Kluk nebo holka?

liska01
11. zář 2014

Ahoj,
dle CRL jsem byla ve 14+1 na NT screeningu. Když jsem se ptala, co že to vidím mezi nožičkama, tak mi doktorka řekla, že pohlaví říct s jistotou nemůže, že to může být pindík nebo klitoris. Ale když se dívám na fotku, tak si prostě nedokážu představit, že je to holčička. 😀 A i když jsem po příbuzných nic neříkala, tak všichni říkali hend jééé chlapeček. Tak se schválně chci zeptat jestli měl někdo taky takové fotky a byla to nakonec holčička. 🙂
Přikládám foto:

arnettacek
11. zář 2014

Ja tam tedy nic nevidim ☹
Urcite nevidim pindoura. Spiseto je snura, stin, nevim.
Nechte to jeste byt do dalsiho ultz

liska01
autor
11. zář 2014

@arnettacek Já to nijak nehrotím, spíš mě baví reakce okolí. A myslela jsem, že mi sem někdo hodí fotku ze stejného období ať můžu porovnat.... 🙂

latkovkybrno
11. zář 2014

@liska01 podle mě kluk 🙂

anulilinkaaa
11. zář 2014

Je tam šňůra. 😀

puncinka
11. zář 2014

Podle obliceje kluk 😀

jjustyna
11. zář 2014

já jsem se takhle podívala na svůj ultrazvuk z NT screeningu a viděla jsem kluka (a to nebyl 3D) a teď mi tu běhá 2 letý Honzík. Na tvé fotce taky vidím chlapečka, ale u kamarádky jsem se netrefila. Viděla jsem kluka a je to Kristýnka 🙂

liska01
autor
11. zář 2014

Jsem zvědavá, ač rodině opakuji, že se to ještě neví, tak všichni počítají s klukem. 😀 No, mají šanci 1:1....

tarra27
11. zář 2014

@liska01 pokud máš i jiný fotky, u holčiček to vypadá jak kávové zrno.....tady si tipuji chlapečka...ale!!! kdo ví 🙂

arnettacek
12. zář 2014

@liska01 ja ti klidne z tohoto obdobi vyfotim utz snimek a poslu 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru