Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

cell
18. črc 2011

@marketas1 : budu teprve hledat ... ale budu na Tebe myslet 😉

marketas1
18. črc 2011

@cell o.k.,dík moc!!!

lipetra
18. črc 2011

@cell Fakt moc hezky kocarek. Kdyby tam nebyla takova dlouha cekaci doba, tak bych do nej snad i sla, pac je i slusna ta cena. Ale ja uz mam favorita Peg Perego GT3, jen ho objednat 🙂

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 ja to taky neresim, co potom, hlavne ze mam na prvni tri mesice...pak budu dokupovat, treba pres internet nebo v bazarku...ted jsou slevy v HM, tak se tam chci juknout na nejake detske oblecky a taky tam mam vybraneho plysoveho slona pro maleho 🙂

marketas1
18. črc 2011

@lipetra já už raděj nikam nechodím, ještě musím koupit tolik věcí a nevím, kde na to vezmu tak oblečky už neřeším radši ☹

lipetra
18. črc 2011

@marketas1 No ja jsem v patek s hruzou zjistila, ze nemam v cem jit na svatbu, tak jsem to resila narychlo doma sukni, tilkem a sandalkama na podpatku a teda podpatky pro me ted nejsou, myslela jsem ze mi upadnou nohy. Tak jsem si navecer musela koupit tilko ke kalhotum, abych vypadala tak nejak slusne a vzala si baleriny a bylo mi fajn, taky se snazim ted nic nekupovat. Jen pro maleho nebo co je treba.

marketas1
18. črc 2011

@lipetra já jsem to myslela tak, že už se snažím nenakupovat mimi oblečky, že musím koupit dečku do kočáru, monitor dechu, hřebínek.....A nevím, kde na to vezmu, Ani na kočárek zatím nemáme ☹

cell
18. črc 2011

@lipetra : já byla na svatbě v sobotu a ocenila jsem žesnký kolektiv v práci ... holky se mi poskládaly šatama, svetříkem a jak to šlo hezky dohromady 🙂 ..... svatba byla krásná, počasí báječný ... užili si to asi všichni. A měla jsem trénink - převalovala jsem ročního Toníka a doufala, že neproteče 😀

marketas1
18. črc 2011

@cell já chci taky na svatbu!!!!!!!!!! 🙂

kajka_37
18. črc 2011

já jdu na svatbu za pár... bráškovi 🙂

ami33
18. črc 2011

Já chci taky na svatbu jééé, takovej dort v marcipánu ňám

ami33
18. črc 2011

Holky nevíte když je u nábytku napsáno venge...jestli to musí být černá nebo to může být i třeba odstín tmavě hnědé??

marketas1
18. črc 2011

@ami33 my máme wenge podlahu ai nábytek a obojí je tmavě hnědé

marketas1
18. črc 2011

@kajka_37 já chci taky na svatbu, se máš!

ami33
18. črc 2011

@marketas1 aha...já jsem sice napsala dotaz,ale podle fotek na netu je to prd vidět a když se mrknu na google, tak to háže i tmavě hnědý nábytek i černý a taky nevím proč někde píšou venge a někde wenge.
Ale mám vybranou super skříňku na klíče do chodby.

kajka_37
18. črc 2011

@marketas1 no těším se... bráška chce i nějaké fotky, tak se budu muset snažit... musím se na dovči zase rozfotit...

marketas1
18. črc 2011

@ami33 nevím,ale je fakt,že je to hodně tmavě hnědá, tak možná to jen na těch fotk´ách jako černá vypadá....
@kajka_37 jj, to bude fajn 🙂

ami33
18. črc 2011

@marketas1 no právě a nakaždý fotce to vypadá ještě jinak, uvidím co mi napíšou.

marketas1
18. črc 2011

@ami33 tady na té fotce to ale vypadá jako tmavě hnědá....

ami33
18. črc 2011

@marketas1 dyť já žádnou fotku venge neposlala 😀

marketas1
18. črc 2011

@ami33 já myslela, že je to jako bílá skříńka a vevnitř tmavě hnědá, jako na téhle fotce,co jsi sem vložila.... 😀

ami33
18. črc 2011

@marketas1 né tohle je chrom....sem zmontovala 2 věci dokupy....ještě vybírám věšák do chodby, taky by mohl být třeba v chromu nebo metalu,ale nic na netu nejde sehnat takového

marketas1
18. črc 2011

@ami33 ahá 😀

lipetra
18. črc 2011

@cell no ja to nechala na posledni chvili s tim oblecenim, tak jsem nakonec to davala dohromady doma a byla jsem nemile prekvapena, ze jsem malem nemela v cem jit ☹

marketas1
18. črc 2011

@ami33 jo, to je tmavě hnědá, takový máme nábytek....Mrkni na FCB, tam mám fotky....

marketas1
18. črc 2011

@lipetra já bych taky šílela, že nemám v čem jít....

ami33
18. črc 2011

@marketas1 no taková´hodně tmavá hnědá...no asi začnu hledat něco v tom šedém metalu nebo já nevím

marketas1
18. črc 2011

@ami33 tak záleží, jestli by se ti to tam hodilo....

ami33
18. črc 2011

@marketas1 no jde o to, že tam mám nábytek černý a chci jen k tomu něco na zeď, něco jednoduchého na bundy. Nechci zase nic drahého protože v budoucnu tam bude zase jiný nábytek a určitě světlejší.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru