Velké nechutenství od začátku těhotenství

rutolu
1. črc 2017

Ahoj, jsem v 10. tt a prakticky už od počátku těhotenství mám obrovskou nechuť k jídlu. I když mám hlad, nejsem schopná se pořádně najíst. Sem tam mě přepadne na něco chuť, ale jakmile si jednou kousnu, přestane mi chutnat. Víceméně se nutim každý den něco málo sníst, ale teď nevím, je pro mimi dobře, když jim velmi málo, z donucení a velmi nepravidelně? Mám se snažit nechuť překonat nebo počkat, až odezní? Je něco, co vám proti nechutenství pomohlo? Dřív jsem byla ten typ, co jedl vsechno,bez ohledu na hlad. Jedla jsem pořád, protože jsem prostě měla chuť. A milovala jsem maso,které teď nejsem schopná sníst ani z donucení. Dela se mi z něj zle. :(

lentilkah
1. črc 2017

@rutolu Ja trpim nechutenstvim do ted, v prvnim trimestru mi jeste bylo porad spatne, to uz me alespon trochu pustilo. Mam -4 kg, doktor mi rikal, ze pokud alespon neco snim, tak je to ok. Taky jsem vzdycky dost jedla a jidlo si uzivala. Ted jim jen z povinnosti.

lentilkah
1. črc 2017

Jinak prcek si vezme co potrebuje z tebe, ten nestrada.

cuuza
2. črc 2017

Jez listovku, snaž se pít a hlavně klid. Prcek toho v tuto chvíli moc nepotřebuje a hlavně si všechno vezme z tebe.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru