Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
21. črc 2011

@kajka_37 mňam, pošli!

ami33
21. črc 2011

teda já funím a to jsem to nemohla ani sníst...jako jak sem byla na OGTT a byla tam se mnou ta koččena, tak mí říkala, že má už mimčem stlačený žaludek a nemůže moc jíst byla 29 týden a prej má 5 kilo, tak čekám kdy se mi taky žaludek začne utlačovat ale furt se mi tam vejde dost a dost jídla.

marketas1
21. črc 2011

@ami33 buď ráda, já myslím, že není o co stát

ami33
21. črc 2011

@marketas1 jo já sem ráda, že mi chutná....takhjle bych měla strach jestli malej má všechno co potřebuje.

kajka_37
21. črc 2011

@marketas1 jasnýýý, je jich dost... posílám 🙂

marketas1
21. črc 2011

@ami33 no právě 🙂
@kajka_37 díky! Já možná udělám bramboráky zítra k večeři,jsi mě tak navnadila...

kajka_37
21. črc 2011

@marketas1 dej si dej... mě přijde že sem si je málo ochutila, přitom na syrovo mi to přišlo good, chjo....

cell
21. črc 2011

mně už teda celé porce dělají velkej problém ...... dneska jsem atakovala hranici 70 kg ☹ ☹

marketas1
21. črc 2011

@kajka_37 já vždycky usmažím jeden a zkusím a podle toho dochutím zbytek
@cell já se raděj nevážím,až před poradnou

ami33
21. črc 2011

@kajka_37 no fakt to raději chutnej až usmažené, kvůli syrovým vajíčkům. Já teď ani sekanou nechutnám, to je na manželovi a nebo leda usmažit karbenátek a zkusit.

kajka_37
21. črc 2011

@ami33 tak jedno olíznutí prstu snad nevadí.... 😉
@marketas1 no příště to tak udělám.....

marketas1
21. črc 2011

@ami33 zase to ochutnání není taková hrůza 🙂
@kajka_37 jj, je to lepší, až jak to usmažíš,cítíš líp tu chuť

kajka_37
21. črc 2011

@marketas1 tož příště no 🙂

marketas1
21. črc 2011

@kajka_37 jasně 🙂 Já vím, že takhle to dělávala maminka, taky by mě to asi nenapadlo samu od sebe 🙂,zvlášť ne teď,když trpím těhu demencí

kajka_37
21. črc 2011

@marketas1 😀 tak já psala mamině po skypu ale zrovna vytuhla no, smolík :D pro mě byla maturita poskládat novýho robota aby mi nastrouhal brambory :DDDDD

marketas1
21. črc 2011

@kajka_37 no to se nedivím, já mám robota už 5 let a ovládám jen strouhání a mixér 😀

ami33
21. črc 2011

@kajka_37 @marketas1 tož já nevím kolik stačí na chytnutí nějaké té salmonely...teda je fakt jak jsem si na začátku těhu říkala, že si nedám ani zmrzlinu na městě radši a teď ji mám několikrát do týdne...no...ale náhoda je blbec.

ami33
21. črc 2011

Tak holky jsem malýmu pustila Queeny...sem si říkala ať chudák celý dny neposlouchá jen cvakání myší a klávesnice a on začal v tom břiše tak tancovat 😀DD

kajka_37
21. črc 2011

@marketas1 já měla doteď jen ruční mixér...tak sem si řekla ke 30nám robota... no sranda.... ještě že v návodu byl obrázek...naprd ale byl 😀 maturita hadra 😀

marketas1
21. črc 2011

@kajka_37 moje maminka chtěla novýho robota k 60. Měla narozky v březnu a dodneška nenašla odvahu ho zkusit....

ami33
21. črc 2011

@marketas1 počkej až bude prcet na světě, ho mamka hned vytáhne a bude mixovat malýmu.

marketas1
21. črc 2011

@ami33 to nevím, my se k ní tak často nedostanneme ☹,je to fakt daleko

kajka_37
21. črc 2011

@marketas1 jej... ☹

marketas1
21. črc 2011

@kajka_37 Káji, to jsou ty starší ročníky,no.. 🙂

ami33
21. črc 2011

@marketas1 no mi povídej, já v Olmiku byla naposled na vánoce a pak koncem ledna...od té doby jetdí všichni za mnou,ale v srpnu tam pojedu na 60.tiny, tak nevím už s tím velkým břichem jestli mám jet autem nebo radši vlakem.

lipetra
21. črc 2011

@ami33 takze nejakou prepotopni 😀

marketas1
21. črc 2011

@ami33 a to jedeš sama? Bez manžela?

kajka_37
21. črc 2011

@marketas1 máma by mi ten můj nejradši sebrala... doporučovala mi ho na doporučení její kamarádky která jej má a nemůže vynachválit... tož mám tip na ježíška že 🙂)))))

marketas1
21. črc 2011

@kajka_37 to jo, to je dobrej tip. my letos ježíška řešit nebudeme,koupíme každýmu jednu pitominu, nebudou peníze. pro nás vůbec nic a rodině fakt jen aby se neřeklo

ami33
21. črc 2011

@marketas1 noj ela bych tam o něco dřív právě.
@lipetra předpotopní jako průkazku?...vypadá celkem normoš jako...sem se dívala, že tam tukolonku o nástupu MD mám ale nevyplnenou, asi až půjdu tak mi tam něco napíšou.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru