krásně. Jen počasí si na nás nějak zasedlo. 2 a půl dne nádherně (pěkně jsme se připekli), 2 a půl dne slejváky (1.den jsme promočili první boty, 2. den ty druhé a 3. den jsme šlapali v mokrejch 😖 ). A poslední den bylo zas krásně. Ale užili jsme si to, naťapkali jsem něco málo přes 100 km a i pesan byl spokojenej (každý večer dostal za odměnu kost, tak ještě aby nebyl 😀 ).
No, mně na těch ultrazvucích u mojí doktorky taky ukazovala pindíka. Jenže pak z toho vylezla pupeční šňůra - a fakt jasná holka. Každopádně si to užij. Hned bych šla znova 🙂

cell
6. čer 2011

ahoj při pondělku 🙂 my měli nádhernou sobotu ve Stromovce, drandila jsem tam s Inglesinou a nadchnula mě její báječně velká hluboká korbička. Takže jsem s kočárkama zase tam kde jsem byla 😔

marketas1
6. čer 2011

@ami33 mě už ty papíry z dm taky přišly. Ty bambus pleny ale mají jen žlutou, zelenou a oranžovou ☹ Se mi nelíbí. Jerště tak ta zelená jde. Já z toho teda moc nekoupila ☹ A l´plínky mi přijde ještě brzo nakupovat do zásoby. je to je do 30.6. ☹
@lipetra já právě tyhle kapky mám od doktora, říkla, že nic jiného v těhu nesmím na tu alergii, víš?

marketas1
6. čer 2011

@cell já jsem fakt happy, že mám kočárek už vybranej 😀

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 No me rekla gynekolozka to same. Ale kamoska prave neco brala. Pry se to v tehotenstvi muze, ale nevim ktery. Oni jsou ted na dovolene, tak to ani nezjistim.
Ja uz mam v kocarku taky jasno🙂

marketas1
6. čer 2011

@lipetra když tak se jí potom zeptej, až se vrátí. mě tyhle kapky napsal gynekolog, že tohle jediný se může, tak já nevím... ☹
Takže 100% perégo?

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 Zeptam se ji, protoze taky nevim, kdy me to chytne. Alergie je pekne zakerna vec.
Jasan na 100% perego a cely komplet. Libi se nam vsem🙂

marketas1
6. čer 2011

@lipetra takže i autosedačka nová? Ona je i celkem dost velká mi připadá 🙂 A barva teda Java? Pro kluka ideální 🙂

cell
6. čer 2011

jo a prášky na alergii - smí se antihistaminika starší generace úplně bez problémů - zyrtec, zodac, flonidan + cokoli do nosu a inhalace. Jsem starý alergik, mám to nastudováno, naštěstí už mám po sezóně 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru